Skocz do zawartości

Hymer Eriba Nova 491 Ktoś zna?


Przemo1973

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

WItam. Ktos coś moze podpowiedzieć o tym sprzęcie? Jutro zamierzam kupic.Kom jakby coś 798 309 109

 

Rychło wczas bierzesz się kolego za nabranie wiedzy o sprzęcie przed jego kupnem.

Refleks szachisty?

Powodzenia w zakupie :hmm:

Edytowane przez powolniak (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rychło wczas bierzesz się kolego za nabranie wiedzy o sprzęcie przed jego kupnem.

Refleks szachisty?

Powodzenia w zakupie :hmm:

Słuchaj człowieku. Na ogól staram sie być miły ale na takie głupie komentarze nalezy sie głupia odpowiedź. Wiesz co to okazja? To cos takiego co pojawia sie nagle i równie nagle znika. Ja wczoraj wieczorem dostałem info ze jest do kupienia przyczepa jak w tytule i tyle nie ma czasu na planowanie. Nie oczekiwałem rad dobrego wujka tylko normalnej informacji od uzytkownika który moze cos podpowiedziec. Nie masz takiej przyczepy nie masz informacji która może pomóc to schowaj sobie te rady głęboko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemo nie irytuj się. Nie ma w wypowiedzi Powolniaka nic złego, naprawdę.

Doświadczeni wiemy z jakimi problemami z zakupem borykają się poszukiwacze a obecny czas to okres desperacyjnych zakupów a Ty nie wspomniałeś nic że podchwyciłeś znajomą okazję.

Hamer Eriba to zacna marka, kultowe szczególnie są małe budki, szkielet w starszych modelach był orurowany, niezniszczalna pod tym względem.

Zazwyczaj są to małe przyczepki a ta "Twoja" to wyjątkowy olbrzym jak na tą markę i tutaj konstrukcja już z drewna szła.

Jeśli to okazja której jeszcze się nie przyglądałeś, to wytęż wzrok w każdym zakamarku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

normalnie kultura na najwyższym poziomie...

 

Przemo piszesz prawie w środku nocy, zakładasz 4 tematy prawie o tym samym, kierujesz sie emocjami czy zawsze jesteś taki pobudzony?

Większy odzew byś dostał gdybyś napisał na FB stronie Katowic i zaoferował obiad czy browar, gdyz na k.pl o tej porze to mało kto siedzi a prawdopodobienstwo jest żadne ze przeczyta to ktos z Katowic ...

- na przyszlosc wejdz w mape userow i napisz do nich przez PW

 

Wiec nie dziw sie ze masz taka odpowiedz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze zdjęć ta buda nie wygląda źle, nawet alu koła dodają uroku, no ale to są gadżety, bez oględzin w realu trudno cokolwiek rokować.

I racja napisana wyżej, koniecznie wyłączyć emocje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Słuchaj człowieku. Na ogól staram sie być miły ale na takie głupie komentarze nalezy sie głupia odpowiedź. Wiesz co to okazja? To cos takiego co pojawia sie nagle i równie nagle znika. Ja wczoraj wieczorem dostałem info ze jest do kupienia przyczepa jak w tytule i tyle nie ma czasu na planowanie. Nie oczekiwałem rad dobrego wujka tylko normalnej informacji od uzytkownika który moze cos podpowiedziec. Nie masz takiej przyczepy nie masz informacji która może pomóc to schowaj sobie te rady głęboko.

Nie ma czegoś takiego jak okazja. Jeśli ktoś w sezonie chce coś sprzedać poniżej ceny rynkowej to wiedz że coś się dzieje.

Ze zdjęć ta buda nie wygląda źle, nawet alu koła dodają uroku, no ale to są gadżety, bez oględzin w realu trudno cokolwiek rokować.

I racja napisana wyżej, koniecznie wyłączyć emocje!

A gdzie autor wrzucił fotki?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale jeśli to te ogłoszenie które Ja widziałem to 2010 rok za 28k trochę tanio. Ja nigdy nie trafiłem takiej okazji :-)).

Ale mam nadzieję i życzę kupujacemu który chyba nie ma doswidczenia aby nie trafił na ukryte wady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...to 2010 rok za 28k trochę tanio...

 

 

Dajcie linka. 28k za 2010 to bardzo tanio.

Nie ta budka nie ta cena nie ten rocznik.

Tutaj link:

http://otomoto.pl/oferta/hymer-eriba-nova-491-hymer-eriba-nova-491-2003r-przedsionek-1300-dmc-ID6ymP5r.html

Chyba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tą też ogladałem ale tamta bardziej pasuje do okazji :o

Może kiedyś się dowiemy, tak to jest rozkopac temat, pozostawić pytania bez odpowiedzi i tyle go widzieli...

 

Jak potrzebował pomocy to pisał w nocy ;-)

Może się odezwie jak będzie znowu potrzebował pomocy

 

Panowie po tak pięknym dniu pozdrawiam

 

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka

 

Edytowane przez salaj (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz jestem i Wam napisze. Dopiero wszedłem do domu. Stałem w korku z Katowic do wrocka jakies 3 godziny. a potem jeszcze droga do Poznania. Oczywiscie kupiłem. Przyczepa w bardzo dobrym stanie porzadnie wyposazona. zero zacieków i swieżutki zapach. Wszystkie szyby w oryginale nawet z  vinem.  Dla sceptyków okazji - ja mam odmienne zdanie. Pan wyjeżdza za granice i dlatego szybko sprzedawał. Starsze małżenstwo chcieli sobie kupic przyczepe ale sie okazało ze to nie ich bajka od tyle. Czy nikt z Was nigdy nie potrzebował sie pozbyc czegos szybko, różnych powodów.  Co do Powolniaka to moze miał dobre zamiary ale ja nie lubie takich komentarzy. Jestem konkretny.Poprosiłem pilnie o pomoc bo nie było czasu na cokolwiek a nie o komentarz do sytuacji. Nawet kasy nie miałem jak wypłacic bo banki nie pracuja. Pan zgodził sie na przelew, bo mi zaufał ja jemu też. Mam nadzieje ze przyczepka posłuży. Pozdrawiam  

p.s Jak mozna wyłaczyc emocje jak jedzie sie po przyczepke. Taki wyjazd to zawsze emocje przecież.


normalnie kultura na najwyższym poziomie...

 

Przemo piszesz prawie w środku nocy, zakładasz 4 tematy prawie o tym samym, kierujesz sie emocjami czy zawsze jesteś taki pobudzony?

Większy odzew byś dostał gdybyś napisał na FB stronie Katowic i zaoferował obiad czy browar, gdyz na k.pl o tej porze to mało kto siedzi a prawdopodobienstwo jest żadne ze przeczyta to ktos z Katowic ...

- na przyszlosc wejdz w mape userow i napisz do nich przez PW

 

Wiec nie dziw sie ze masz taka odpowiedz...

Dzieki za info nie ma faca  wiec napisałem tutaj licząc ze moze ktoś sie odezwie. Twoja odpowiedz jest ok i za taka dziekuje. Tamta pozostawia wiele do życzenia. AAA buda kupiona wyglada super a czas pokaże co dalej .


Przemo nie irytuj się. Nie ma w wypowiedzi Powolniaka nic złego, naprawdę.

Doświadczeni wiemy z jakimi problemami z zakupem borykają się poszukiwacze a obecny czas to okres desperacyjnych zakupów a Ty nie wspomniałeś nic że podchwyciłeś znajomą okazję.

Hamer Eriba to zacna marka, kultowe szczególnie są małe budki, szkielet w starszych modelach był orurowany, niezniszczalna pod tym względem.

Zazwyczaj są to małe przyczepki a ta "Twoja" to wyjątkowy olbrzym jak na tą markę i tutaj konstrukcja już z drewna szła.

Jeśli to okazja której jeszcze się nie przyglądałeś, to wytęż wzrok w każdym zakamarku.

Zakamarki przegladniete. NAprawde nie było sie do czego przyczepić wiec nie było wyjscia i kupiłem. Pozdro


Tak na szybko

 

post-14517-0-42615000-1462746190_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.