Skocz do zawartości

zrobiłem B+E :)


krzysiolesz

Rekomendowane odpowiedzi

To i ja sie pochwalę, a nawet podwójnie, no może potrójnie :) po pierwsze ostatnio robiłem c, zdałem za pierwszym razem, po drugis poźniej c+e też za pierwszym, po trzecie kwalifikacje też za pierwszym, no i po czwarte za cały kurs c+e z kwalifiakcjami i egzaminami nie zapłaciłem ani 1zł :) załapałem się na program do microprzedsiębiorstw z unii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 215
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

To i ja sie pochwalę, a nawet podwójnie, no może potrójnie :) po pierwsze ostatnio robiłem c, zdałem za pierwszym razem, po drugis poźniej c+e też za pierwszym, po trzecie kwalifikacje też za pierwszym, no i po czwarte za cały kurs c+e z kwalifiakcjami i egzaminami nie zapłaciłem ani 1zł :) załapałem się na program do microprzedsiębiorstw z unii

no to brawo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratki, to już wyższa szkoła jazdy :)

 

 

 

A propos praw jazdy i wynalazków które można znaleźć w internetach to...

 

ostatnio widziałem ogłoszenie na prawko A, B lub C robione na Ukrainie. Oczywiście nie ty czy ja to robisz tylko jakiś podstawiony Ukrainiec, my musimy pojechać do Lwowa wyrobić kartę pobytu, złożyć kwity i uiścić połowę kosztu czyli 1900 pln, a po 2-3 miesiącach płacąc kolejne 1900 pln odbieramy prawko w Krakowie.

 

Ponoć po pół roku można je wymienić na polskie. Policzyłem i 2x1900, plus 3-4 dniowa wizyta we Lwowie następnie wizyta w Krakowie, ni jak mi się nie kalkuluje, o ryzyku i lewiźnie nie wspomnę.

 

Legalny kurs u nas na C to 1700,- także nie wiem dla kogo ta lewiznie jest skierowana ale skoro oferują coś takiego to widać jest popyt na takie durnoty.

 

Wolał bym jednak iść na kurs przynajmniej czegoś mnie nauczą, taki mam plan, tylko nie wiem czy jeszcze takich starców bez doświadczenia ktoś zatrudni.

 

 

 

wysłane z Nokii 6210.

 

Edytowane przez benek (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratki, to już wyższa szkoła jazdy :)A propos praw jazdy i wynalazków które można znaleźć w internetach to...ostatnio widziałem ogłoszenie na prawko A, B lub C robione na Ukrainie. Oczywiście nie ty czy ja to robisz tylko jakiś podstawiony Ukrainiec, my musimy pojechać do Lwowa wyrobić kartę pobytu, złożyć kwity i uiścić połowę kosztu czyli 1900 pln, a po 2-3 miesiącach płacąc kolejne 1900 pln odbieramy prawko w Krakowie. Ponoć po pół roku można je wymienić na polskie. Policzyłem i 2x1900, plus 3-4 dniowa wizyta we Lwowie następnie wizyta w Krakowie, ni jak mi się nie kalkuluje, o ryzyku i lewiźnie nie wspomnę.Legalny kurs u nas na C to 1700,- także nie wiem dla kogo ta lewiznie jest skierowana ale skoro oferują coś takiego to widać jest popyt na takie durnoty. Wolał bym jednak iść na kurs przynajmniej czegoś mnie nauczą, taki mam plan, tylko nie wiem czy jeszcze takich starców bez doświadczenia ktoś zatrudni. wysłane z Nokii 6210.

Mi jedynie trudno było się przestawić że trzeba dziub daleko na skrzyżowaniu wyciągnąć żeby tylnymi kołami krawężnika nie kosić. A tak to podobnie jak w osobówce, tylko zestaw długi jak szlag, w lusterku to prawie horyzont się załamuje a przyczepa jeszcze się nie kończy :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja sie pochwalę, a nawet podwójnie, no może potrójnie :) po pierwsze ostatnio robiłem c, zdałem za pierwszym razem, po drugis poźniej c+e też za pierwszym, po trzecie kwalifikacje też za pierwszym, no i po czwarte za cały kurs c+e z kwalifiakcjami i egzaminami nie zapłaciłem ani 1zł :) załapałem się na program do microprzedsiębiorstw z unii

A ja za wszystko buliłem, C C+ E D itd. ale brawo Ty  :ok:   :ok:   :ok: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to z ciekawości się zapytam: po co robiłeś C, C+E i kwalifikacje ??

Darowanemu koniowi itd itd :)

Kiedyś może się przydać, gdybym się na to nie załapał to bym robił b+e, a tak mam komplet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.