Skocz do zawartości

Piec najwazniejszych przedmiotow...


Jule

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jak to jesteśmy niezdecydowane?

1. Dobry humor- naburmuszone osoby na wyjeździe - lepiej nie jechać.

2. Przewodniki i książki do czytania

3. Gry - zarówno dla dzieci jak i dorosłych

4. Sprzęt sportowy

5. Krem do opalania - szczególnie dla Trybekiego - on sie nie opala on się przysmaża na cokolwiek ostrym słońcu

 

A może by tak antylista -

Ja nie zabieram programowo telewizora - jak na razie nie udało mi się zwalczyć laptopa ale jestem na dobrej drodze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gosiek, Małgosiu antyliste też mam:

 

1. telewizor

2. laptop

3. telefon niby jest ale czynny od 18 do 20 o tym wie najbliższa rodzina

4. jeszcze jedno żadnych odwiedzin teściów ,szwagrów i innych znajomych bo to przyjadą i coś z grila by zjedli i napili się zimnego i trzeba skakać i stać nad nimi caly dzień bo krzesełka nasze pozajmowane :) A my przecież jedziemy na wypoczynek a pogadać to ja bardzo chętnie z siąsiadami obok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do antylisty to po wyjeździe wychodzi mi, że ze 30 pozycji było zbędnych :) Miejsca w autku mam pod dostatkiem to biorę co się da. MOże się przyda może nie... ostatecznie i tak z niewielu rzeczy skorzystam więc sama świadomość, że coś mam wystarcza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do antylisty to po wyjeździe wychodzi mi, że ze 30 pozycji było zbędnych :) Miejsca w autku mam pod dostatkiem to biorę co się da. MOże się przyda może nie... ostatecznie i tak z niewielu rzeczy skorzystam więc sama świadomość, że coś mam wystarcza :)

 

To tak samo jak ja.Co roku obiecuję sobie,że następnym razem biorę mniej rzeczy i tak w kółko.Wiele rzeczy wraca do domu w stanie nienaruszonym. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Dobry nastrój /tylko i wyłącznie urlopowy/

2.Sprawdzeni przyjaciele , z ktorymi można pogadać ale i pomilczeć.

3.Dobra książka

4.Rowery

5.Dobrze wyposażona przyczepa, żeby można było realizować pkt.1-4.

I to staram się realizować, konsekwentnie Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to się nawet bałem napisać o swojej antyliście bo myślałem, że podpadnę, ale widzę, że sporo osób też ma podobne preferencje.

Moja antylista to

1. TV

2. Laptop

3 Niestety nie wykonalne - Komórka

4. Niechętnie ale zabieram radio i CD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do antylisty to po wyjeździe wychodzi mi, że ze 30 pozycji było zbędnych :D Miejsca w autku mam pod dostatkiem to biorę co się da. MOże się przyda może nie... ostatecznie i tak z niewielu rzeczy skorzystam więc sama świadomość, że coś mam wystarcza :-]

 

To tak samo jak ja.Co roku obiecuję sobie,że następnym razem biorę mniej rzeczy i tak w kółko.Wiele rzeczy wraca do domu w stanie nienaruszonym. :oslabiony:

 

U nas jest to samo :hehe:

 

Anty listy nie mam, bo to co zabieram ze soba lub nie zalezy od tego kiedy i jak wyjezdzam.

Jezeli jedziemy na prawdziwy wyjazd urlopowy, to na tv nie mam czasu i ochoty... ale jak wyjezdzamy na weekend gdzies blisko (baseny, termy, sauny) a pogoda jest do duszy i zimno, to tv tez milo sie pooglada do snu :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.