Skocz do zawartości

W poszukiwaniu pierwszej przyczepy.


Adam J

Rekomendowane odpowiedzi

Ja kupiłem przyczepę z NL i umowę miałem z Holendrem.Miałem tam wszystkie dane,wraz z wyrejestrowaniem w ichniejszym urzędzie Komunikacji czy co tam mają.Diagnosta na przeglądzie pomierzył wymiary ,ale bazował się na danych które miałem od czasów produkcji przyczepy.Do rejestracji także wszystkie papiery z NL były tłumaczone na nasz język,i nasze kopiowane.Według mnie,na przekręt w papierach nie bardzo byłby ktoś chętny,żeby ciepłą posadę (diagnosty) postawić na szali.Ale to jest tylko moje zdanie,i może jestem w błędzie bo ludzie robią dla kilku złociszy róż no rakie głupstwa,które ciągną się za ich rodzinami latami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

To może teraz coś w temacie ;)

Oczywiście. Polemiką chronimy przed złem w dokonywanym zakupie :)

 

Z tymi  oszołomami to Cię trochę poniosło, niepotrzebne słowa.

...

absolutnie nie poniosło, raczej nie czytasz poprawnie. To nie było stwierdzenie tylko pytanie zakończone właściwym znakiem interpunkcyjnym.

Pytanie do Ciebie na które nie odpowiedziałeś.

Poniżej autocytat:

Skoro taki proceder istnieje, to nie są bzdury tylko fakty ;)

90% angielek w PL jest odmłodzonych, wytłumaczysz to tym że 90% diagnostów to oszołomy?

 

...

:niewiem:

Edytowane przez WojtEwa (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja moją przyczepę kupiłem w Niemczech, konkretnie z:

https://home.mobile.de/WOHNWAGEN-BRAUCKS#ses

Jechałem w ciemno, na placu około 150 przyczep, co ważne w stanie jakim przyjechały od poprzednich właścicieli, bez picowania.

Po wyborze dieler załatwia wszystko, łącznie z naprawą zgłoszonych mankamentów, przeglądem gazowym etc. Mogę z całym spokojem polecić.

W Polsce rejestracja od ręki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może teraz coś w temacie ;)

Kolego, to Twój temat i dopóki nie napiszesz , że poprzednie Ci jakoś odpadły i nie

wstawisz jakiejś konkretnej przyczepy, która Ciebie bardziej zainteresuje. To temat Ci się właśnie będzie

rozłaził.

Tyle tylko , że oglądanie samych fotek też nie jest receptą na sukces. Tym bardziej, że zazwyczaj sprzedający

pokazuje to co on chce. 

Edytowane przez marko6 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat zamnięty, przyczepa wybrana. Cepka zostanie nabyta od forumowego kolegi @Tec -a.

Dziękuje wszystkim za opinie i wsparcie merytoryczne. Do zobaczenia ! ;)

 

 

uff, kamień z serca , cieszę sie razem z Tobą i sam z osobna bo już bałem się , że będę musiał zacząć szukać  :skromny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uff, kamień z serca , cieszę sie razem z Tobą i sam z osobna bo już bałem się , że będę musiał zacząć szukać :skromny:

 

Do usług ;)

 

Dzięki za wskazówki i do zobaczenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i panowie, błąkając się po najmroczniejszych ostępach internetów, znalazłem ciekawe info, że Niewiadów nadal produkuje przyczepki o PRL-owskim kultowym kształcie, ale całkiem nowoczesnym wyposażeniu. I jeden model całkiem współczesny. Jest jeszcze firma romer, która produkuje 3 modele przyczepek. Czy oprócz romera i niewiadowa są jacyś inni polscy producenci przyczep/kamperów?
(
  http://www.romer-niewiadow.pl/przyczepy-kempingowe/

  http://niewiadow.pl/sklep/camping/

)

Edytowane przez Lza (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.