Skocz do zawartości
DOMINO7

Mini giełda zlotowa- oddam, przyjmę, kupię, sprzedam,

Rekomendowane odpowiedzi

DOMINO7

Moi drodzy!

Jeśli ktoś ma coś co chciał by sprzedać, oddać lub zamienić niech daje znać w tym temacie. To samo w drugą stronę: jeśli ktoś czegoś potrzebuje, chce coś kupić, niech pisze. Może wymiana takich informacji ułatwi nam nabycie lub drogą wymiany handlowej wejście w posiadanie potrzebnych nam rzeczy. Przy okazji przypominam o ofercie Szantymena i oferowanej pomocy przez Strusia251  http://forum.karawaning.pl/topic/21325-sklep-allcamp-na-zlocie/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ed

Dobry pomysł

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
miradym

Szukam namiotu na prysznic, Jezeli ktoś ma coś takiego to chętnie odkupie. Będę na zlocie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Paczek

W temacie "NIEWIADÓW" mógłbym coś pomoc. Jeśli komuś coś potrzeba ....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
DOMINO7

Do sprzedania mam zbiornik na wodę. Oryginalny, 30l, z rozkładaną rączką, 2 korki (jeden z dziurką na wężyk, jeden szczelny). Do zbiornika fabryczne koryto, z wycięciem na wąż od nawiewu.

post-8412-0-62294500-1459704737_thumb.jpg

post-8412-0-83016700-1459704806_thumb.jpg

Zbiornik wykorzystywany tylko i wyłącznie do czystej wody w przyczepie.

Cena 80pln.

Właśnie zamontowałem nowy, stały zbiornik wody, a ten został wyjęty z przyczepy. W razie co, proszę o info aby zabrać go na zlot.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
BiA

Na sprzedaż suszarka kempingowa.

Taka jak ta:

http://go-market.pl/Meble_turystyczne_i_kempingowe/Suszarki_do_odziezy_i_bielizny/BU7202811N,Me17,Suszarka_na_pranie_-_Laundry_airer_Laun_Tree,tu-03,products.xml

Suszarka nie posiada dolnego mocowania - mocuje się ją za pomocą mocowania do parasoli (nie ma go w zestawie).

Cena 75 PLN'ów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
kielczanin

Witam.

Mam do sprzedania drzwi do przyczepy -w dobrym stanie-razem z ościeżnicą ale bez zamka. Cena ok.230zł.

Witam.

Mam do sprzedania drzwi do przyczepy -w dobrym stanie-razem z ościeżnicą ale bez zamka. Cena ok.230zł.

Przepraszam za  słabą jakość zdjęcia.

post-10050-0-78426200-1459838449_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
monio7

Potrzebuję uszczelkę do drzwi. Takich jak na miniaturze. Ktoś może ma lub wie gdzie ją zdobyć :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
100pa

Przetwornica 12/230 1kW . Jest ktoś chętny? bo ciężka i nie wiem czy targać .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
kondzio

Mam Toalete Turystyczna  przenośna i Grila Gazowego. Jak ktoś chętny proszę pisać.

Jeszcze bagażnik na rowery na dyszel ale muszę sie upewnić ze znajomy nie będzie chciał

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
AKISSJG

A ja ponawiam ofertę na przedsionek letni z rurkami. Stosowany do przyczep o długości około 3,9m np TEC TM2. Proszę o informację jak ktoś reflektuje bo szkoda go wozić tam i nazad. Cena do uzgodnienia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Lepciak

Szukam namiotu na prysznic, Jeżeli ktoś ma coś takiego to chętnie odkupie. Będę na zlocie.

Też będę na zlocie i zaprowadzę do osoby której taki namiot odstąpiłem. Ona też będzie na zlocie a wiem, że z tego namiotu nie korzysta.

Edytowane przez Lepciak (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
strus251

Gdyby ktoś miał na zbyciu butlę turystyczną 2 lub 3 kg to proszę o info na PW, może się dogadamy zanim kupię w Castoramie ;).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
strus251

i kolejna potrzeba :)

jak się okazło po tym weekendzie córa dorasta i potrzebuje kolejnego rowerka.

Jeżeli ktoś ma do sprzedania rowerek 24'' najlepiej "holenderkę" to proszę o kontakt (na PW jakieś fotki + cena i kontakt zwrotny telefoniczny), być może uda się Nam dogadać a i córce kolory ramy się spodobają i będzie jakiś deal :).

Tak, tak, wiem, że na allegro tego pełno ale zanim zapłacę wolę dotknąć i oblukać a tego w okolicach Łodzi już nie za wiele ;), a tak może komuś problem z głowy zdejmę :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi