Skocz do zawartości

Powakacyjne spotkanie w Osieku 9-11.09.2016


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, proszę o dopisanie nas na listę 2+2. Jedziemy pierwszy raz, miło będzie zobaczyć się z ekipą z Niedzicy. Proszę też o wpisanie na listę na duży chlebek.

Super że bedziecie, po Osieku napewno złapiecie bakcyla karawaningowego 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 349
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

 

Lista zakąskowa na piątkowo- sobotni wieczór

 

1. Fruzia sałatka, masło czosnkowe, jakieś ogóry, pieczarki ....coś takiego

2. Jarobaro  śledzik z cebulką oraz śledzik smażony w zalewie octowej I coś może z własnych wyrobów wędliniarskich 

3. Puchaty   sałatka z tuńczyka z ananasem I ciasto śliwkowe 

4. Marko6   talerz wędlin,  talerz serów- kilka gatunków i pewno coś tam jeszcze się wymyśli

5. akaszak  przywieziemy domowego baileysa, sałatkę makaronową, coś do jedzenia dla dzieci, naleśniki czy placki na słodko.

6.Tomi996  - Sernik 
7. MichałAndrychów   miska góralskich oscypków,ogórki w musztardzie kabanosy itp.
 

8. janusz1970 - jakieś śledziki, ogórki  w chilli, cukinia w zalewie - kurcze mało czasu by kombinować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lista zakąskowa na piątkowo- sobotni wieczór


 


1. Fruzia sałatka, masło czosnkowe, jakieś ogóry, pieczarki ....coś takiego


2. Jarobaro  śledzik z cebulką oraz śledzik smażony w zalewie octowej I coś może z własnych wyrobów wędliniarskich 


3. Puchaty   sałatka z tuńczyka z ananasem I ciasto śliwkowe 


4. Marko6   talerz wędlin,  talerz serów- kilka gatunków i pewno coś tam jeszcze się wymyśli


5. akaszak  przywieziemy domowego baileysa, sałatkę makaronową, coś do jedzenia dla dzieci, naleśniki czy placki na słodko.


6.Tomi996  - Sernik 

7. MichałAndrychów   miska góralskich oscypków,ogórki w musztardzie kabanosy itp.

8. janusz1970 - jakieś śledziki, ogórki  w chilli, cukinia w zalewie - kurcze mało czasu by kombinować 

 

Tomi996   :hej:  ekspresu Ci nie wpisałem bo to raczej ciężko strawna zakąska    :lol:    :lol:

Lista zakąskowa jest otwarta do końca zlotu i dzień dłużej

Myślę , że sobie poradzicie sami z tą listą.

 

Zgodnie z ustaleniami listę na chleb zamykam 

 

Lista chętnych na przybycie dalej jest otwarta.

Tyle tylko, że ja już jej nie będę uzupełniał.

Pora na małe zakupy i pakowanko. Powoli pora na wyjazd zgodnie z listą czwartkową  :yay:  :yay:  :yay:  :yay:  :yay:  :yay:

Wszystkim do zobaczenia na zlocie, dobrej zabawy i szerokiej, bezpiecznej drogi  :hej:  :hej:  :hej:  :hej:  :hej:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Od 2 dni jestem szczęśliwym posiadaczem własnej przyczepy i własnie dokonałem rezerwacji na kempingu w Osieku. Bardzo miła pani recepcjonistka poinformowała mnie że w ten weekend będzie się odbywało wasze spotkanie co niezmiernie mnie ucieszyło bo będzie to mój pierwszy wyjazd z przyczepą i lekko się  obawiam parkowania itp, więc jeśli zauważycie nowicjusza to prosimy o troszkę wyrozumiałości:) Mam nadzieję że poradzę sobie również z rozkładaniem przedsionka bo na pierwszy rzut oka to nie takie proste:). Pozdrawiam wszystkich i życzę udanego spotkania!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Od 2 dni jestem szczęśliwym posiadaczem własnej przyczepy i własnie dokonałem rezerwacji na kempingu w Osieku. Bardzo miła pani recepcjonistka poinformowała mnie że w ten weekend będzie się odbywało wasze spotkanie co niezmiernie mnie ucieszyło bo będzie to mój pierwszy wyjazd z przyczepą i lekko się obawiam parkowania itp, więc jeśli zauważycie nowicjusza to prosimy o troszkę wyrozumiałości:) Mam nadzieję że poradzę sobie również z rozkładaniem przedsionka bo na pierwszy rzut oka to nie takie proste:). Pozdrawiam wszystkich i życzę udanego spotkania!

Witam wszystkich. Od 2 dni jestem szczęśliwym posiadaczem własnej przyczepy i własnie dokonałem rezerwacji na kempingu w Osieku. Bardzo miła pani recepcjonistka poinformowała mnie że w ten weekend będzie się odbywało wasze spotkanie co niezmiernie mnie ucieszyło bo będzie to mój pierwszy wyjazd z przyczepą i lekko się obawiam parkowania itp, więc jeśli zauważycie nowicjusza to prosimy o troszkę wyrozumiałości:) Mam nadzieję że poradzę sobie również z rozkładaniem przedsionka bo na pierwszy rzut oka to nie takie proste:). Pozdrawiam wszystkich i życzę udanego spotkania!

Spokojnie tam są tacy fachowcy że z Twojego przedsionka powstanie taki duży namiot na imprezy.

Pamiętaj ze sprzęt trzeba dobrze oblać, żeby dobrze się sprawował. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj rano zarezerwowałem miejsce w Osieku, bo chciałem się gdzieś wybrać na weekend, teraz wszedłem na forum i dowiaduję się, że jest zlot. Miło będzie poznać forumowiczów  :hehe:

Do soboty!

 

Pozdrawiam


Wiem, że to trochę późno, ale czy jest możliwość dołączenia do grona zlotowiczów w sobotę, czy smutno będę musiał siedzieć w kącie? :laugh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.