Skocz do zawartości

Pszczółka 2


zanka

Rekomendowane odpowiedzi

Łoj Dzięki!!!! Nawet nie wiedziałam, że takie cóś można sobie zakupić ..... Na szczęście ( hehehe chyba) do mojego Gonza  chyba nie robią  ( niby napisane ,że transity od 2012 roku - to się nie łapię :-) Ale jakby  były to kwota - hmmm ja pikolę . Jarosława jak bym uszczęśliwiła pomysłem na taką  fanaberię  za 400 efro to by miał wesoły dzień:lol::lol::lol:

Edytowane przez zanka (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanka ,tak sobie pomyślałem , gdyby Jarosław ujrzał w oknach swojej rządowej limuzyny te plisowane zasłonki to mógłby odnieść wrażenie ,że już go wożą prawdziwą karawaną :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga uwaga! Poszukuję hmm może  złodzieja samochodów???:lol::lol::lol: Kurde ,że też nie uprawiam tego zawodu!!!  Jednym z elementów, które nam padły na wakacjach były .. drzwi  w kabinie od strony pasażera. Zatrzasnęły się tak ,że ni chusteczki nie można ich otworzyć!!!! Wczoraj  jakimś cudem udało mi się wykręcić osłonkę od strony wewnętrznej, a uwierzcie ,że łatwo nie było ..... Przy pomocy samej końcówki krzyżakowej i klucza płaskiego:D Dojście max! Wszystkie śrubki w miejscach szalenie dostępnych!!!!   I nic to jak na razie nie dało, bo po zdjęciu osłonki ukazała się skrzyneczka zanitowana , a do zatrzasku klamki dojścia dalej brak!!! A taki pewnie uzdolniony złodziej to kawałek drucika i rachu ciachu by mi drzwi otworzył:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EEE niestety i chyba na szczęście te roletki są dedykowane do konkretnych modeli...  Kwota oczywiście racjonalnie rzecz biorąc odzwierciedla  system, ale na taką fanaberię to już raczej po wszystkich niezbędnikach wydam  i to naprawdę jak bardzo mnie będzie irytować montowanie tego badziewia srebrnego na przyssawki.  Mąż ulubiony Jarosław Racjonalny zobligował sie ,ze sam to będzie zakładał ! Niech robi!:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeee!!! Działają drzwi w Gonzie! . Bajka! Normalnie jak człowiek można wsiąść do kabiny od strony pasażera:D 

Ale to nic !  Ja to normalnie Żona Litościwa i Wyrozumiała jestem!  Słuchając od czasu do czasu ( fakt ,że poniekąd nieuważnie) stękania  Jarosława na temat radyjka- jedno takie , drugie śmakie w końcu jakiś czas temu wykonałam wysiłek  umysłowy w celu wysłuchania uważnego :-) Argumentów wysłuchałam  - wydały mi się słabe :D Więc  mówię o co Ci kaman? Zważywszy ,że różnica w cenie nie zabija ( hehe w stosunku do cen na naszym rynku) bierz lepsze!   Przecież to do GONZA! Po miesiącu zza dalekich mórz i oceanów dotarło. O dziwo działa!  A wczoraj z sąsiadem i:pub: podłączali.  Żebyście widzieli tą radość! Jak dzieci , normalnie jak dzieci!:miga:  O rany , bo ma ekranik macany i  kamerkę cofania i takie  i śmakie  :miga: Ileż to radości normalnie sobie człowiek może przysporzyć...Nie chciało mi się lecieć po telefon , aby uwiecznić tą chwilę , ale padłam jak usłyszałam przez głośniki  próbne przemówienie  Jarosława  , który jako Kapitan ogłasza rozpoczęcie wyprawy:miga: Fakt, że przy prezentacji ogłuchłam:mlot: Zażądałam  pokazania  możliwości wyłączenia głośników w tylnej części i uspokojona porzuciłam uszczęśliwionych  i dumnych chłopców ze swoją zabawką:miga:  Czeski Film:miga:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Polo!! Ja, że niby babsztyl?  No nigdy w życiu:D

A teraz pozdrowienia z Tropicala . Dotarliśmy wczoraj z ledwie 8 godzinnym opóźnieniem :lol::lol::lol: my to naprawdę w realizacji planów zwłaszcza tych czasowych to naprawdę miszcze:lol::lol::lol: tak,tak korba zobowiązuje:PAle mam słuchawki  i nikogo nie katuję:lol:

IMG-20180531-WA0018.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Ty Ty;)

Znamy to - tyż mieliśmy od m.Mielno w stronę m.Świnoujście jechać,a jak na razie w przeciwnym kierunku jedziemy;),ale od m.Mielno;p

Bawcie się dobrze i do zobaczenia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Cześć.

Musze się pochwalić iż:

- znalazłam stolik , który prawie  spełnia moje wymagania  w jakiejś w miarę ludzkiej kwocie:D 130 zika na alle  , bo powystawowy coś tam ma ułamane , ale nic to , bo trochę żywicy i sobie skleję, a że pod spodem to i tak nie widać. Kurcze musze przyznać ,ze ten nasz karawaning to tani nie jest - jak coś fajnego , to jakaś kwota z kosmosu. Mój ideał stolika- 550 zł:o przecież to 550 książek na wyprzedaży!!! Żesz w mordę !!!

 Ten mój tez z resztą  normalnie 5 stów.. Ale nic to. i tak trzymajcie kciuki żeby mi wlazł, bo   z opisów , po złożeniu ,krótszy bok ma 64 cm. Poleciałam dzisiaj zmierzyć dokładnie garaż W Gonzie i co ???  64 :o Jeśli znając życie wymiary podane nie będą idealne  tylko np. stolik 64,5 to już mi na płasko nie wlizie….a wtedy to mnie trafi chyba apopleksja na miejscu:D

Po drugie. Czy ktoś z Was Koledzy i Koleżanki jest związany zawodowo z oklejaniem szyb samochodowych? Dziabnęłabym sobie szybki w Gonzie folią zaciemniającą,ale jest również dostępna folia lustrzanka i tak sobie dumam, bo o ile nie biorę pod uwagę lustrzanki na boki  Gonza, bo raczej nie zniosłabym tego widoku, to dzieciarom te małe okienka to może bym okleiła?>>> Coby nie zaciemniać , ale za to, żeby mocno odbijało słońce i nie nagrzewało....Nie wiem , czy ta lustrzanka to jest lepsza..... Ktoś wie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.