Skocz do zawartości

Hobby 495 - wątpliwości


bohdan125

Rekomendowane odpowiedzi

Może mi się wydaje ale jak na moje oko tabliczka znamionowa też jest trochę zbyt jasna *(szara) jak na oryginał, może i stąd taka "okazyjna" cena???.

Edytowane przez NOBOCAMP (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 78
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Dół widziałem o zdjęcia przodu prosiłem także o foto elementów uszkodzonych w tym ogłoszeniu sprzedający stwierdza zewnętrzne niedoskonałości przyczepy i cena jest pewnie adekwatnela do stanu ale chciałem zobaczyć foty zanim się wybiorę na oględziny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

To to akurat wałki jakieś

 

niekoniecznie, często masz możliwość wyboru DMC przy zakupie, albo potem bezpośrednio u producenta 

prawie wszystkie przyczepy mają możliwość wyboru DMC z jakiegoś zakresu bez zdanych kosztów, zwiekszenie DMC poza zakres często wymaga dopłaty w związku ze zmianą mp osi albo zaczepu 

 

często ludzie właśnie biorą dużą przyczepę z minimalnym DMC bo chcą zmieścić sie poniżej opłat - i potem wychodzą takie kwiatki 

 

oglądałem niedawno fajną przyczepę z układem jak dla mnie - MW 950kg i mozliwośc wyboru DMC od 950 od 1300 bez żadnych opłat , od 1300 do 1500 była dopłata 2000 euro i oczekiwanie 3 tygodnie 

 sprzedający stwierdza zewnętrzne niedoskonałości przyczepy i cena jest pewnie adekwatna do stanu 

 

niedoskonałością to może być rysa od gałęzi a nie nieudolna naprawa połowy przyczepy  :hehe: , lubię ludzi z takim poczuciem humoru  :zlo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że jest możliwość zmniejszenia DMC. Ale który producent pozwala na zmniejszenie DMC do MW pojazdu? Ostatnio przecież pytałem i Weinsberga i Adrię i zmiana DMC była możliwa tylko w określonym zakresie i w żadnym przypadku do MW pojazdu. To byłoby głupie bo sami producenci w specyfikacji zaznaczają, że MW może się różnić o około 5%. Czyli teoretycznie możesz nie móc poruszać się nawet z takim pojazdem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszkodzenia większe niż myślałem nie mogę zamieścić zdjęć bo coś z nimi nie tak zobaczyłem na telefonie a gdy weszłem na nie drugi raz to wyświetliło nie obsługiwany format.

Nawiązując do tematu wgnioty na drzwiach na bocznej ścianie nad drzwiami uszkodzony narożnik płyta ściany wysunoła się poza listwe

Wyparte nadkola i narożniki tylne nie dostałem zdjęć dolnej listwy przodu i tabliczki, chociaż o to prosiłem

Wiem, że jest możliwość zmniejszenia DMC. Ale który producent pozwala na zmniejszenie DMC do MW pojazdu? Ostatnio przecież pytałem i Weinsberga i Adrię i zmiana DMC była możliwa tylko w określonym zakresie i w żadnym przypadku do MW pojazdu. To byłoby głupie bo sami producenci w specyfikacji zaznaczają, że MW może się różnić o około 5%. Czyli teoretycznie możesz nie móc poruszać się nawet z takim pojazdem

tylko teoretycznie mój anglik też miał mc=DMC diagnosta nie mając specyfikacji pojazdu taki dcm przepisał przy pierwszej rejestracji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale który producent pozwala na zmniejszenie DMC do MW pojazdu? Ostatnio przecież pytałem i Weinsberga

 

oglądałem własnie weisenberga - w normalnym salonie u niemców i dokładnie się wypytałem - caraone 400 - co ciekawe na stronie jest co innego niż dostałem info w samonie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszkodzenia większe niż myślałem nie mogę zamieścić zdjęć bo coś z nimi nie tak zobaczyłem na telefonie a gdy weszłem na nie drugi raz to wyświetliło nie obsługiwany format.

Nawiązując do tematu wgnioty na drzwiach na bocznej ścianie nad drzwiami uszkodzony narożnik płyta ściany wysunoła się poza listwe

Wyparte nadkola i narożniki tylne nie dostałem zdjęć dolnej listwy przodu i tabliczki

Udało mi się zapisać tylko 2 zdjęcia

post-21226-0-72739800-1474746179_thumb.jpg

post-21226-0-71787100-1474746198_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.