Skocz do zawartości

pomoc przy wyborze


akinom

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 49
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Zdaję, sobie sprawę, że będzie trzeba włożyć trochę pracy, liczymy się z tym. Na szczęście znalazłam to forum z ludźmi którzy naprawdę chcą pomóc, więc jestem dobrej myśli, że będziemy mieli wsparcie :) Intensywnie przeglądam tematy i widzę na jakie problemy możemy natrafić, damy radę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ważne:

1. zapach po wejściu. (Uważać aby nie było żadnych choinek, czy innych zapachów sztucznych. Kawy w filizaneczkach niby wystruj okien po otwieranych itp.

2. Zmacać każda ścianę, sufit, podłogę czy się nie ugina. Itp. Spód przyczepy szczególnie przód i tył.

3. Szafki otworzyć i wonchać

4. Sprawdzić uzadzenia. ( lodówka długo się schladza)

5. Nie na palać się zbytnio i nie spieszyć spokojnie sobie oglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale wiem, że trzeba wszędzie zajrzeć, zobaczymy czy nas nie wyrzucą z komisu ;)

Wyrzucić Was nie wyrzucą, a zaglądać trzeba w każdy kąt. Niemiłe niespodzianki przy kupnie przyczepy na emocjach są...niemiłe. Wiem coś o tym, bo sam tak kupiłem. Wiem też, że moja pierwsza Hobby Prestige 400  DMC 1000 ciągnęła się gorzej i ciężej niż obecny Dethleffs Camper 470 DMC 1100. Jak to jeden z doświadczonych karawaningowców powiedział, bo z większą tak jest, bo tunel powietrzny jaki się wytwarza itp, itd. :)  Holownik mam niewiele większy jeżeli chodzi o silnik, więc i Wasz powinien dać radę. Po prostym jedzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akinom,

byłaś w Wiórku,  ma on straszne opnie jeżeli chodzi o stan przyczep itd. Myślę, że możesz tam śmiało NIC NIE KUPOWAĆ!!!!!!!!!!

 

Ja mam Hobby 10D o którym pisał Szuler (tylko nowszy model bo 1995) Ciebie interesują te do 1993 (chodzi o wagę cepki).

Jak dla Was będzie ok, ja jeżdżę w 2+1.

 

 

Skoro masz budżet, chcesz coś kupić, nie możesz się doczekać ;).

Zerknij na KIPa naszego kolegi z forum (masy OK, kształt ściany ułatwiający prowadzenie. "-" w stosunku do Hobby 10D jest toaleta przenośna a nie stała, ale cena b.dobra):

http://forum.karawaning.pl/topic/22025-s-kip-kg-42-t-r-prod-1985-dmc-1050-kg/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki strus251, przyczepka naprawdę ładna, widać, że zadbana, ale chciała bym mieć jednak łazienkę. Porozmawiam z mężem jak wróci z pracy, bo przyczepka z pewnego źródła, więc pewnie nie ma się czego obawiać. W Wiórku byliśmy, bo po prostu to mi wyskoczyło jako pierwsze w przeglądarce, jak patrzyłam gdzie są komisy z przyczepkami w naszej okolicy. Czytałam na forum, że nie polecacie, no właśnie ja się nie znam, ale nie zrobił ten komis na mnie wrażenia, szczególnie ten ich drugi plac pod lasem, ale pani była bardzo miła i to trzeba im oddać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.