Skocz do zawartości

I oto jest, nowy holownik c4gp


jacekzoo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 261
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

13 godzin temu, jacekzoo napisał:

Maleństwo na które ja się czaję to 560tkm

http://www.uwegante.de/nw7/eifelland/holiday08/holiday/modelluebersicht/560tkm.129.html

także układ bardzo podobny

Łooo Matko 2,5m, na co komu taka wielka buda, jeszcze to trzeba ciągać za sobą, z taką przyczepą to pewnie spali z 20l, ledwo to się na drodze mieści a jeszcze tym trzeba przez bramki przejeżdżać i na kempingi dojechać. :D

Edytowane przez Voku (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Voku napisał:

Łooo Matko 2,5m, na co komu taka wielka buda, jeszcze to trzeba ciągać za sobą, z taką przyczepą to pewnie spali z 20l, ledwo to się na drodze mieści a jeszcze tym trzeba przez bramki przejeżdżać i na kempingi dojechać. :D

Będzie trzymać przy domu pod kocem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj na wadze, przyczepa przeładowana 30kg, ale woda i spłuczka zalane do pełna, dużo ubrań bo i zimowe i letnie, pełny przedsionek, dwa duże krzesła, dwa małe, stolik, butla ikoło zapasowe  Czyli nabita do pełna co potrzeba na wyjazd. Spokojnie mógłbym obniżyć nie tankując wody i spłuczki do pełna. Także luzik. 

W aucie jeszcze lepiej, z rowerami na dachu, zatankowany do pełna w bagażniku duży transporter z psem, dojazdówka, walizkowy zestaw kluczy, komplet pasażerów i zostaje jakieś 270kg do dmc

Godzinę temu, jacek00 napisał:

Będzie trzymać przy domu pod kocem :P

@jacek00 no przecież jakbym kupił to nie po to żeby jeździć i żeby się brudziła :)

Edytowane przez jacekzoo (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, jacekzoo napisał:

Byłem dzisiaj na wadze, przyczepa przeładowana 30kg, ale woda i spłuczka zalane do pełna, dużo ubrań bo i zimowe i letnie, pełny przedsionek, dwa duże krzesła, dwa małe, stolik, butla ikoło zapasowe  Czyli nabita do pełna co potrzeba na wyjazd. Spokojnie mógłbym obniżyć nie tankując wody i spłuczki do pełna. Także luzik. 

W aucie jeszcze lepiej, z rowerami na dachu, zatankowany do pełna w bagażniku duży transporter z psem, dojazdówka, walizkowy zestaw kluczy, komplet pasażerów i zostaje jakieś 270kg do dmc

@jacek00 no przecież jakbym kupił to nie po to żeby jeździć i żeby się brudziła :)

ale piszesz o swojej czy tej z ogłoszenia ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak :) 

 

pisze o swojej, tamtą jadę obejrzeć  najszybciej w przyszłym tygodniu bo jutro wyjeżdżamy

Najważniejsze że nie grozi mi przekroczenie masy zestawu bo mam 3650, nawet jakbym wziął tamtą z dmc 1500 to zostaje mi ok 100kg ładowności w aucie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, maarec napisał:

Koniecznie jedź na wagę przed zakupem, chyba kolega Terenowiec ma podobny model i nie do końca było różowo z tego co pamiętam.

Bez ważenia nie podejde nawet do rozmowy o kupowaniu, i sprzedający dobrze o tym wie

15 minut temu, Benior napisał:

Jak na tak wielka przyczepę to lodówka malutka. Za to prysznic duży :) Te 2,5m szerokości to już będzie trzeba uważać aby z pobocza kogoś nie zgarnąć. 

Akurat duża lodówka nie jest dla nas must have, jakby była to dobrze, ale mała w zupełności nam wystarcza

8 minut temu, Commander napisał:

Benior...nie mów tak bo wyjdziesz na cieniasa. Hehe.

Pewnie że cienias :brawo:

 

ciutke mam obawy przed tą szerokością, ale myślę pare kilometrów i się przestawię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, jacekzoo napisał:

No z tym 920 to kogoś poniosło, przeciętna budka 400-430 tyle waży

Rozmawialimy o tym juz kiedys. Tak ma od urodzenia, potwierdzone w Knausie i brak mozliwosci podniesienia DMC, a ma 1500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.