Skocz do zawartości

Zakup pierwszej przyczepki w okolicach 8000zł


maciejek34

Rekomendowane odpowiedzi

Znawcą nie jestem ale ta Hobby to jest przyczepa od pana Darka z Częstochowy możesz jechać w ślepo zawsze ma czyste przyczepy i nie ma się do czego doczepić nam nawet 2 lata temu dowiózł do domu ogladalismy u niego 3 razy bo dla znajomych i zawsze były ok tu jest tylko kwestia rocznika czy ci pasuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 359
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Bartek ja kupiłem szybko i blisko domu  :]  a tak na poważnie to  ceny 

zaczynają iść do góry  :hmm:

 

Ale ty się nie wyleczyłeś z choroby, a nawet śmie twierdzić ze objawy u Ciebie postępują ;-) bo jak idąc po bułki można kupic przyczepe ....  :miga:  :miga:  :miga:  :miga:

 

Ceny ida do góry od roku... nie ma juz w czym wybierać na zachodzie - volksdojcze juz tak ochoczo nie wymieniają przyczep na nowe/nowsze, nawet w przedziałach cenowych 35-50 tysiecy to widac....

 

Ja kupowałem w 2013 LMC z 1999 roku za 17.000 teraz taka sama w podobnym stanie kosztuje w D lub DK 23-25 tys... a 4 lata minelo....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciek nie jest tak czarno - ale weź uwagi do serca - przyczepy jeszcze nikt nie kupił szybko, tanio, w super stanie i blisko domu... To jest o wiele bardziej złożony temat i czasem trzeba isc na kompromis np, z cena czy stanem faktycznym - na drugim planie jest rocznik czy wyposażenie. 25 letnia przyczepa jest niejednokrotnie wystawiona za tyle co 18-20, w autach tak nie masz....

 

ze skromnego doświadczenia dodam ze i tak jak coś kupisz - to za 1-2 lata będziesz szukał innej, młodszej, z innym układem, z bajerami, non-stop będziesz odkładał na przyczepę - to jest choroba, droga choroba i ciężko się z niej wyleczyć...

 

 

odżałowałbym te 100zł na paliwo i pojechałbym się zapoznać z nią... rozmowa na miejscu wygląda inaczej i na 100% czegoś nowego organoleptyczni e się nauczysz....

Szukam takiej żeby już nie zmieniać ,domyślam się ,ze to wciąga bo też miałem kiedyś ciekawe hobby które sporo kosztowało ,ale nie mogę sobie pozwolić na zmienianie cepek co kilka lat bo mnie po prostu na to nie stać , a jakieś tam bajery to tylko poprawa standardu życia ,można się bez nich obejść

 

palcem wystukane

 

 

Z tego co zaobserwowalem to każdy pisze co innego ,wiem ze każdy chce dobrze radzić ale czasem to się przeradza w jeszcze większy mętlik w głowie

 

palcem wystukane

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok a jaki jest Twój max budżet bo w tytule jest 8 tyś a teraz już

patrzysz na takie po 12 tyś.

12000zł i pół roku na suchym wikcie

 

palcem wystukane

 

 

Niemożliwe. Posłuchaj żółtodzioba, który ma dopiero 1 pełen sezon za sobą :D

To ja udowodnie ,ze można

 

palcem wystukane

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek ja kupiłem szybko i blisko domu  :]  a tak na poważnie to  ceny 

zaczynają iść do góry  :hmm:

Ja też. Trzy przyczepy już kupowałam i najdalej było 20 km. Ale, żeby nie było tak różowo, to przed zakupem drugiej zrobiliśmy ok 800km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.