Skocz do zawartości

Kempingi z wytyczonymi dużymi stanowiskami/boksami


Olga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jurek - bardzo dziękuję czyli 04-06 lipca! Może uda nam się pojawić, chociaż liczyłam, że będzie to w drugiej połowie, no zobaczymy!

 

kapete - bardzo dziękuję, zapisałam w notesiku :oslabiony:

 

A może macie jeszcze jakąś propozycję nad morzem, byłabym wdzięczna. Już kończymy remont przyczepy, mąż ma egzamin na E :hehe:, ja poprałam firaneczki i jesteśmy praktycznie naszym ponad 12 metrowym składem gotowi do drogi :-] :-] :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam;

 

my planujemy pobyt od 28-29 lczerwca na 2 tyg no i wlasnie kombinujemy albo kemping pomaranczowy albo wlasnie bardzo mi sie spodobal ten kemping co jedzie tez Serek.

Czyli "Morski"

 

I chyba tam jednak zawitamy. Tez robie wlasnie remont przyczepki. caly przod jest rozwalony ale dam rade :-]

 

Ale mam nadzieje ze znow plany nie legna w gruzach jak to juz wiele razy :oslabiony:

 

Pozdrawiam

 

PS: Serek jakos zgadamy sie na kempingu moze gdzies obok siebie staniemy? :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam;

 

albo wlasnie bardzo mi sie spodobal ten kemping co jedzie tez Serek.

Czyli "Morski"

 

I chyba tam jednak zawitamy.

 

PS: Serek jakos zgadamy sie na kempingu moze gdzies obok siebie staniemy? :oslabiony:

 

Morski jest naprawde fajny...

 

co do miejsc , to ja mam rezerwacje na Morskim ...sektor C numer parceli 146 jak dobrze pamietam...wiem ze trzeba rezerwować..wiec moze lepiej zadz i popytaj co i jak ...a co do roztawienia sie obok siebie to jasne bardzo chetnie...

 

z tego co piszesz znaczy ze bedziesz pierwszy ...wiec mozesz mnie wypatrywac na moejscu powinienem byc w sobote koło godz 7-8 rano ( bede jechał na noc)

 

rozgladaj sie za zielonym espero z flagą naszej strony karawaning.pl i flaga narodową...a przyczepa enka niewiadów z moim loginem na szybach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam;

 

albo wlasnie bardzo mi sie spodobal ten kemping co jedzie tez Serek.

Czyli "Morski"

 

I chyba tam jednak zawitamy.

 

PS: Serek jakos zgadamy sie na kempingu moze gdzies obok siebie staniemy? :oslabiony:

 

Morski jest naprawde fajny...

 

co do miejsc , to ja mam rezerwacje na Morskim ...sektor C numer parceli 146 jak dobrze pamietam...wiem ze trzeba rezerwować..wiec moze lepiej zadz i popytaj co i jak ...a co do roztawienia sie obok siebie to jasne bardzo chetnie...

 

z tego co piszesz znaczy ze bedziesz pierwszy ...wiec mozesz mnie wypatrywac na moejscu powinienem byc w sobote koło godz 7-8 rano ( bede jechał na noc)

 

rozgladaj sie za zielonym espero z flagą naszej strony karawaning.pl i flaga narodową...a przyczepa enka niewiadów z moim loginem na szybach...

 

 

Dzwonilem donich. Pani przez telefon powiedziala ze jak przyjade 30 to bez zadnych rezerwacji. Moze ustawimy sie Serek 146 Ola 147 Ja 148? :-] albo jakos odwrotnie :hehe: jak kto chce :-] ja tez z 2 pieskami jade :D

 

Serek upewnij sie czy napewno 146. Wtedy ja zadzwonie i zrobie rezeracje obok ciebie. Moze i Ola zadzwoni tez wezmie obok nas :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem kiedy dokładnie będziemy ale damy znać, bo się doczekać nie mogę!!! Mąż ma dopiero przed sobą na dniach egzamin na E, mam nadzieję, będzie bezproblemowo zdany. I nie wiem kiedy będziemy mogli wyruszyć w drogę, mam nadzieję, że bardzo szybko!

 

scooti - jakie pieski? U mnie buldog francuski emeryt ale z charakterem :oslabiony:

 

Jule, ale Wy na 100% będziecie mieć pogodę a my ... ciężko powiedzieć, bo czas suszy się ponoć kończy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze mna jadą jeszcze teście na forum login janio :oslabiony: , my tez mamy psiaka( owczar niemiecki-suka) ale zostaje w domu u mojej mamy ...za mało miejsca ..

 

tak więc rodzinka Serków w składzie Tata Serek , mamaMadzia i córeczka julka 17 miesięcy...

 

co do rezerwaci to zaraz zadzwonie i popytam co i jak żeby było na 100% :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.