Skocz do zawartości

Lubuski spot - Jezioro Kuźnickie 15-17 kwietnia 2016


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 148
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

 

WojtEWa od początku stawiali pod znakiem zapytania swój przyjazd bo jest to uzależnione od postępów i tempa prac ( post 11 tego wątku).

To jest niezobowiązujące  przecież spotkanie i wręcz samograj organizacyjny więc kto chce niech jest, kto nie niech żałuje. Punkty karne za co? Toż od tego jest forum, żeby wyrażać swoje zdanie i opinie- te niepopularne również.

 

 

 

AgaMar,

 

dziękuję za powyższe.

 

Post 11 wcześniej czytałem.

P.S. Sam bym się wybrał bo nigdy nie byłem na jakimkolwiek spotkaniu czy zlocie (oprócz urlopowych), ale ja do Boszkowa jadę z budą ze 3 godziny a gdzie Wolsztyn...

Edytowane przez cityflipper (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

P.S. Sam bym się wybrał bo nigdy nie byłem na jakimkolwiek spotkaniu czy zlocie (oprócz urlopowych), ale ja do Boszkowa jadę z budą ze 3 godziny a gdzie Wolsztyn...

jakieś trzy kwadranse jazdy z ogonkiem

 

PS. poproszę o dokładne rzędne GPS miejsca biwaku. 

Edytowane przez AKISSJG (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

jakieś trzy kwadranse jazdy z ogonkiem

Podobny dystans z DJ jak i z DSW. Widzę, że twardzi z Was turyści. 

Edytowane przez cityflipper (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobny dystans z DJ jak i z DSW. Widzę, że twardzi z Was turyści. 

Tak szczerze mówiąc to Pojezierze Przemęckie jest dla nas najbliższym celem wypadów nad wodę. Często odwiedzamy Sławę, Brenno czy Tarnowo Podgórne. Wolsztyn i okolice jest kolejną miejscówką do zaliczenia i odwiedzenia.

Nie ma to tam to ten tego ten, jeżeli masz możliwości czasowe to zapinaj ogonek, zabieraj rodzinę i dołączaj do zabawy.  :przyczepa:  :drive::piwko:  :gitara:

Edytowane przez AKISSJG (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. poproszę o dokładne rzędne GPS miejsca biwaku. 

 AKISSJG - to mniej więcej TUTAJ 

 

A całe pole biwakowe jest wzdłuż tej drogi

 

 

 

 

AgaMar,

 

P.S. Sam bym się wybrał bo nigdy nie byłem na jakimkolwiek spotkaniu czy zlocie (oprócz urlopowych), ale ja do Boszkowa jadę z budą ze 3 godziny a gdzie Wolsztyn...

 

Z Boszkowa masz ok 50 km , to niedaleko. Zaczepiaj się z AKISSJG i przybywaj. My póki co startować będziemy z Orlenu w Sulechowie przy S3 popołudniem, tam dojedzie Tec, krzysiek iza , Bartekzg może WojtEwa a może ktoś jeszcze. 

Zapinaj i w drogę z familią :):yay:  :gitara:  :drive:  :piwo: 

Edytowane przez AgaMar (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie dam rady przyjechać.

Nie to że nie chcę, bo chcę ale nie mogę  :hehe:

Piszę dlatego abyście wiedzieli że Was nie olewam.

Zatem będę czekał na następny spot.

Miłej zabawy życzę.

Szkoda. Na pewno będzie wiele okazji . Jak się coś zmieni wiesz gdzie nas znaleźć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, żeby nie było że się wykręcam, ale mam jeszcze sporą rozpierduchę, a przecież nie polepię na aby aby i nie zaproszę ukochanej do syf łazienki bez ścian, a ściany budują się razem ze stałymi schodami na pięterko, drzwi idą na lewo i będą suwane, dopiero po tych pracach będę mógł położyć nową wykładzinę jednolitą z kabiną - chociaż ta jest już ukończona.

Do tego dodam że drzwi wejściowe też jeszcze się robią (antywłam).

To jest realizacja poważnego koncept planu, tam jest robione od nowa wszystko i owe wszystko jest uzależnione od wszystkiego a najwięcej czasu upływa na rozmyślaniu nad rozwiązaniami i tak to trwa od ub jesieni.

Nie znoszę taniości i fabrycznej tandety, mdłości wywołują.

Do majówki będą ukończone tylko priorytety.

Sorry za OT, ale musiałem się jakoś "wytłumaczyć" a ze wszystkich prac będą relacje tematyczne.

 

post-2083-0-81502500-1460288772_thumb.jpg

 

post-2083-0-99911800-1460288784_thumb.jpg

 

post-2083-0-78200100-1460288974_thumb.jpg

Edytowane przez WojtEwa (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.