Skocz do zawartości

Pomoc dla Bartka !!!!!


mrrruczek2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich obserwatorów i czytelników ;-)

 

Minęło już ponad 7 tygodni od wypadku - w dniu dzisiejszym Adwokat porozumiał się z Ubezpieczycielem i doszło do uznania i podsumowania  w ostatecznym rozliczeniu ...

- wyznaczono termin na wypłatę odszkodowania do 09.10.2016, jednak ubezpieczyciel wedle prawa ma na to czas do 10.12.2016.

 

Co u nas - u nas już prawie super ;-)

 

Strupy i siniaki zniknęły, zostały tylko blizny. Lolek - śladu nie ma ze brał udział w wypadku, Magda - zostały tylko blizny, u mnie z ręka już dużo lepiej może za miesiąc będzie działać bezboleśnie ;-)

 

Sprzęt - Volvo V70 w naszych rekach w około 5 tygodni przejechało 11tys. km i jest na razie wszystko ok, bujamy sie z pożyczoną przyczepką, w przyczepie luksus i przestrzeń kosztem dynamicznej mobilności - 4 weekendy wyjazdowe za nami, kolejne 2 zaplanowane...

 

Czekamy teraz na wypłatę odszkodowania...

 

Pozdrawiamy wszystkich gorąco, z wieloma z Was pogadaliśmy na XX zlocie, z resztą przy najbliższej lub dalszej okazji... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 303
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 3 tygodnie później...

Ruszilismy dzisiaj na poludnie, drugie podejscie do urlopu !

 

Kierunek Chorwacja i Serbia - powoli i bez pospiechu, bez ogonka na hotele i studia, tak  lajcikowo ... 13 dni i plan na 3700km... Pozdrawiamy!

Edytowane przez BartoszK (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dziś mamy 4 miesiące od wypadku....

Allianz ma nas głęboko, nie potrafią odpisać na korespondencje, wciąż tłumaczą dokumenty i zapoznają się dokumentacją....

Myślałem ze w Niemczech w takich instytucjach na tym szczeblu pracują kompetentne osoby - jak widać myliłem się...

Po napisanych skargach w zeszłym tygodniu do centrali Allianz do Berlina jest pierwszy odzew pisemny... 

 

Jak na razie u nas OK - ja wciąż nie wiem, czy ręka wróci do pełnej sprawności - wole uniknąć operacji, ale na chwile obecna jest funkcjonalna i trochę boli przy małym wysiłku...

 

Wciąż podróżujemy - urlop na przełomie 09/10 w pełni udany i radosny, ale na hotelach i pensjonatach, polecamy Słowenię i Chorwację poza sezonem - WARTO ...

 

Zycie bez przyczepy jest jakieś takie dziwne... Chyba się uzależniliśmy, od wypadku bylismy na 7 spotach, zlotach i spotkaniach (z konieczności na 3 na kwaterach) i nie kończymy jeszcze sezonu ....

 

 

Przypominam chętnym, że szykuje sie 2 edycja Ferii nad Bałtykiem w objazdówce wzdłuż wybrzeża - w terminie 18-25.02.2017 i trasa od Mielna do Ustki ;-)

 

Zapraszamy !

Edytowane przez BartoszK (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To była moja Buda...

Serce boli mnie też, raz, że mieliście takie przejścia, film że aż mnie zmroziło, a już po fakcie (kiedy już wszyscy wydobrzeli) jak zobaczyłem budkę, podobną do mojej, po, i że to chyba ta.. Fajne są (chociaż jeszcze się nie zdążyłem dalej wybrać), nie dziwię się że przez duże "B". :glasce: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.