Skocz do zawartości

Który lekki przedsionek wybrać?


czyś

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 67
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

15 godzin temu, mundek28 napisał:

Czyli do turystyki po naszym kraju może jest to lepsze niż moskitiera workowa?

sorki chodzi o markizę.

Moim zdaniem zdecydowanie tak, przy chłodnych wieczorach do środka mała farelka wystarczy, żeby dało się przytulnie posiedzieć.

  Markiza też Ok ale do niej trzeba by dokupić wszystkie boczne ściany a wtedy wyjdzie to chyba dużo drożej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używam przedsionka i z każdym razem go rozkładam, wiem że troszkę czasu idzie w las ale nie wieje i jest gdzie spokojnie w zaciszu posiedzieć. Czasami trzeba zrobić tak jak na foto jak wszyscy z rodzinki się zjadą:yay:, czyli dostawka ogrodnika

20190709_131038.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście jeżeli jadę na tydzień lub dłużej w jedno miejsce to rozbijam przedsionek pełen ale wypad na soboto-niedzielę lub turystyka objazdowa , to albo daszek albo markiza albo taki mały namiot który szybko można rozstawić i złożyć-w nie dłużej niż 10 min.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

I ja zabieram się do kupna lekkiego przedsionka. Może podpowiecie który Waszym zdaniem lepszy:

Berger Arona Alu:

https://www.fritz-berger.de/artikel/berger-arona-alu-reisevorzelt-5811

Czy Hypercamp/Obelink Viera 390:

https://www.obelink.pl/obelink-viera-390-przedsionek-do-przyczepy-kempingowej.html

Zastanawiam się głównie pod kątem rodzaju "stelaża". Włókno węglowe czy rurki alu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Berger to mierna firma ale zdecydowanie z tych dwóch wybrał bym Bergera.Ten drugi wygląda na zupełne badziewie.

Berger to mierna firma ale zdecydowanie z tych dwóch wybrał bym Bergera.Ten drugi wygląda na zupełne badziewie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mogę Ci polecić przedsionki Viera bo je przetestowałem, rozłożenie trwa jakieś 15-20min, jest to naprawdę szybko, ja po zakupie impregnowałem go środkami do impregnacji namiotów. San Antonia nie znam niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, ZenekTZN napisał:

Mogę Ci polecić przedsionki Viera bo je przetestowałem, rozłożenie trwa jakieś 15-20min, jest to naprawdę szybko, ja po zakupie impregnowałem go środkami do impregnacji namiotów. San Antonia nie znam niestety.

Jak długo go posiadasz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
W dniu 3.03.2021 o 14:11, PaulinaWo napisał:

Cześć! czy ktoś z Was ostatecznie zdecydował się na Obelink San Antonia ?

https://www.obelink.pl/obelink-san-antonia-przedsionek-do-przyczepy-kempingowej.html

Jak wrażenia?

Ja taki mam. spisuje się OK - ale to opinia po jednym użytkowania i na razie nie widać by coś mu się miało nagle stać złego. Lekki, bardzo łatwy i szybki w rozkładaniu. Wystarczająca powierzchnia dla stolika i czeterech krzeseł. Nie żałuję, ze to dziadostwo kupiłem za bardzo małe pieniądze ( chyba niecałe 900 z przesyłką z Obelinka). Więc jesl tylko  podejdzie na wysokość do nowej przyczepy to go zostawiam. Ale jeśli nie podejdzie to będę musiał go sprzedać i szukać nowego - ale pewnie podobnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
On 4/2/2021 at 7:31 PM, pawel1966 said:

Ja taki mam. spisuje się OK - ale to opinia po jednym użytkowania i na razie nie widać by coś mu się miało nagle stać złego. Lekki, bardzo łatwy i szybki w rozkładaniu. Wystarczająca powierzchnia dla stolika i czeterech krzeseł. Nie żałuję, ze to dziadostwo kupiłem za bardzo małe pieniądze ( chyba niecałe 900 z przesyłką z Obelinka). Więc jesl tylko  podejdzie na wysokość do nowej przyczepy to go zostawiam. Ale jeśli nie podejdzie to będę musiał go sprzedać i szukać nowego - ale pewnie podobnego.

@pawel1966 mowisz ze spisuje sie OK i zarazem ze dziadostwo? Dlaczego..., wykryles jakies wady ktore dyskwalifikuja ten namiot? Dzieki z gory za wiecej informacji bo tez sie przymierzam do zakupu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, tbuchwald napisał:

@pawel1966 mowisz ze spisuje sie OK i zarazem ze dziadostwo? Dlaczego..., wykryles jakies wady ktore dyskwalifikuja ten namiot? Dzieki z gory za wiecej informacji bo tez sie przymierzam do zakupu

Sorry ale ja często różne, rzeczy nazywam potocznie jako "dziadostwo":):) Ale przedsionek za takie małe pieniądze  jest jak najbardziej w porządku!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.03.2021 o 14:11, PaulinaWo napisał:

Cześć! czy ktoś z Was ostatecznie zdecydował się na Obelink San Antonia ?

https://www.obelink.pl/obelink-san-antonia-przedsionek-do-przyczepy-kempingowej.html

Jak wrażenia?

Mam i polecam

20180530_201636.thumb.jpg.5b9c8fa8cceab2935cafc7ab6ae9974d.jpg20180817_052749.thumb.jpg.29a72ebe1c91a82461a1bcd41ff52711.jpg

W tamtym roku nie zostawiłem ani razu (Nie było okazji i potrzeby), mam już 3 sezony...czyli 2 używałem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.