Skocz do zawartości

Pszczółka 2


zanka

Rekomendowane odpowiedzi

Polo63 - a jak Ty byś chciał życie przeżyć- bez szaleństwa to ciężko :look: :look: :look:Oj wiem wiem coś o tym - codziennie podejmuję to ryzyko i schodzę z dywanu na podłogę :] Hmm chociaż mam skromne wrażenie,że ze mną z wiekiem coraz gorzej :]No z Tobą to by było dopiero Szaleństwo :]

 

No co Ty Misio!. Dzisiaj taka pogoda ,że aż mi się chciało kosiarkę wyciągnąć :] :] :]A Ja już przedwczoraj wyciągnąłem i mówię do małżonki "tnij kochanie" - jak zimno było jak wyszedłem z "tą łysiną" na dwór :]

sorki, że w tekście ale kto mi zabroni :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Hurrra!!!

 

Właśnie przed chwilą otrzymałam niewiarygodnie wyczesanego newsa!!!

 

Gonzo działa !!!

 

Pomba Lucasa zniknęła-zastąpiła ja pompa Bosch.

 

Składają  do kupy :yay:  :yay:  :yay: 

 

​Normalnie nie wierzę :]  :]  :] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wam!!! Pierwsza przejażdżka zaliczona!!! Ale on cudny !!!(  jeszcze nie jest, ale będzie) :yay:  :yay:  :yay: Szok w trampach  po prostu :yay:  :yay:  :yay:  Nie mogłam wyjść dzisiaj z niego :]  :]  :] Prawie rok czekania...ale dziś nastał ten wieki dzień -prawie powrotu. Wraca jeszcze jutro do pana mechanika na końcówki, ale w końcu widzę światełko w tunelu :yay:  :yay:  :yay: .

Wiem,wiem zdjęcia.... już niedługo :]  :]  :] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wam. :]

Udało się. Pierwszy wyjazd za nami :yay:  :yay:  :yay:

 Na sporym ciśnieniu , Gonzo w stylu rozgrzebanym max :miga:  :miga:

W srodę tymczasowe papiery,czwartek szorowanko i robienie co się dało, piatek nowe oponki , ostatnie brakujące światełko, 18 pojechaliśmy na przegląd- chwila niepewności, trochę marudzenia pana, ponieważ byliśmy bezmyślni i nie skserowaliśmy dokumentów, które nam pani w urzędzie zabrała :miga:  :miga:  ale ...nastapił sukces :yay:  :yay:  :yay: Przegląd dostaliśmy :]

  Cała przeszczęśliwa zerwałam sie z rana , ostatnie czyszczenie, budzę męza ulubionego żeby załatwiał oc... i co ??? Tego sie nie spodziewałam... tam , gdzie ubezpieczamy samochody, kampera niet, kolejna -niet , kolejna... na szczęście kolega Maarec podpowiedział , gdzie zakupić.

 

Dziękować,dziękować Marku :przytul: 

 

Załatwienie chwilkę zajęło, bo przez telefon nie dało rady, ale sie udało :yay:  :yay: 

I tym sposobem po tak długim czasie ruszyliśmy...

 

Gonzo sie sprawdził na 6+

 

Jest przecudny. Jak na razie wszystkie moje przemyślenia -  na zasadzie domysłów : "przyczepa czy kamper" potwierdziły się w 100 procentach.

Zdecydowanie w porównaniu do naszych poprzednich cepek Gonzo wygrywa. 

A tu zjechaliśmy sobie w drodze powrotnej :w pole i pod wiatraczkami zjedlismy obiadek :]  :]  :]

post-14439-0-66156600-1497819994_thumb.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to super! A właściwie to nie! Za mało zdjęć! :(

Ludzie protesty piszą aby w pobliżu nie stawiali wiatraków a tu ooo obiady se jedzą tuż pod :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gusiu  Zrobię zdjatka. Mam kilka,ale rodzinka moja armagedon taki stworzyła,ze wstyd pokazać  :]

 

Marku dlaczego się utwierdziłeś? Coś Was spotkało nieprzyjemnego?

 

Ale mówie Wam podjarana taka jestem ,ze szok w trampkach . Nazachwycać sie nie mogę. Teraz musimy go z powrotem odstawić do pana mechanika, bo nie zdążył nam przelakierować maski , a lekkie wgięcie było  i możemy sobie powoli go kończyć :yay:  :yay:  :yay:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i my się cieszymy z Wami, że udany wyjazd zaliczyliscie, że Gonzo się sprawdził (duża bryka-po tych wszystkich zdjęciach wniosek), no i podziw że znowu na rok czasu chcecie Ho do Pana mechanika odstawić (proponuje dopiero po sezonie to zrobić )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A bo ja tylko utwierdziłem się, że ma najbliższe lata przyczepa a kamper kiedyś tam w przyszłości.

 

Pokaż fotki :)

 

Czyli, że lubisz zostawić cepę na kempingu i wziąć auto i objechać okolicę? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.