Skocz do zawartości

Hobby 495 - wątpliwości


bohdan125

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie np przy maksymalnie rozłożonych łóżkach po przyczepie nie da się poruszać a jeszcze psa mamy. Nawet lodówki nie otworzysz bo rozłożone łóżko przeszkadza. Czyli tylko się spać położyć.

 

Przy dzieciach, które kładą się spać wcześniej to taki układ się zupełnie nie sprawdza no chyba że dzieciaki położymy na tym łóżku francuskim.

 

Jeśli można wiedzieć to dlaczego ograniczasz się tylko do hobby? Przy nowej to byłoby zrozumiałe jeszcze ale przy używce to strzał w kolano. Kupę fajnych przyczep Ci koło nosa przeleci tylko dlatego, że nie hobby

 

 

 

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 78
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Dlaczego hobby wydaje mi się że wykonanie np. mebli w porównaniu do Anglików jest na wyższym poziomie tak samo podłoga i ściany wygląd zewnętrzny też jest ok, angielki nadrabiają sprzętem i często tym że prysznic jest osobno

Na innych europejskich porostu się nie skupiałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bohdan125.....też jestem na etapie poszukiwań przyczepy. Ja stawiam tylko na jedną markę....ta marka nazywa się "sucha".

A w kwestii firm produkujących przyczepy to hobby plasuje się w takiej klasie " niższej średniej". Wydaje mi się że np takie marki jak Tabbert, Lmc wiodą prym jeśli chodzi o jakość wykonania. Proponuję nie ograniczać się do hobby....ja patrzę na wszystkie marki a i tak do tej pory wszystkie które oglądałem, lub na moją prośbę oglądali forumowicze, były mokre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego hobby wydaje mi się że wykonanie np. mebli w porównaniu do Anglików jest na wyższym poziomie tak samo podłoga i ściany wygląd zewnętrzny też jest ok, angielki nadrabiają sprzętem i często tym że prysznic jest osobno

Na innych europejskich porostu się nie skupiałem

W porównaniu do angielek może i tak. Ale prócz angielek, których na forum chyba nikt nie poleca i hobby masz jeszcze kilka innych europejskich marek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem świeżo po zakupach , i powiem Ci tak

Angielki suchej nie uświadczyłem 

hobby bez mokrej ściany przedniej , na 5 oglądanych jedna była jeszcze jako taka 

buerstnery wszystkie suche, moją też 94 r sprzedałem była sucha jak pieprz, układy nie pasowały, 

w końcu kupiłem lmc luxus 460 właściciele trole ,ale nie dali rady jej zajechać w rok czasu na szczęście ,ale ogólnie przyczepy jedne z lepiej wykonanych ,podobnie jak tec,czy fendt ,taberty,

adrie ,knausy wydawały mi sie jakieś delikatne, przynajmniej te modele co oglądałem

ot tyle ode mnie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokazała się na olx ma uszkodzenia z zewnątrz od gałęzi prawdopodobnie

Myślę że to by mi aż tak bardzo nie przeszkadzało

Ważny jest środek a i dmc by mi odpowiadało czekam na więcej fotek

http://www.olx.pl/oferta/przyczepa-bustner-belcanto-500-z-duzym-namiotem-CID5-IDhK6yH.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie na markę BURSTNER

Pojawiła się taka z ciekawym układem

 

KAŻDA marka jest super jeżeli jest zadbana , jak układ pasuje to brać 

 

i jeszcze jedno ważne - patrzeć na MW i DMC , widzę sporo sprzętu z dziwnym układem MW=DMC czyli brak ładowności 

Edytowane przez chris_66 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

​Bohdan125 -  popatrz dokładnie na dwa pierwsze zdjęcia ,uszkodzenia od gałęzi są najmniejszym problemem tej przyczepy. Lewy przód naprawiany, cały dół dziwnie pofalowany, popękany tył. Jakoś dziwnie nie ma zdjęcia przodu , no i ta cena. Sam szukałem długo przyczepy i niestety nie ma cudów . Jak będziesz miał więcej zdjęć proszę podziel się nimi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.