Skocz do zawartości

Gadki szmatki dotyczące XX Zlotu


finger

Rekomendowane odpowiedzi

Romek nieprawdaż ;)?

Jak już spać idziemy, lampki gasimy :P

 

O widzę że Dreadowscy idealnie wpisuje się w tą ciszę :).

 

To jak, jest jakaś opcja skrócenia kalendarza ? ;)

 

Edytowane przez strus251 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 188
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ja tam sobie kalendarza skracać nie będę . Jeszcze mi się chce trochę poskakać na tym świecie . ;)

 

Strusiek , jak to by było możliwe to już bym pojechał . Ciśnienie jest na wyjazd ale realia mnie jeszcze przygniatają . :pad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:] :] :]  :hmm: taaaaaaa........

 

"Dread" to taka ksywa nadana mi dawno dawno temu przez Niecną Bandę zwaną kolegami... z racji bujnej czupryny i zamiłowania do starych filmów ze Stallonem. I tak zostało...

Hyhyhy :]

 

Co do plumkania to Karel Gott ze mnie nie jest, ale damy radę.

 

Do Holandii nie jeździmy :lol: jakoś nam nie po drodze B) problemy świata i wszechświata ogarniamy przy użyciu popularnych wynalazków na bazie C2H5OH  :bevil: 

 

Urodzeni pacyfiści i ogólnie do rany przyłóż :ph34r: co na pierwszy rzut oka widać...

Choć są tacy to niecnie straszą mną dzieci... :D nie wiedzieć czemu :P

Ale żona moja osobista Dreadowa Sławomira jakoś ze mną wytrzymuje... :jump: i zaklina się, że da się. :hehe:

Więc nie strzelajcie do mnie jak tylko wysiądę z pojazdu :swiety:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:] :] :]:hmm: taaaaaaa........

 

"Dread" to taka ksywa nadana mi dawno dawno temu przez Niecną Bandę zwaną kolegami... z racji bujnej czupryny i zamiłowania do starych filmów ze Stallonem. I tak zostało...

Hyhyhy :]

 

Co do plumkania to Karel Gott ze mnie nie jest, ale damy radę.

 

Do Holandii nie jeździmy :lol: jakoś nam nie po drodze B) problemy świata i wszechświata ogarniamy przy użyciu popularnych wynalazków na bazie C2H5OH :bevil:

 

Urodzeni pacyfiści i ogólnie do rany przyłóż :ph34r: co na pierwszy rzut oka widać...

Choć są tacy to niecnie straszą mną dzieci... :D nie wiedzieć czemu :P

Ale żona moja osobista Dreadowa Sławomira jakoś ze mną wytrzymuje... :jump: i zaklina się, że da się. :hehe:

Więc nie strzelajcie do mnie jak tylko wysiądę z pojazdu :swiety:

Z wydawać by się mogło trudnego pytania wyszedł na luzaku. :ok: "Podoba mnie się" takie podejście. Edytowane przez finger (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam po czepkach i kamperach chodzić nie będę ale gaśnicę 0,5 w górę będzie trzeba okazać przed przyczepą. :) Apteczki pierwszej pomocy z popitką i środkami kojącymi podrażnienie (zagrycha)również będą sprawdzane. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o to chodziło.

To "w zestawach" było odnośnie kwestii posiadania a nie miejsca kontroli :D.

 

Ale jak znam życie to i tak będą miejsca zbiorowej kontroli (ognisko, stół biesiadny, inne) :).

Zawsze prościej niż tak z osobna :D

 

 

Czy jest możliwość zajęcia parceli z widokiem na morze?

Pytam, bo w tym roku córka zmieniła plany (mi na rękę), ale zawsze widok na morze to widok na morze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.