Skocz do zawartości

Kemping Łęg nad jeziorem Czorsztyńskim


Commander

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 166
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

32 minuty temu, Commander napisał:

Hmm najlepszy mówisz.... Dlaczego?

Cena? 

Klimat, wolność i swoboda ? , a cena na samym końcu - choć bardzo niska.

+ piękny, dziki, ogromny camping nad malowniczą Białką. 

Kalapan - stoisz tam gdzie ja ostatnio.

Pozdrawiam 

Edytowane przez rumpel (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Commander napisał:

Hmm najlepszy mówisz.... Dlaczego?

Cena? 

My we dwójkę tylko 33 zł, bez prądu. Prąd 9 lub 13 zł. A najlepszy - bo gofry na polu są :)

45 minut temu, rumpel napisał:

Kalapan - stoisz tam gdzie ja ostatnio.

Super miejsce, chyba jeszcze po Tobie sporo drewna na ognisko nam zostało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Camping  lub jak ktoś pisał raczej pole namiotowe. 26  lipca  br raczej tłok, urocza beztroska w zajmowaniu miejsca jednym daje 200 m2 innym 20 . Miejsce dla stałych bywalcòw. Moim zdaniem samotne 50+ nie znajdzie tu zadowolenia. Camping przy drodze bez ścieżek rowerowych ( budowa w toku)  a, jazda  rowerem po krętej drodze bez poboczy i dużym natężeniu ruchu to raczej konieczność niż przyjemność. Nic nie mogę powiedzieć o sanitariatach, nie korzystam bo mam na stanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Piotr0605 napisał:

Moim zdaniem samotne 50+ nie znajdzie tu zadowolenia

Kolego tam masz miejsce "polana dla urodzonych wcześniej" i uwierz mi, że ludzie ok 50 to młodziki dla towarzystwa, które tam pomieszkuje. Łęg bardzo lubię i często wracam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ciągu 1,5 roku byłem tam 4 razy - i zawsze pomimo czasem sporego obłożenia odnajdywałem samotny kąt  ( nie znoszę tłumów i zaglądania sąsiadowi do gardła ) , nieporównywalny z innymi kempingami jakie widziałem. 

Co istotne - to nie miejsce dla ludzi szukających standardu co najmniej 4 gwiazdkowego. Choć moja żona spotykała tam dziewczyny na porannej toalecie robiące makijaż ?.

Łęg to "stan ducha" i tyle w temacie. Pokochasz go albo znienawidzisz ?.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Piotr0605 napisał:

Camping  lub jak ktoś pisał raczej pole namiotowe. 26  lipca  br raczej tłok, urocza beztroska w zajmowaniu miejsca jednym daje 200 m2 innym 20 . Miejsce dla stałych bywalcòw. Moim zdaniem samotne 50+ nie znajdzie tu zadowolenia. Camping przy drodze bez ścieżek rowerowych ( budowa w toku)  a, jazda  rowerem po krętej drodze bez poboczy i dużym natężeniu ruchu to raczej konieczność niż przyjemność. Nic nie mogę powiedzieć o sanitariatach, nie korzystam bo mam na stanie. 

W sumie o gustach się nie dyskutuje, ale napiszę mimo wszystko dwa słowa.Wyjechałem z Łęgu dokładnie 26.07 rano o 10 - do tego czasu pole nie było obłożone nawet w połowie.Jedynie końcówkę pola odgrodzono, bo była rezerwacja.Ale wiadomo na weekend sporo osób tam dobiło - ale tak jest wszędzie.Uważam, że nie jest to pole dla stałych bywalców, choć wielu nawet z tego forum chętnie w to miejsce wraca. Piszesz, że osoby 50+ nie znajdą tu zadowolenia - dziwne, bo my jesteśmy 60+ i na Łęg wracamy bardzo chętnie i zawsze jesteśmy zadowoleni. Jeżeli kemping w Łęgu Ci się nie podoba,  to chyba zostaje Ci walizka i hotele,bo dla prawdziwego karawaningowca z krwi i kości Łęg jest wręcz rajem.Poza tym znaleźć kemping w takiej cenie i takich warunkach jest dość trudno.

 

21 godzin temu, rumpel napisał:

Łęg to "stan ducha" i tyle w temacie. Pokochasz go albo znienawidzisz

Ja pokochałem :)

Edytowane przez kalapan (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DD 

W dniu 28.07.2019 o 20:11, kalapan napisał:

W sumie o gustach się nie dyskutuje, ale napiszę mimo wszystko dwa słowa.Wyjechałem z Łęgu dokładnie 26.07 rano o 10 - do tego czasu pole nie było obłożone nawet w połowie.Jedynie końcówkę pola odgrodzono, bo była rezerwacja.Ale wiadomo na weekend sporo osób tam dobiło - ale tak jest wszędzie.Uważam, że nie jest to pole dla stałych bywalców, choć wielu nawet z tego forum chętnie w to miejsce wraca. Piszesz, że osoby 50+ nie znajdą tu zadowolenia - dziwne, bo my jesteśmy 60+ i na Łęg wracamy bardzo chętnie i zawsze jesteśmy zadowoleni. Jeżeli kemping w Łęgu Ci się nie podoba,  to chyba zostaje Ci walizka i hotele,bo dla prawdziwego karawaningowca z krwi i kości Łęg jest wręcz rajem.Poza tym znaleźć kemping w takiej cenie i takich warunkach jest dość trudno.

 

Ja pokochałem :)

Trudno się nie zgodzić ,że nie to ładne co ładne, ale to co się komu podoba. Mnie się nie spodobało,  napisałem dlaczego :) . Może nie potrzebnie połączyłem to z wiekiem. Dawno nie byłem  na wyjeździe w tak zwanym sezonie, stąd inne oczekiwania. Choć dwa kilometry dalej już za zapora Camping Frydman nad brzegiem jeziora znacznie luźniej a moim zdaniem równie uroczo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Na Łęgu ryją i równają, oby nie przesadzili, bo lepsze jest zawsze wrogiem dobrego :( Jak przesadzą, to  dla mnie najlepsze miejsce w Polsce straci swój urok :( 

 

709465784_g.thumb.jpg.dd6dafff806093ee6d4401763987c9f2.jpg

 

293456429_g1.thumb.jpg.cf7f442f3e8cac03264e33bdaa0f39bc.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, kalapan napisał:

Na Łęgu ryją i równają, oby nie przesadzili, bo lepsze jest zawsze wrogiem dobrego :( Jak przesadzą, to  dla mnie najlepsze miejsce w Polsce straci swój urok :( 

 

709465784_g.thumb.jpg.dd6dafff806093ee6d4401763987c9f2.jpg

 

293456429_g1.thumb.jpg.cf7f442f3e8cac03264e33bdaa0f39bc.jpg

Obyś nie wykrakał !? Tam musi być dziko - to tworzy klimat. Myślę, że niwelują tylko nierówności  i zarośla. Rok temu też była taka akcja..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam jest dużo nierówności terenu, dolinek gdzie po deszczach, przy dużym ruchu robi się błoto. Wierzę, że ich niwelacja jest zamiarem właściciela, a nie powiększanie terenu kempingowego kosztem dzikich połaci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, rumpel napisał:

Wierzę, że ich niwelacja jest zamiarem właściciela, a nie powiększanie terenu kempingowego kosztem dzikich połaci.

Jeżeli o równanie terenu by chodziło, nic bym nie pisał, ale jak przeczytałem to co poniżej - no to zacząłem krakakać ....

 

"...Od kilku tygodni trwają prace ziemne mające na celu jeszcze bardziej uprzyjemnić Wasz wypoczynek - równamy teren campingu,powstaje kilka nowych, dużych polan, nawozimy ziemię (prawie 350 ton). W kilka następnych dni chcielibyśmy posiać trawę i wywalcować teren 1f642.png:) Mamy nadzieję, że już nikt nie będzie marudził na nierówności naszego campingu 1f642.png...."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.