Skocz do zawartości

Airstream sovereign 1986


Rafał1990

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo ładna :) Przy hamulcu elektrycznym nie liczy się przelicznik 1.33. Tak mi się wydaje. Ja bym zostawił ten układ hamulcowy, jest dużo lepszy od tradycyjnego.

 

Wysłane z kalkulatora;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

...poza tym nie przejmowałbym się takimi drobiazgami jak badania techniczne...

 

Widzę, że kolega chce narażać siebie i innych użytkowników na niebezpieczeństwo skoro badania techniczne to "taki drobiazg"...

Anyway, życzę powodzonka! Zawsze mi się podobały te przyczepy ale niestety brak dutków na takie cudeńka :oslabiony:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo fajna. 

Do tematu się zapisuję aby obserwować.

 

P.S.

Ja tez bym jednak pomyślał aby zostawić tą elektrykę w hamulcach. 

Niby chcesz uniwersalnie ale w zasadzie to tylko Ci busy zostaną z możliwością holowania tego maleństwa bo nic innego już nie będzie mogło ze względu na przelicznik 1,33 (tu nie chodzi o badania tylko o przepisy które zabraniają tak holować).

Ale nie mój cyrk więc będę kibicował aby jak najszybciej wyjechała na drogę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że kolega chce narażać siebie i innych użytkowników na niebezpieczeństwo skoro badania techniczne to "taki drobiazg"...

Anyway, życzę powodzonka! Zawsze mi się podobały te przyczepy ale niestety brak dutków na takie cudeńka :oslabiony:

 

Jakie niebezpieczeństwo, bo nie rozumiem? Oczywiście, że jest to drobiazg w stosunku do całego przedsiewzięcia. Jeśli chodzi o bezpieczeństwo bazuję na danych producenta,  a tym samym inżynierów i projektantów odpowiedzialnych za wyprodukowanie oraz dopuszczenie do ruchu danego modelu auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam, Jeśli ktoś byłby zaintereowany, zapraszam na fanpega, którego utworzyłem w celu dokumentacji prac przy moim Airstreamie. Podczas oględzin ramy stwierdziłem, iż potrzebne jest generalne odrestaurowanie. 

 

https://www.facebook.com/Airstream-Poland-1717544105204275/

Edytowane przez Rafał1990 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie te przyczepy mają wadę fabryczną, ponieważ boczna płyta aluminiowa wchodzi pod płytę dolną (okrywającą spód) zatem jak puszcza uszczelniacz to cala woda spływa do srodka narażając ramę na rdzewienie co widać na zdjęciach. Nie było też zrobionych żadnych odpływów, otworów w razie zaistnienia takiej sytuacji. Natomiast druga przyczepa juz z 2001 roku ma poprawioną to wadę, płyty równo się stykają i są zabezpieczone klejo-uszczelniaczem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.