Skocz do zawartości

Międzyzdroje i okolice


Andriu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ,właśnie wczoraj wróciliśmy z naszego ,,pierwszego razu" :krzykacz: ,prawde mówiąc nie mam zielonego pojęcia jak jest na innych kempingach ,ale jeśli wszystkie sa takie jak ten co na nim byliśmy to bardzo bardzo mi się to spodobało. Polecam kemping w Pobierowie

na swojej stronce umieściłam troche fotek z naszego pierwszego pobytu

 

http://www.bushix.republika.pl/cemping.htm

 

adresik kempingu

http://www.7zab.pl/

 

Pozdrawiam bonia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Witam, odswiezam temat po dwoch latach, pregladam oferty z Dziwnowka i okolic jednak ceny mnie powalaja, np Bialy Dom he, he, po cenach widac skad taka nazwa, czy ktos moze polecic cos tanszego? Z gory dzieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam, jesteśmy właśnie na polu: http://polenamiotowedorota.nadmorze.pl/polenamiotowedorota/index.php deszcz leje i zdaję relację. Do morza blisko, faktycznie jest to najtańszy kemping w Międzyzdrojach. Sanitariaty trochę przypominają prl, śmiesznie rozwiązano prysznice :ok:biawar-vortex-autosensor-umywalkowy-ogrzewacz-wody-na-podczerwie─╣┬ä~t_3485247.jpg

Poza tym jest OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomy mi też polecał ten camping.

Ja w ubiegłum roku byłem w Mrzeżynie.

http://www.polskicaravaning.pl/pl/firma/100983/camping-193-rega

Camping Rega na ul. Turystycznej. Z dala od zgiełku ulicy. pewnie z 500-600 m do morza. ładna plaża. Camping zalesiony.

 

[ Dodano: Sob 24 Lip, 2010 21:49 ]

U mnie w Ustce (Zacisze) też leje cały dzień. I wieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i ceny

Jutro jedziemy z rana do Rewala i tam chcemy kilka dni stacjonować. Na forum odnośnie kempingów w tym miasteczku nic nie znalazłem, ale przypadkowo zatrzymując się na popas za Szczecinem dostałem namiary od innego karawaningowca z Zielonej Góry na kemping gdzie opłaca się jedynie prąd (5zł) i od głowy (10zł), reszta nie podlega opłatom, w naszym przypadku to 25zł/doba - cena super. Jutro sprawdzimy to naocznie jak wygląda w praniu.

 

U mnie w Ustce (Zacisze) też leje cały dzień. I wieje.

Długo tam zostajesz? :ok:

Prognozy pogody w zasadzie kierują tylko do lodówki po kolejne :ok: ... oby się nie sprawdziły.

 

 

 

Kilka zdjęć z pola w "U Doroty" w Międzyzdrojach, położone jest przy głównej ulicy wjazdowej - Niepodległości, tuż obok przystanku PKS. Banerek informuje o walorach cenowych pola :ok: Na drugim zdjęciu rozdzielnia prądowa i miejsce do mycia naczyń. Brama zamykana 22-6. Doba "przyczepowa" do godz 16.

 

polemiedzyzdrojet201007.th.jpg

polemiedzyzdrojet201007.th.jpg

 

polemiedzyzdrojet201007.th.jpg

polemiedzyzdrojet201007.th.jpg

polemiedzyzdrojet201007.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długo tam zostajesz? :ok:

 

Na morzem zostaję na pewno jeszcze prawie 2 tygodnie. Urlop kończę w drugi weekend sierpnia. Chcę ten czas maksymalnie wykorzystać. Pewnie powrót będzie w 2 piątek/sobotę sierpnia.

 

Chodzi mi po głowie zmiana, ale trochę z lenistwa się nie chce ... Bo przystawkę trzeba demontować, graty popakować ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę pospamuję dalej, mam nadzieję, że moderator mnie zaraz nie zlinczuje :D

Jesteśmy już w Rewalu, faktycznie będzie to za 2 os. 25zł (przyczepka, prąd, przedsionek, samochód, 2 os.). Do plaży ~1,4km spacerkiem jak najbardziej. Niestety Rewal to trochę dziura nastawiona tylko na turystów, w dniu wczorajszym odwiedziliśmy przeszło 10 sklepów w poszukiwaniu składników do spaghetti, koniec końców wyszło, ale rzadkich specyfików tutaj nie zakupimy, trzeba udać się o pobliskiego Trzebiatowa (~20km) gdzie jest np. Biedronka.

Degustacja w/w spaghetti :D

rewal3.th.jpg

 

Obozowisko i widok z "okna" - w rzeczywistości jeszcze lepiej.

rewal.th.jpg

rewal2.th.jpg

Cisza spokój, pole namiotowe jest na zasadzie "dla znajomych" - my tam trafiliśmy co prawda z przypadku, namiary dostaliśmy na stacji benzynowej :) i już wiemy, że wrócimy za rok :)

 

Witam, ja jestem po środku was na kempingu 78 w Kołobrzegu i będę tu do przyszłej niedzieli lub poniedziałku jak by co

To jest chyba jedyny kemping w Kołobrzegu? To zapewne się spotkamy, w Rewalu zostajemy (najprawdopodobniej) do czwartku i jedziemy dalej na wschód - pewnikiem staniemy w Kołobrzegu, więc jeśli zobaczysz czerwonego PN'a na mazowieckich tablicach rej., ze starą jak świat cepką to na pewno będę to ja ze swoją dziewczyną :) - niestety wlepki klubowe zostały w W-wie wraz z poprzednimi szybami (teraz mam zamontowany w samochodzie komplet brązowych i jeszcze nie zdążyłem nakleić).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.