Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

oczywiście chodzi o 05.07.2017

No to już znasz powód.

W Omisiu jest jeszcze kamp. Lisicina tylko nie leży bezpośrednio przy morzu a trochę w głąb tak z 800 m od plaży.

http://www.ac-lisicina.hr/index.html

 

Jak nie ten, to w Splicie Strobec a dalej na południe za Omisem to dopiero Basko Polje w Baska Voda. Po drodze są mniejsze kempy ale raczej nie nadają się pod przyczepy ... tarasowe położenie, jeszcze kamper wjedzie ale z budą nie widzę tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 690
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

 ..............bez rezerwacji lub pełnego rozeznania - będzie bardzo trudno o miejsce na kempingu dobrze położonym.

 

to chrzanić Chorwację, tłumy ją zadepczą i rozjadą , pora coś innego zacząć poznawać   :yay:

 

a inna sprawa, że często ma miejscu okazuje się, że miejsce jest i można spokojnie posiedzieć dwa, trzy dni   :]

Edytowane przez chris_66 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to już znasz powód.

W Omisiu jest jeszcze kamp. Lisicina tylko nie leży bezpośrednio przy morzu a trochę w głąb tak z 800 m od plaży.

http://www.ac-lisicina.hr/index.html

 

Jak nie ten, to w Splicie Strobec a dalej na południe za Omisem to dopiero Basko Polje w Baska Voda. Po drodze są mniejsze kempy ale raczej nie nadają się pod przyczepy ... tarasowe położenie, jeszcze kamper wjedzie ale z budą nie widzę tego.

Super dzięki za pomoc, a czy ktoś jakieś opinie na temat Basko Polje w Baska Voda - wielkość, odległość plaży, bliskość do knajpek , centrum  miasteczka /wsi  :]  itp 

Edytowane przez Erni (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super dzięki za pomoc, a czy ktoś jakieś opinie na temat Basko Polje w Baska Voda - wielkość, odległość plaży, bliskość do knajpek , centrum  miasteczka /wsi  :]  itp 

Słabizna. 

Mam wrażenie, że on jest przy okazji bo teren wielki. Hotel, domki plus miejsca kempingowe daleko od plaży w lesie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słabizna. 

Mam wrażenie, że on jest przy okazji bo teren wielki. Hotel, domki plus miejsca kempingowe daleko od plaży w lesie.

A czy w takim razie kojarzy ktoś i poleca kemping  w Makarska spełniający podstawowe warunki: bliskość plaży, czysta woda, dobre warunki sanitarne ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super dzięki za pomoc, a czy ktoś jakieś opinie na temat Basko Polje w Baska Voda - wielkość, odległość plaży, bliskość do knajpek , centrum  miasteczka /wsi  :]  itp 

Erni, jak już Makarska to może kemping Dole** przy miejscowości Żivogośće Blato. Byłem w zaszłym roku 2 tyg. Przejrzyj temat Chorwacja 2016, było kilka ekip z forum na tym kempingu i każdemu się podobało.

Ja pisałem tu o swoim pobycie - http://forum.karawaning.pl/topic/21271-chorwacja-2016/?p=483866

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słabizna. 

Mam wrażenie, że on jest przy okazji bo teren wielki. Hotel, domki plus miejsca kempingowe daleko od plaży w lesie.

I z plaży pod górę dobre 700m.

Ten konkretny rejon jest dość ubogi jeśli chodzi o kampy. Dla mnie pierwszym fajnym miejscem był kamp Viter w Zaostrogu 30km na południe od Makarskiej. A samo miasteczko takie typowo wakacyjne ale spoko, tylko że ja byłem w czerwcu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Erni, jak już Makarska to może kemping Dole** przy miejscowości Żivogośće Blato. Byłem w zaszłym roku 2 tyg. Przejrzyj temat Chorwacja 2016, było kilka ekip z forum na tym kempingu i każdemu się podobało.

Ja pisałem tu o swoim pobycie - http://forum.karawaning.pl/topic/21271-chorwacja-2016/?p=483866

Oczywiście Dole jest też na "tapecie" - sam kemping jest ok, tylko trochę niepokoję się że dzieciaki- będą chciały pospacerować wieczorkami po fajnych uliczkach, my po knajpkach, Zivogosce tego chyba nie oferuje ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście Dole jest też na "tapecie" - sam kemping jest ok, tylko trochę niepokoję się że dzieciaki- będą chciały pospacerować wieczorkami po fajnych uliczkach, my po knajpkach, Zivogosce tego chyba nie oferuje ? 

No raczej w Żivogośće to tylko przystań i same "Apartmani".

 

P.S.

Kemping Kanic mnie poinformował że jest nabity na full :(. W związku z powyższym jadę na południe. Może w końcu dotrę na Prapratno ostatecznie, ale najpierw Camp Viter....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No raczej w Żivogośće to tylko przystań i same "Apartmani".

 

P.S.

Kemping Kanic mnie poinformował że jest nabity na full :(. W związku z powyższym jadę na południe. Może w końcu dotrę na Prapratno ostatecznie, ale najpierw Camp Viter....

 

jedź na południe. Teraz kiedy autostrada sięga praktycznie do Ploce, to całe południe - Peljesac stoi otworem, a tam campy czekają na gości i są tańsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Kemping Kanic mnie poinformował że jest nabity na full :(. W związku z powyższym jadę na południe. Może w końcu dotrę na Prapratno ostatecznie, ale najpierw Camp Viter....

Mówiłam ...

No cóż ... też myślałam nad Viterem w razie gdyby BraC nie wypalił. Kiedy Ty jedziesz? bo już się pogubiłam kto, kiedy i gdzie :D

My prawdopodobnie ruszymy gdzieś w poł. lipca 14-15 max.  Obok Vitera jest jeszcze Dalmacija o nieco gorszym standardzie chyba.

 

My już raczej na Peljesac się nie wybierzemy bo byliśmy w 2014 a nie mamy zwyczaju wracać w to samo miejsce... poza Dubrovnikiem ofcorse ;)

Tak sobie myślę, że z Zaostrog można wyskoczyć w kilka ciekawych miejsc i mam to gdzieś z tyłu głowy ale ten Brać ...  :hmm:

 

Oczywiście Dole jest też na "tapecie" - sam kemping jest ok, tylko trochę niepokoję się że dzieciaki- będą chciały pospacerować wieczorkami po fajnych uliczkach, my po knajpkach, Zivogosce tego chyba nie oferuje ? 

Deptakiem z kempingu dojdziesz do "centrum" Zivogosce Blato. Tam jest promenada przy plaży i niewielkiej przystani. Jest kilka knajp, straganów, lody, warzywka itp. 

Klimatycznych uliczek nie ma, takie zwykłe między apartamentami nowoczesnej zabudowy.

Na samym kempingu też jest restauracja i druga mniejsza knajpa plus warzywniak, jakieś naleśniczki i inne fast foody, sklep.

Z kempingu można wyjść na szlak w góry - też jakaś atrakcja, podjechać do pobliskich wiosek w stronę Makarskiej lub przeciwną. W zasięgu 100 km mnóstwo do zwiedzania m.in. Split, Omis, Makarska, Imotski, Mostar w BiH, Ston na Peljesacu itd ... :)  Z przystani pływają fish picniki. Jak my byliśmy to babka sama przyszła z ofertą na kemp.   Jak się chce to się znajdzie atrakcje ;)

Nam też ten kemp. się podobał, ma bardzo ładną i długą jak na chorwackie warunki plażę z białych otoczaków, na krańcach jest trochę skałek różnych. Fajoskie miejsce ogólnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Deptakiem z kempingu dojdziesz do "centrum" Zivogosce Blato. Tam jest promenada przy plaży i niewielkiej przystani. Jest kilka knajp, straganów, lody, warzywka itp. 

Klimatycznych uliczek nie ma, takie zwykłe między apartamentami nowoczesnej zabudowy.

Na samym kempingu też jest restauracja i druga mniejsza knajpa plus warzywniak, jakieś naleśniczki i inne fast foody, sklep.

Z kempingu można wyjść na szlak w góry - też jakaś atrakcja, podjechać do pobliskich wiosek w stronę Makarskiej lub przeciwną. W zasięgu 100 km mnóstwo do zwiedzania m.in. Split, Omis, Makarska, Imotski, Mostar w BiH, Ston na Peljesacu itd ... :)  Z przystani pływają fish picniki. Jak my byliśmy to babka sama przyszła z ofertą na kemp.   Jak się chce to się znajdzie atrakcje ;)

Nam też ten kemp. się podobał, ma bardzo ładną i długą jak na chorwackie warunki plażę z białych otoczaków, na krańcach jest trochę skałek różnych. Fajoskie miejsce ogólnie :)

 

 

 

 

 

Ok, super, decyzja zapadła Kamping Dole Zivogosce

 

wielkie dzięki i pozdrawiam

Edytowane przez Erni (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówiłam ...

No cóż ... też myślałam nad Viterem w razie gdyby BraC nie wypalił. Kiedy Ty jedziesz? bo już się pogubiłam kto, kiedy i gdzie :D

  :)

 

Już za chwileczkę, już za momencik.... :) Dam znać gdzie wylądowałem ostatecznie i coś obstrykam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.