Skocz do zawartości

Kempingi z wytyczonymi dużymi stanowiskami/boksami


Olga

Rekomendowane odpowiedzi

Kochani, szukam takich właśnie kempingów, gdzie dostaję boks ze stanowiskiem, przyjeżdżam, rozstawiam się i wiem, że to mój placyk, a nie latam po lesie i szukam wolnego miejsca, aby upchnąć samochód, przyczepę, przedsionek i swoje nerwy :oslabiony: Placyki powinny być dość duże, bo ja wybitnie terytorialna jestem :D Mój gatunek tak ma hahahha i jak kupuję miejscówkę przykładowo 7x10 to niech mi tylko ktoś śledzia wbije :hehe: Nie no żartuję, ale lubię wiedzieć odkąd dokąd jest mój placyk.

Chcemy pojeździć w tym roku na takie kempingi, gdzie są jasno sprecyzowane stanowiska, podłączenia do prądu i wody, jeżeli już nie do wody, to chociaż skrzynka do prądu z jakimś ludzkim przydziałem.

Jesteśmy sporym zestawem bo długość peci ponad 7 metrów, w szerokości z przedsionkiem też nie mało, więc chwiałabym jakiś większy "plac kupić". A do tego zważywszy na wielkość samochodu również i tak szukam, szukam i sama nie wiem, w którą stronę powinnam się odwrócić. A wyjechać chcemy już nie długo. Do tego zależy mi na oddzielnych stanowiskach dla młodzieży, bo ja mało tolerancyjna jestem :-] zwłaszcza o 1 w nocy, gdy mi się dziecko 11 raz budzi. I moja asertywność bierze wtedy górę :-] a wtedy strach się bać :D

 

A właśnie preferuję morze nasze krajowe oczywiście :D a pod koniec sezonu góry :D

 

Proszę o jakieś wskazówki, bo Wy już bywacie a ja mam zamiar bywać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kiedyś bym polecił Kretowiny... tyle że ostatnio zmieniało się tam na gorsze i w ostatnim sezonie już tam nie zajrzałem. Boxy były różnych wielkości i im bliżej recepcji tym zazwyczaj były większe. Każdy box z kranikiem z wodą. Z przyłączami energii elektrycznej to skrzynka była jedna na 5 do 6 stanowisk. Młodzież... Nikt nas nie oddzielał od reszty :-], ale jak było za głośno to ochrona uwagę zwracała.

Teraz to tam trochę to wszystko zdziczało, bo kemping jakby nie ma jednego gospodarza tylko z roku na rok jest dzierżawiony :oslabiony:.

 

 

Olga wymagania macie wysokie i za wielu obiektów tej klasy w Polsce nie znajdziecie :hehe:

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacek - O bardzo dziękuję. Tak właśnie sobie myślałam, przeglądając strony www ośrodków, że chyba Łeba będzie odpowiednia, chociaż bardzo daleko. A jednak wolałabym nad morzem mieć większy wybór, zwłaszcza, że chcemy się przemieszczać. Na początek myślałam o czym w okolicach Mierzei ale chyba się nie uda.

 

Tomii - mam nadzieję, że nie uraziłam. Za swoich studenckich czasów zawsze bytowałam w Chałupach lub Władziu bo na deskach pływałam. Zawsze było wesoło, no ale potrzeby z wiekiem się zmieniają i teraz nie chciałabym mieć młodych, zbyt wesołych obok siebie. Bo jak mi dziecko nie śpi ja również nie śpię, a że od wielu lat jestem uciekinierem z Warszawy na łono natury i teraz to jestem "człowiek z lasu", to do ciszy się przyzwyczaiłam jako podstawowego dobra :oslabiony:

 

Pplaw - mazury też rozpatruję ale w przyszłym roku. Dziękuję dzielnie w domowych notatkach odnotowuję!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W łębie jeszcze Ambre podrugiej stronie miasta niz Morski. Młodzież i namioty na oddzielnym placu. Większość pola podzielona na sektory miejsze i większe oddzielone od siebie żywopłotem. Napewno znajdziesz coś dla siebie. Ja rónież w tym roku po raz 3 własnie Ambre.

Wyajazd cos ok. 1 sierpnia, coć będę też już 14 czerwca zawoził z przyczepą rodzioców.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olga ! Podaję link www na camping w Łebie i zaznaczam że są to foto mojego autorstwa / wszelkie Twoja wymagania będą spełnione ! /

Przyjemnego pobytu !

 

http://e-camping.net/pl/camping/1976.html

 

potwierdzam...byłem 4 razy i w tym roku znowu bede ( okres 4 - 22.07 )

:D:D:oslabiony::hehe::-]:-]:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O dziękuję, :oslabiony: właśnie myślałam o Ambre a wcześniej znalazłam gdzieś opis Jarka o Morskim.

A jeszcze jakiś inny fajny kemping z boksami poza Łebą, żeby się przemieścić chociaż raz :hehe:

 

I mam jeszcze takie pytanie, ale szukałam w sieci i nie znalazłam na nie odpowiedzi, więc zadam jak pozwolicie - co oznaczają gwiazdki przy nazwie kempingu, czy to tak jak z hotelami? I czym się różni kemping 2.3 od 4 gwiazdkowego.

 

My planujemy wyjechać pod koniec czerwca - początku lipca, sierpnia, września i może uda się jeszcze w październiku no ale zobaczymy.

 

Darek - no i oczywiście na turniej go Golubia się szykujemy :-] Może wiesz kiedy będzie w tym roku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co oznaczają gwiazdki przy nazwie kempingu, czy to tak jak z hotelami?

 

Tak im więcej gwiazdek tym lepszy standard a powiem Ci że na Morskim w Łebie to nawet muzyczka w ubikacjech gra .... a jak ładnie pachnie ... i to dosłownie !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co oznaczają gwiazdki przy nazwie kempingu

 

Olga tu to by można było poemat napisać. Za standaryzację kempingów odpowiada PFCC i oczywiście tylko PFCC ma do tego prawo. W starszych "Polskich Mapach Kempingów" na odwrocie była cała rozpiska jakie wymagania musi spełniać kemping aby miał odpowiednią ilość gwiazdek. Na ocenę wpływa np. ilość sanitariatów przypadających na osobę na kempingu (ilość osób to max co może kemping przyjąć), ilość umywalek, glazura w łazience (jest lub jej nie ma), dojazd do miejsc postojowych na kempingu (utwardzony lub nie utwardzony) i wiele wiele innych. Tak na prawdę jak to w życiu bywa system "gwiazdkowy" o niczym nam nie powie, a po głębszym zastanowieniu można nawet stwierdzić że wszystko można tak ponaciągać że kemping będzie miał tyle gwiazdek ile tylko właściciel zechce. Oczywiście oceny dokonuje komisja z PFCC, ale z tego co opowiadają właściciele kempingów to komisję się w bufecie przyjmuje i ona kempingiem to nawet za bardzo zainteresowana nie jest.

 

Chciałem jeszcze zwrócić uwagę że dawniej były kategorię kempingów i kempingi I kat były tymi najlepszymi :hehe:.

 

Tomii - mam nadzieję, że nie uraziłam.

:-] nie miałaś czym :-]. Wiadomo każdy kiedyś był młody i różne rzeczy robił :oslabiony:. Poza tym odkąd na kempingi zajeżdżam z przyczepą to już nie patrzą na mnie jak na osobę z która by mogli mieć w nocy problemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzmi dobrze, ale do Sławy mam ponad 650 km w jedną stronę, już kiedyś tam byłam :-] No i do morza miałabym kawałek :oslabiony::hehe::-]

 

No tak, czyli tak faktycznie gwiazdki nie wiele znaczą, ale są :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.