Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 690
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

No dobra, jeszcze jedno... Czy na tej trasie są pewne korki i gdzie? http://tiny.pl/g167x

Wyjeżdżam w środę około godziny 11:00 (przed południem), jadę bez postoju na spanie, ponieważ 2 kierówców. 

 

 

Szerokości! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, jeszcze jedno... Czy na tej trasie są pewne korki i gdzie? http://tiny.pl/g167x

Wyjeżdżam w środę około godziny 11:00 (przed południem), jadę bez postoju na spanie, ponieważ 2 kierówców.

 

 

Szerokości!

Mamy wywróżyć ? ;) jedź będzie dobrze ⛺️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy wywróżyć ? ;) jedź będzie dobrze ⛺️

Pytam się czy pewne korki... ;)  Nie wiem jak na autostradzie obok wiednia, czy tam się korkuje codziennie... Bo wiem, że jak bym jechał przed DE to pewne korki są przy Monachium.  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytam się czy pewne korki... ;) Nie wiem jak na autostradzie obok wiednia, czy tam się korkuje codziennie... Bo wiem, że jak bym jechał przed DE to pewne korki są przy Monachium. ;)

... w nocy też ? Nic nie jest pewne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie , wszystko zależy od dnia i godziny, możesz spodziewać się spowolnienia lub korka w okolicach Brna i Wiednia, i na granicy oraz bramkach w CRO a równie dobrze może zdarzyć się że przejedziesz wszystko płynnie nie ma reguły :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obok Monachium byłbym koło 18, więc raczej korek by był ;) Ale nie wiem jak koło Wiednia, czy tam często się korkuje ;)

 

Czy przez Monachium czy przez Wiedeń masz takie same szanse na korki :smirk:  wszystko kwestia godzin szczęścia itd Jak na dwóch kierowców to wyjedz po 18 jedz przez Niemcy i rano jesteś, ...bez korków :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy przez Monachium czy przez Wiedeń masz takie same szanse na korki :smirk:  wszystko kwestia godzin szczęścia itd Jak na dwóch kierowców to wyjedz po 18 jedz przez Niemcy i rano jesteś, ...bez korków :]

 

czy ja wiem :hmm:

 

nadkładać 200 km przez Monachium jadąc z budą ? jaki to ma sens ?

 

rozumiem  jeszcze jadąc samym autem gdzie na tej autostradzie w DE pociśniesz te 180 (a i też nie do końca bo zwężki i remonty ) to możesz nadrobić czasowo te dodatkowe 200km ale jadąc z budą moim zdanie przez DE czasowo wyjdzie min 2h jazdy dłużej ;)

 

a i przestrzegam przed fotoradarami na zwężkach w Niemczech szczególnie w nocy, z aut które jeżdżą po Niemczech dostaje regularnie zdjęcia,  ostatni mandat 110 na ograniczeniu do 100 wysokość mandatu 10e :]

Edytowane przez Suzu4x4 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znacie jakieś inne campingi niż BiVillage, na którym jestem gdzie są różne zajęcia dla dzieci. Codziennie mam młodą z głowy, wieczorem show do 23. Córka zachwycona nie wyobraża sobie zmiany campingu. Byłem też na innych molochach (Zaton, Strasko) ale nie kojarzę tak dobrze zorganizowanych zajęć. Kojarzycie ?

 

post-373-0-98950600-1500126109_thumb.jpg

Edytowane przez witus (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to przepraszam ;)

 

kolega w opisie i awatarze ma budę więc automatycznie pomyślałem że z budą :]

No niestety, na razie do Cro bez budy ;)

 

Czy przez Monachium czy przez Wiedeń masz takie same szanse na korki :smirk:  wszystko kwestia godzin szczęścia itd Jak na dwóch kierowców to wyjedz po 18 jedz przez Niemcy i rano jesteś, ...bez korków :]

Jadę na brać i zależy mi żeby być tam o 8-9. Autostradą jakoś 140-150, no czasem jak pusto to i do 200... 

Ale Pan to się uparł na te niemcy jak nie wiem co  :ok:  Rozmyślałem nad tym długo którędy jechać, ale ktoś z Pracy Mojego Brata poinformował go, że "w niemczech pełno remontów, no i ten klasyczny korek przed Monachium." Myślałem o tym również aby Ominąć Monachium i jechać przez Ratyzbonę, potem przejeżdżając obok Pasawy... :hmm:

http://tiny.pl/g16rd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macieju weź już nie przeżywaj tej trasy i nie przeliczaj co do godziny. Na trasie różnie i tak może być, nie ma trasy 100% pewnej. To nie rajd, aby szczęśliwie dojechać. Chcesz szybko to siadaj w samolot, 2 h i wylądujesz w Splicie a potem już tylko prom.

Jesteśmy teraz w drodze właśnie na Brać. Dotychczas przykorkowało nas w Częstochowie i po Brnem. Przełknęliśmy i jedziemy dalej ... do jutra jakoś się dotelepiemy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.