Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 690
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Całe Drage i okolica nie ma problemów z prądem co najmniej od 2 lat...

Na dzien dzisiejszy w zatoczce

2 kempingi oferuja prad z agregatu rano i wieczorem, trzeci kemping nie ma nawet agregatu, na czwarty juz nie poszedlem.

Moze inna okolice masz na mysli.

Edytowane przez WojtEwa (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam prądu nie potrzebuje, klimy stacjonarnej nie mam, a reszta jedzie z solara i gazu. Chociaż lodówka ledwo zipie, zamrażarka daje radę, nie wiem o co chodzi???

 

Mafik-u, Drage z zatoczka to kilka kempingow ale bez stalej dostawy pradu. Bylem ale tylko sie rozejrzalem bo bez klimy bym umarl..Edit: Na kampie nadal jestem na wylocie z Biogradu i nadal sa wolne miejsca, Rowniez na dosyc ladnej plazy.
I myślałem o tym kempingu 5abeeea0fceb3a8f3cada8c85b04eb2f.jpga4b415d3c2f5451db172abb4fa18b5bf.jpgWysłane z mojego ASUS_Z00AD przy użyciu Tapatalka Edytowane przez mafik (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dzien dzisiejszy w zatoczce

2 kempingi oferuja prad z agregatu rano i wieczorem, trzeci kemping nie ma nawet agregatu, na czwarty juz nie poszedlem.

Moze inna okolice masz na mysli.

Auto Camp Lovre

23211, Drage, Chorwacja

+385 99 836 8891

 

http://maps.google.com/?cid=4971665450852395485&hl=pl&gl=pl

 

Wysłane z mojego ASUS_Z00AD przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w samym Drage, tu nie bylem.

Wyglada na cywilizowany.

Te w zatoczce to kempingi Paradiso, Oaza, Romantica - troszke ponizej Drage.

Takie jeden koło drugiego, a w zatoce port dla łodzi?

 

Wysłane z mojego ASUS_Z00AD przy użyciu Tapatalka

1a2b2e80e7ec6b5eb64509cc7466ba4c.jpgb9b405c6b06d5d390f1f0b71e3fb82e0.jpg0a3d81937c19f69584ba0113dda120f0.jpg2cdd75f979fbae19c4946c784f5cfcc5.jpg

Edytowane przez mafik (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na Dole zmiana turnusu i bardzo dużo kamperów dojechało robi się mega tłoczno co o tej porze chyba nie jest normalne.

Kolego Prusiak twoja miejscówka już zajęta przez rodaków z Wlkp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na Dole zmiana turnusu i bardzo dużo kamperów dojechało robi się mega tłoczno co o tej porze chyba nie jest normalne.

Kolego Prusiak twoja miejscówka już zajęta przez rodaków z Wlkp.

Kurde niedobrze jutro mamy zamiar jechać do Cro ale jak bedą ludzie to uciekam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie wszędzie w każdym mieście bardzo dużo ludzi i wszędzie słychać język polski czasem zastanawiam się czy aby napewno jestem za granicą.W zeszłym roku o tej porze była cisza i spokój zero tłumów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie wszędzie w każdym mieście bardzo dużo ludzi i wszędzie słychać język polski czasem zastanawiam się czy aby napewno jestem za granicą.W zeszłym roku o tej porze była cisza i spokój zero tłumów.

Najwyżej po tygodniu wracam na Węgry :(

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najwyżej po tygodniu wracam na Węgry :(

Ja Ci przewrotnie napiszę, jedź autostradą na Istrie i skręć na Triest i wal na północne Włochy. Cenowo kemping wychodzi taniej niż w Chorwacji, jedzenie milion razy lepsze. Polaków mało, w zasadzie sami Niemcy, Austriacy, Włosi i trochę Polaków, i brak Holendrów przede wszystkim. Po włoskich miasteczkach możesz chodzić i żaden kelner cię nie będzie nagabywać abyś wszedł do jego restauracji, jak to miało miejsce w Chorwacji właśnie na Istrii.

 

Chorwacja może fajna ale walą tam jednak wszyscy... Zrobisz jak chcesz, ale ja mając porównanie Istrię i teraz północne Włochy przyjechałbym jeszcze raz tutaj gdzie jestem. Rejon piękny, można jeździć i zwiedzać i zwiedzać i focić ile wlezie.

 

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak tam z miejscem na campie w Grado jedziemy 15 lipca zawsze było w czym wybierać ale teraz jakiś armagedon z miejscami

a tak  poza nie znam lepszego sąsiada od holendra jeździmy często do Holandii i gdyby nie kapryśna pogoda wolę tam spędzać czas niż wąchać sąsiada na plaży w CRO lub przepychać się na deptakach wyzbierać puszki po piwie zanim sobie rozłożę malutki ręcznik na plaży i usiądę bo o leżeniu nie ma mowy

Ale italia to inna bajka :yay:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.