Skocz do zawartości

Kemping Łęg nad jeziorem Czorsztyńskim


Commander

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, hippis napisał:

Cześć. Jest ktoś może na Łęgu? Na prawdę jest komplet i nikogo nie przyjmują? Chcemy tam jechać na przełomie lipca i sierpnia i chciałem się dowiedzieć jak to wygląda jak jest tłok. Dzięki za info.

Obecnie tłok, a co będzie za 1,5 miesiąca tego nikt nie wie ?. Ogólnie Łęg podczas wakacji ma stałe obłożenie , ale spokojny zaułek udaje się znaleźć. Ten pandemiczny rok na pewno będzie tłoczny. W przyszły weekend się tam wybieram, ale i tym Ci nie pomogę, bo z racji innego okresu ( niż Twoje plany wakacyjne ) - niemiarodajne wieści prześlę. 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 166
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

19 minut temu, rumpel napisał:

Obecnie tłok, a co będzie za 1,5 miesiąca tego nikt nie wie ?. Ogólnie Łęg podczas wakacji ma stałe obłożenie , ale spokojny zaułek udaje się znaleźć. Ten pandemiczny rok na pewno będzie tłoczny. W przyszły weekend się tam wybieram, ale i tym Ci nie pomogę, bo z racji innego okresu ( niż Twoje plany wakacyjne ) - niemiarodajne wieści prześlę. 

Pozdrawiam

Witam

Jestesmy tu w tej chwili. Przyjechalismy w czwartek kolo 12 i było bardzo cieżko znalezc miejsce. Teraz trochę się rozluzniło. Ciagle ktoś odjezdza i przyjeżdża.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.06.2020 o 22:22, hippis napisał:

Dzięki za info. Chodziło mi właśnie o pogląd jak to tam wygląda w tłoku. Zobaczymy jak to będzie wyglądało później.

Jak już wjedziesz na teren campingu to jest spoko . Nawet jak już jest tak tłoczno ,że obsługa nie przyjmuje nowych gości to bedąc już rozlożonym jest ok. Nie miałem poczucia że jest tłoczno , za to będąc w Dziwnówku na campingu "wiking" zawsze w sezonie mam poczucie że jesteśmy na parkingu.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
34 minuty temu, hippis napisał:

Nie podtopiło kempingu po ulewach? Szkoda by było trochę przyczepę w powodzi stracić.

Słyszałem że wlasciciel wycina drzewa w okolicy kampingu i buduje Arke na którą zabierze zagrożone przyczepy... ale tylko Hobby :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Byłem poczatkiem lipca planowałem tygodniowy pobyt jednak po 5dniach zapadła decyzja o powrocie do domu. Słabą stroną pola są sanitariaty na taką ilość osób. Ciepła woda tylko w sanitariatach na początku pola reszta wszystko zimną wodą. W środkowym sanitariacie brak prysznica tylko WC. Obsługa pola bardzo miła i sumienna nawet jeżeli był problem o północy jeden telefon załatwiał wszystko. Znakomita baza wypadowa do zwiedzania okolic Zakopanego i gór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, hippis napisał:

Jeżeli dzisiaj jest luz to jak to wygląda jak jest tłoczno? ?

Nie ma mnie tam więc trudno powiedzieć ... Środek pełnego sezonu , pogoda sprzyjająca czemu się dziwìć? Jakby było kilka przyczep to znaczyłoby to że w sezonie niskim nie ma nikogo.

Jeździmy sobie aktualnie po campingach , teraz jestesmy na Morskim w Łebie bez rezerwacji . Korzystamy z tego że ktoś wyjeżdża i zwalnia się miejsce:) Wszędzie raczej jesli nie komplet to prawie full.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.