Skocz do zawartości

Powakacyjne spotkanie w Osieku 9-11.09.2016


Rekomendowane odpowiedzi

Arturo2 witamy na liście i czekamy na zlocie :hej:  :hej:

 

Andrewa1 . no nie wiem czy uda Ci się tylko na " chwilkę " 

Coś mi mówi że wielu będzie chciało z Tobą pogadać i  :piwo:  :pub:  :drink:  :drink:  :drink:

A wyjazd " wężykiem " z pola nie wskazany  :hehe:  :hehe:  :hehe:

Edytowane przez marko6 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 349
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Proszę za nas też wypić kieliszek soku. Ocieramy łzy w domu ale po prostu nie da rady. Proszę też pamiętać o odsłuchanie przynajmniej raz "Rudej"

   :'(  :'(  :'(  :'(  :'(  :'(  :'(  :'(  :'(

 

Justyna, jak tam uchwyt Jożina ??? Pytam w kwestii listy czwartkowej  :hej:  :hej:

Edytowane przez marko6 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie  wiem  czy  dam  radę      będę   tylko  na  chwilę   :oslabiony:   

 

Ja bym na Twoim miejscu wziął materac i slipki na zmianę :hehe: . Możesz tak łatwo się nie wymigać. Mojej budki też jeszcze nie opiłeś, a i do pogadania jest....  :klotnia:  :-]  :-]

Justyna, jak tam uchwyt Jożina ??? 

 

Sądzę, że ma mocny, jak już chwyci, to nie puszcza tak łatwo. Popatrz na Justynkę. Jak już raz ją chwycił.....  :bukiet:

 

:P  :P  :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja trzymam się dalej czwartku a Jożin jutro będzie ostatecznie trenował uchwyt ( czyli musi kierownika złapać)

 

No to muszę chyba bardziej Jożina zmotywować. 

Na czwartek najprawdopodobniej do dyspozycji: cytrynówka, cytrynówka z nutą mięty, pomarańcz z grejpfrutem , pigwówka.

No i nie wiem co po czwartku ewentualnie się obstoi.

Nie mam też zamiaru oszczędzać śledzików Jarka  :slina:  :slina:

Marku a gdzie lista zakąskowa na piatkowo-sobotni wieczor

Jaro nie chciałbym za bardzo naciskać w tej kwestii myślę, że każda załoga coś przyniesie na stół.

Bardziej chodzi chyba o to aby nie było samych misek ze smalcem i sałatkami .

Myślę , że ewentualnie trzy porcje smalcu i  ze 6 sałatek  to raczej wystarczyłoby.

No ale dobrze zróbmy taką listę, tyle tylko że każdy chętny dopisujący się do niej niech to zrobi 

na zasadzie KOPIUJ-WKLEJ i dopisze się sam do niej

 

Lista zakąskowa na piątkowo- sobotni wieczór

 

1. Fruzia sałatka, masło czosnkowe, jakieś ogóry, pieczarki ....coś takiego

2. Jarobaro  śledzik z cebulką oraz śledzik smażony w zalewie octowej I coś może z własnych wyrobów wędliniarskich 

3. Puchaty   sałatka z tuńczyka z ananasem I ciasto śliwkowe 

4. Marko6   talerz wędlin,  talerz serów- kilka gatunków i pewno coś tam jeszcze się wymyśli

Edytowane przez marko6 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.