Skocz do zawartości

Powakacyjne spotkanie w Osieku 9-11.09.2016


Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o dopisanie mnie na małą naklejkę zlotową . Wiem że po terminie , ale podobno ma być kilka sztuk więcej :-)

 

Tomek, dla Ciebie nie ma zamkniętych list  :hej:

 

 

Czyli mogę się czuć zwolniony z obowiązku ??  :]  :hmm: (miłego oczywiście  :ok:  )

Kajtek dobry i sumienny DJ jest zawsze gotowy na niespodziewane wyzwania i  zadania.  :hehe:  :hehe:  :hehe:

 

Zamykamy listę na nalepki.

 

jednak nie ma się co martwić zanadto. Jarek obiecał, że jakiś zapasik będzie miał.

Tyle, że to już na spotkaniu do dogadania z Jarkiem

Edytowane przez marko6 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 349
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Proszę i nas dopisać do listy chętnych

2+1 /14lat/

jesteśmy też chętni na duży chlebek i małą naklejkę / jeżeli nie za późno/

ps

wieczorkiem wróciliśmy z 20 zlotu karawaning pl.

Atmosfera zlotów jest niesamowita, a tu taki zlocik, w takim miejscu i to pd nosem.

Edytowane przez janusz1970 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja napiszę tak 60/40 % na tak.

Jeżeli praca pozwoli to przyjedziem w sobotę.

Oczywiście proszę o dopisanie na wszystkie listy. Obecność, drewno, chlebek i jak będzie naklejka to też. Załoga 2+2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kajtek dobry i sumienny DJ jest zawsze gotowy na niespodziewane wyzwania i  zadania.  :hehe:  :hehe:  :hehe:

 

 

Mareczku. Ja zawsze jestem gotów do wyzwań :pub:  :P     Pendrive zawsze jeździ i jest pełen hitów zlotowych  :yay:

 

A widzę, że bedzie sie działo  :miga:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to było by pięknie jakby się wam udalo

 

A jak u Ciebie z negocjacjami?   :boks::krzykacz:  Jedziesz na te targi, czy nie ?

 

 

A tak przy okazji, to zapraszam chętnych na kawkę :kawa:  w piątkowy wieczór. Jeśli ktoś będzie jechał od A4 to do 18.00 jestem w pracy  :] Wystarczy zjechać na parking  :]

Edytowane przez Kajetan (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak nieśmiało liczę, że może nam się uda dojechać, choć dziś to niepewne. Może tak rezerwowo nas wpiszcie ze znakiem zapytania. Terenowiec 2+2

Dodatkowo jak będzie rezerwowa naklejka - mała, to byłbym chętny

Jak przyjedziemy, to w piątek wieczorem. Odpowiedź będę znał gdzieś koło środy, a na pewno czwartku rano.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego mnie nie ma na liście na chlebek* ?? 2 x mały poproszę !

 

Moja żonka będzie robić grzane wino z przepisu od naszych kolegów z Ukrainy (Kajetan, Ty próbowałeś w Brandysówce). Ponieważ będzie dużo osób, pasowało by, gdyby kto może przywiózł:

- wino (jakie będzie, takie się do gara wleje)

- pomarańcze (2 szt / 1 butelkę wina)

- cytryny lub limonki (1 szt / 1 butelkę wina)

- jabłka (1 szt / 1 butelkę wina)

Przyprawy, trochę wina i trochę owoców będziemy mieć ze sobą :) Ostatnio, na 15 ekip zeszło 10 butelek wina !!!

 

* nie ma mnie na liście, bo się nie zapisałem :P

Edytowane przez seba222 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.