Skocz do zawartości

Lubuski spot - Jezioro Kuźnickie 15-17 kwietnia 2016


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 148
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam,

kiedyś się z Wami wybiorę chętnie bo już zazdroszczę...

Tymczasem ognisko dziś się uda całkiem bo padać nie będzie wieczorem a rowery jutro też całkiem całkiem. Deszcz w niedzielę od rana niestety... ale komu to szkodzi?

post-13223-0-03301100-1460708585_thumb.png

 

Pozdrawiam i miłej zabawy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, to i ja na 17:00 się na Orlenie ustawię. Orlen jest nieczynny jakiś remont mają, ale wjechać można Jak ciężarówki go nie zawalą, damy radę. Zresztą już nas 3 jest tylko, chyba że Jelenia Góra dojedzie na ten czas :)


Witam,

kiedyś się z Wami wybiorę chętnie bo już zazdroszczę...

Tymczasem ognisko dziś się uda całkiem bo padać nie będzie wieczorem a rowery jutro też całkiem całkiem. Deszcz w niedzielę od rana niestety... ale komu to szkodzi?

attachicon.gifpogoda 15-17.04.PNG

 

Pozdrawiam i miłej zabawy!

 

Pakuj się i jedź :) Impreza otwarta :)

Edytowane przez AgaMar (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, to i ja na 17:00 się na Orlenie ustawię. Orlen jest nieczynny jakiś remont mają, ale wjechać można Jak ciężarówki go nie zawalą, damy radę. Zresztą już nas 3 jest tylko, chyba że Jelenia Góra dojedzie na ten czas :)

 

Pakuj się i jedź :) Impreza otwarta :)

Nie dam rady w ten weekend... obowiązki.

ale będę śledził i postaram się kolejnym razem

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoda cud w porównaniu z numerem jaki mi mój kamper sprawił, do końca miałem cichutką nadzieję że zapnę pasy i z ukochaną dojedziemy w wersji "beleyak + aby aby".

Niestety, gnida jeden wodę mi w instalacji puścił, wszystko (prawie!!!) miałem nowe, wierzyć nie mogłem, ręce opadły, ponowna demolka łazienki a okazało się że pompa wody, przez membranę na zewnątrz ostro puszczała. Na wierzchu praktycznie, ale do tego poprzez demolkę trzeba było dojść jak po nitce...

2 dni straty niepotrzebnej pracy, gdybym to przewidział, wolałbym je spędzić z Wami. Dajcie więcej fotek kto ma, niech bardziej żałuję :zly:

Fajny LTek widzę, czyja to motochata?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim naszym nowym znajomym za towarzystwo i miłe chwile nie tylko przy ognisku. Było przepięknie a Zbyszka informuję dodatkowo, że Krzyśkowi udało się dziś złowić blisko półmetrowego okonia :), którego niezwłocznie spożylismy wespół ;) pozdrawiamy Ewa i Mirek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My również dziękujemy wszystkim za towarzystwo oraz za pomoc przy naszej małej ,, powodzi,,.

Pożyczone szmatki - wyprane oddamy przy kolejnym spotkaniu.

Przepraszamy że wyjechaliśmy równie niespodziewanie jak się pojawiliśmy,

ale obowiązki wzywały. Już wiemy że będziemy się spotykać.

Pozdrawiamy

Iza i Zbyszek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to i my już w domku i pierwszy wyjazd z przyczepą mamy za sobą. Rozpakowani, zmęczeni, ale szczęśliwi :) Mówią, że pierwszy raz boli, w tym przypadku nie bolało. Dzięki Wam wszystkim. Dziękujemy za pomoc, rady, miłą zabawę i prześwietne towarzystwo.

 Tak więc 1 lubuski spot to już historia...ale całkiem fajna :D

 

post-20084-0-89594100-1460915312_thumb.jpg

 

 

Samo jeziorko i piękne słońce w nim się przeglądające:

 

post-20084-0-11364700-1460915362_thumb.jpg

 

post-20084-0-11914500-1460915368_thumb.jpg

 

post-20084-0-50835200-1460915374_thumb.jpg

 

 

Kilka przyczep w lesie...kto by pomyślał :)

 

post-20084-0-71669200-1460915467_thumb.jpg

 

post-20084-0-37272300-1460915476_thumb.jpg

 

Miejsce sprzyja wycieczkom rowerowym \całe jezioro można objechać dookoła utwardzonymi i niezłymi drogami i dróżkami:

 

post-20084-0-62168700-1460915541_thumb.jpg

 

W nocy, żeby było cieplej robiąc porządki w lesie postanowiliśmy je wykorzystać i spalić :)

 

post-20084-0-94816900-1460915589_thumb.jpg

 

post-20084-0-72877100-1460915593_thumb.jpg

 

 

I niedziela...wdrapujące się zestawy pod górkę i udające się w kierunku domów murowanych

 

Pierwsi wyjechali dulki ( nie zdążyłem uchwycić w obiektyw), później drapią się Daniel i Dominik swoimi ciężkimi wozami bojowymi. Tec niestety nie dał rady podjechać ze swoją przyczepą ciągnioną przez Japoński cud techniki. |Na szczęście było kilka wyjazdów, więc dał radę :)

 

 

post-20084-0-24603300-1460915811_thumb.jpg

 

post-20084-0-73305900-1460915826_thumb.jpg

 

post-20084-0-22391800-1460915838_thumb.jpg

 

Jeszcze raz dziękując Wszystkim Wam podaję nr telefonu do Pana Mariana,który jak będzie taka potrzeba to zarezerwuje miejsce dla większej ilości zestawów czy w sezonie, czy poza nim.

 

Pan Marian 605 557 382

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.