Skocz do zawartości

Dobór przyczepy dla Mirco


Mirco

Rekomendowane odpowiedzi

Maarec nie mam takiego urządzenia.Jak to fachowo się nazywa lub gdzie mógłbym to nabyć?

Jarosław faktycznie może być problem z szafkami przy hamowaniu ale wezmę do siebie Twoje uwagi i będę starał się nie ładować do nich ciężko oraz na sztywno.

Jeśli o układ chodzi to obejrzeliśmy parę i ten pod pasował nam najbardziej.To pierwsza nasza przyczepka i zobaczymy w praniu. 15 lat w kabinie ciężarówki to taka przyczepka, to nad metraż

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 100
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Maarec nie mam takiego urządzenia.Jak to fachowo się nazywa lub gdzie mógłbym to nabyć?

Jarosław faktycznie może być problem z szafkami przy hamowaniu ale wezmę do siebie Twoje uwagi i będę starał się nie ładować do nich ciężko oraz na sztywno.

Jeśli o układ chodzi to obejrzeliśmy parę i ten pod pasował nam najbardziej.To pierwsza nasza przyczepka i zobaczymy w praniu. 15 lat w kabinie ciężarówki to taka przyczepka, to nad metraż

 

http://allegro.pl/waga-pod-dyszel-i6346658120.html

 

przykładowa aukcja z portalu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyczepa faktycznie piękna :-)Jak Ci się bakista otwiera przy tym bagażniku kiedy jest złożony? Poka jakieś foto

Bagażnik uchyla się 1 palcem, a bakistę drugim.

Fotka na zamówienie specjalne 5zł.

 

bagażnik jest rewelacyjny, miałem i mam kilka tylnych fiamma, ten jest lepiej wykonany. Teraz tak - przedni "taki sam" fiamma jest tańszy o 100-150zł i moim zdaniem przy takiej kwocie (ponad 800zł) nie warto oszczędzać.

 

autora przepraszam za zaśmiecanie tematu. Fotki otwartej bakisty nie będzie :) serwis sprzątający nie dotarł na czas

post-8007-0-44595800-1474456819_thumb.jpg

post-8007-0-94170600-1474456841_thumb.jpg

Edytowane przez maarec (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bagażnik uchyla się 1 palcem, a bakistę drugim.

Fotka na zamówienie specjalne 5zł.

 

bagażnik jest rewelacyjny, miałem i mam kilka tylnych fiamma, ten jest lepiej wykonany. Teraz tak - przedni "taki sam" fiamma jest tańszy o 100-150zł i moim zdaniem przy takiej kwocie (ponad 800zł) nie warto oszczędzać.

 

autora przepraszam za zaśmiecanie tematu. Fotki otwartej bakisty nie będzie :) serwis sprzątający nie dotarł na czas

Czy jesteś w stanie podać jaki to typ/model bagażnika?

 

 z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jesteś w stanie podać jaki to typ/model bagażnika?

 

 z góry dzięki

Bagażnik Stojak Caravan Superb Short Thule 2016

 

Bagażnik  firmy Thule na 2 rowery. Bagażnik montowany na dyszlu przyczepy. 

Posiada mechanizm umożliwiający uchylenie i szybki dostęp do schowka na butle

wykonany z aluminium

Specjalna wersja do przyczep z krótkimi dyszlami

waga 9,5 kg

na 2 rowery

nośność 60 kg

 

Do wyrwania za 899zł po długich negocjacjach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba będzie pomyśleć. Teraz mam zwykły Fiamma i to udręka bo żeby otworzyć bakistę to muszę ściągać rowery. Dwa, że w tej nowej Adrii raczej się on nie sprawdzi więc będę musiał poszukać czegoś nowego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bagażnik uchyla się 1 palcem, a bakistę drugim.

Fotka na zamówienie specjalne 5zł.

 

bagażnik jest rewelacyjny, miałem i mam kilka tylnych fiamma, ten jest lepiej wykonany. Teraz tak - przedni "taki sam" fiamma jest tańszy o 100-150zł i moim zdaniem przy takiej kwocie (ponad 800zł) nie warto oszczędzać.

 

autora przepraszam za zaśmiecanie tematu. Fotki otwartej bakisty nie będzie :) serwis sprzątający nie dotarł na czas

Z dwoma rowerami też uda się tak przechylić i otworzyć bakistę?

 

Zamówiłem identyczny :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Przyczepka zapakowana do mieszkania tak jak ją widać na zdjęciu waży 1420kg.

 

Wielkie gratulacje Mirco- cały biały zestaw wygląda zajebi#cie!!! :slina:

 

Pamiętam ten wątek i przypomniało mi się, że Twój Peżocik mógł ciągnąć cepkę o DMC chyba 1470kg. Producent dał homologację na 1450kg jak pisałeś? Więc zostało Ci niewiele ładowności jeśli nie powiedzieć że wcale :oslabiony: ​A gdzie jeszcze rowery zapakować, wody nalać do zbiornika, jakieś graty do cepki ​i już jesteś niestety przeładowany :oslabiony: ​Weź sobie zapodaj ważenie gratów przed wyjazdem dla Twojego (i reszty użytkowników dróg) bezpieczeństwa- ja ostatnio chwyciłem się za głowę jak po zapakowaniu 4 rowerów i tylko potrzebnych gratów (bez przedsionka i litra wody w zbiorniku) wyszło mi 140kg ponad DMC!!! Masakra!!!

Anyway, szerokości i radości z użytkowania tego nowego cacka!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To następny weekend wyjazd do Italii, kier Wenecja. Nie zbyt daleko a powinno jeszcze być względnie ciepło. Myślę, że po tym wypadzie będę wiedział więcej co jest mi jeszcze potrzebne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tydzien temu wrocilem z tych okolic, konkretnie caorle, wyjazd skrocilismy prawie o tydzien bo mimo ze prognoza podawala ze niby jest i ciagle ma byc slonce i 22-24 to bylo 18 i ciagle deszcz, a w nocy prawie codziennie burze. Jednej to byla tak ostra jak jeszcze nigdy nie widzialem.. az dzieciaki zebralem do jednego pokoju zeby szybko uciekac w razie w :)

A buda tak piekba ze jak dla mnie to szafki koglaby miec nawet do gory nogami :) jak nie tajemnica to ile pln?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.