Skocz do zawartości

Poszukiwania godnego następcy....


Yakuza1987

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

W sumie to mój pierwszy post na forum więc warto się przedstawić - Piotr z Radomia. Wraz z małżonką poszukujemy godnego następcy naszej dotychczasowej przyczepy ( Roller 400). Może ktoś z Was nam coś podpowie odnośnie tego ogłoszenia : http://olx.pl/oferta/przyczepa-chateau-2002-z-przedsionkiem-CID5-IDcH0j5.html#77fae582bfi czy może jest ktoś na forum z okolic żeby mogł podjechać i przynajmniej z wierzchu zobaczyć co ta przyczepa sobą prezentuje ( ja mam 400 kilometrów do Rawicza i niechciałbym jechać pocałować klamki i odwrócić się na pięcie). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Już coś było na forum o tej przyczepce, poszukaj. Z tego co pamiętam pleksa zamiast przedniej szyby i coś tam jeszcze, ale poszperaj w wątkach zakupowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W listwach narożnych i listwie łączeniowej nad oknem brak jest klina, więc prawdopodobieństwo zacieku przez śruby jest bardzo wysokie. 

Przednia szyba jest nieoryginalna, do tego naklejka na prawym przodzie - prawdopodobnie coś się działo z przodem przyczepy.

Patrząc na sposób naprawy to raczej partanina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już coś było na forum o tej przyczepce, poszukaj. Z tego co pamiętam pleksa zamiast przedniej szyby i coś tam jeszcze, ale poszperaj w wątkach zakupowych.

Dzięki! Znalazłem, poczytałem i raczej odpuszczę (tym bardziej, że daleka droga). 

 

Kolejną przyczepę, która mnie zainteresowała jest: http://olx.pl/oferta/przyczepa-kempingowa-dethleffs-camper-510-namiot-CID5-IDeAcsD.html.

O przyczepach od tego sprzedawcy nie raz wspominano, ale interesuje mnie ta konkretna. Ja swoją drogą przejadę się i ją obejrzę, ale wszelkie uwagi na temat czy sprzedawcy czy przyczepy mile widziane! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki! Znalazłem, poczytałem i raczej odpuszczę (tym bardziej, że daleka droga). 

 

Kolejną przyczepę, która mnie zainteresowała jest: http://olx.pl/oferta/przyczepa-kempingowa-dethleffs-camper-510-namiot-CID5-IDeAcsD.html.

O przyczepach od tego sprzedawcy nie raz wspominano, ale interesuje mnie ta konkretna. Ja swoją drogą przejadę się i ją obejrzę, ale wszelkie uwagi na temat czy sprzedawcy czy przyczepy mile widziane! 

 

do sprawdzenia przednia ściana w okolicach rączek manewrowych - bardzo lubią pękać. Druga sprawa to ten bagażnik rowerowy - nietypowy i chyba nie przemyślany sposób montażu.

 

to tak na szybko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem i niby zarezerwowana... także trzeba szukać dalej... z tego co czytam to angielki nie ma co brać a wyposażenie mają bogate. Na forum nic do 18 tysięcy 2+2 nie widzę także trzeba się uzbroić e cierpliwość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak wiem, że Sprzedawca z Wilamowa nie jest polecany, ale interesuje mnie czy może ktoś z "szukających" był i oglądał na własne oczy -> http://olx.pl/oferta/przyczepa-kempingowa-chateau-wilamow-kolo-szadku-CID5-IDaYo6J.htmlPoprosiłem sprzedawce o lepsze foty - jak wyśle na pewno się podzielę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

w tej cenie to chyba doklada jeszcze passata B5 w benzynie... styrana i droga... Podobna - ladniejsza i mlodsza z forum poszla w styczniu za 11.000 ... 

Edytowane przez BartoszK (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.