Skocz do zawartości

Bieszczady Jesienią 14-16.10.2016


Rekomendowane odpowiedzi

Ed dobrze mówi :ok: :ok:

W piątek jak doświadczenie mówi będzie integracja i jedynie gdzie pójdziemy to do przyczepy czy kampera po wodę ognistą :]

W sobotę z rana będzie ciężko wstać , a za oknem może być około 0 st .

Ruszymy na wycieczkę około południa i dużo nie poszalejemy wiedząc , że po 18 będą już ciemności .

W niedziele przed południem zamiast wycieczki w góry będziemy robić wycieczkę , ale do domu :bzik:

Tak jak Ed mówi :ok:

Czasu będzie mało i pora nie letnia więc skupmy się na wycieczkach konkretnych i nie czasochłonnych aby na integrację starczyło czasu .

Za rok przecież znowu się spotkamy :ok:

Kto chce 24 h na dobę spacerować to może , nikt nikomu nic nie sugeruje :smirk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 169
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Edziu - kilka wyjaśnień:

1) chyba Ci chodzi o inne koszty - jako prysznic (cena pozostaje taka jak w cenniku), o czymś innym jeszcze myślałeś ?

2) 20zł za prąd to jest po 10zł za dzień (uznaje się że to dwa dni zlotu - ponad dwie doby) więc chyba zwykła cena... a na jesień często ona rośnie gdyż gro ludzi grzeje prądem...

 

Waldek - Jak masz oświetlenie na ledach to potrzebujesz więcej prądu na dwa dni niż to co masz w akumulatorze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edziu - kilka wyjaśnień:

1) chyba Ci chodzi o inne koszty - jako prysznic (cena pozostaje taka jak w cenniku), o czymś innym jeszcze myślałeś ?

2) 20zł za prąd to jest po 10zł za dzień (uznaje się że to dwa dni zlotu - ponad dwie doby) więc chyba zwykła cena... a na jesień często ona rośnie gdyż gro ludzi grzeje prądem...

 

Waldek - Jak masz oświetlenie na ledach to potrzebujesz więcej prądu na dwa dni niż to co masz w akumulatorze?

 

Termin zlotu na TRAMP w Cisnej : od 14.10.2016 r. godz. 9.00 do 16.10.2016 r. godz. 17.00

Jeśli ktoś przyjedzie wcześniej to cena zlotu + cena według cennika ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misiek w sumie może by i wydoliło tylko kużwa dziadek założył do tego radia wzmacniacz 600 wat i chla prąd mi z akumulatorów i nie wiem czy nie zajechałem na Węgrzech tych akumulatorów bo nie mogę ich na 100%naładować lodówka jechała na 12V jak tam jechaliśmy? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edziu - Te ceny co ja podałem w zestawieniu są wszystkie za cały pobyt


Udało się wynegocjować cenę 4zł za prysznic :D

 

To jak?

Potwierdzam zlot w Trampie i zamawiam 4worki drewna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edziu - Te ceny co ja podałem w zestawieniu są wszystkie za cały pobyt

Udało się wynegocjować cenę 4zł za prysznic :D

 

To jak?

Potwierdzam zlot w Trampie i zamawiam 4worki drewna

 jestem za

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To potwierdzony mam zlot na polu namiotowym TRAMP 14-16.10.2016 (od godziny 9-17:00) postaram się być w piątek koło południa na kempingu.

Oczywiście licząc na dobrą pogodę (jak się ona nie "strawi" to będziemy myśleli o jakimś planie awaryjnym).

 

W Sobotę chcielibyśmy ruszyć na wycieczkę na Połoninę Caryńską (liczę na pomoc miedzy innymi Leszka :) )

(rozmawiam z kierowcami Busów - chyba że jednak zabierzemy się własnymi autami - ale tu kłopot ze będzie kilka kamperów)

Trzeba by dojechać na parking pod Rawkami (powiedzmy wstępnie koło godziny 9:00) a później zejść np do Brzegów Górnych (16:00-18:00?)

 

Dla tych co nie pójdą na wycieczkę może ktoś by chciał (a nie mógł już w niedzielę) skorzystać z oferty http://kolejka.bieszczady.pl/

Na razie jestem podczas rozmów z nimi - chciał bym coś zorganizować na niedzielę - przejazd kolejką, drezyną, ciufcią...

 

Zamówiłem drewno na ognisko.

 

Prosił bym o zrobienie listy w wersji "kopiuj wklej" z dodatkowymi informacjami:

 

1) Misio 2+2 bez prądu Sobota (wycieczka w góry potrzebny transport 4sob) Niedziela kolejka wąskotorowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lista uczestników spotkania Bieszczadzkiego

1) Misio 2+2 bez prądu Sobota (wycieczka w góry potrzebny transport 4sob) Niedziela kolejka wąskotorowa

2) Zundapp600 - 2 osoby  bez prądu I te połoninę chciałbym zaatakować

Edytowane przez zundapp600 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lista uczestników spotkania Bieszczadzkiego

1) Misio 2+2 bez prądu Sobota (wycieczka w góry potrzebny transport 4sob) Niedziela kolejka wąskotorowa

2) Zundapp600 - 2 osoby  bez prądu I te połoninę chciałbym zaatakować

3)polo63 2+1 bez prądu Sobota (wycieczka w góry potrzebny transport dla 3 osóB) Niedziela kolejka wąskotorowa

4)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lista uczestników spotkania Bieszczadzkiego

1) Misio 2+2 bez prądu Sobota (wycieczka w góry potrzebny transport 4sob) Niedziela kolejka wąskotorowa

2) Zundapp600 - 2 osoby  bez prądu I te połoninę chciałbym zaatakować

3)polo63 2+1 bez prądu Sobota (wycieczka w góry potrzebny transport dla 3 osó B) Niedziela kolejka wąskotorowa

4) ed 2 osoby kolejka wąskotorowa, w przypadku wspólnego wyjazdu 3 miejsca wolne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lista uczestników spotkania Bieszczadzkiego

1) Misio 2+2 bez prądu Sobota (wycieczka w góry potrzebny transport 4sob) Niedziela kolejka wąskotorowa

2) Zundapp600 - 2 osoby  bez prądu I te połoninę chciałbym zaatakować

3)polo63 2+1 bez prądu Sobota (wycieczka w góry potrzebny transport dla 3 osó  B) Niedziela kolejka wąskotorowa

4) ed 2 osoby kolejka wąskotorowa, w przypadku wspólnego wyjazdu 3 miejsca wolne.
5) leszek 2 osoby , w przypadku wycieczki 4 miejsca wolne .
6)

Z tymi czasmi wycieczki to Misio trochę przesadza, nikt nie będzie się w sobotę zrywał z rana aby być juz o 9 na parkingu pod Rawkami .
Wszystko da się tak zorganizować by pojechać tam  gdzieś koło południa .
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.