Skocz do zawartości

Lubuski spot - Jezioro Kuźnickie 15-17 kwietnia 2016


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 148
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

We wtorek po południu będzie ostateczna decyzja, na ten moment jesteśmy dalej na tak. Jednakowoż wtorek będzie dniem sądnym i wtedy poinformuję szanowne koleżeństwo o tym czy się zjawimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłoby słabo, gdybym nie skorzystał z takiej okazji. Do Kuźnicy Zbąskiej mam kilkanaście kilometrów więc mój stary kamperek na pewno dojedzie. Jeśli są jeszcze wolne miejsca, to proszę dopisać 3 osoby, kamper i 3 rowery  ;)

 

Teren pewnie znacie, więc wiecie, że miejsca na polu biwakowym jest dość ;) Przybywajcie!!

 

 

 

 na ten moment jesteśmy dalej na tak.

 I tak niech zostanie :)

 

 

1. AgaMar - 2+2

2. krzysiek iza - 2+1

3. Bartekzg 2

4. Tec - 2 + 2

5. WojtEwa 2+ piesioł

6. DOMINO7 - 2+1

7. Mik media - 3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój przyjazd wisi na włosie... :(

Kamper wprawdzie na ostatnim etapie, planowane ukończenie na majówkę, ale jeszcze nie mam gazu (toroidal pod podłogą) schodów na pięterko i zderzak muszę zdobyć.

O zewnętrznym odpicowaniu i klimatyzacji nawet jeszcze nie myślę.

Do tego dochodzi realizacja zleceń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój przyjazd wisi na włosie... :(

Kamper wprawdzie na ostatnim etapie, planowane ukończenie na majówkę, ale jeszcze nie mam gazu (toroidal pod podłogą) schodów na pięterko i zderzak muszę zdobyć.

O zewnętrznym odpicowaniu i klimatyzacji nawet jeszcze nie myślę.

Do tego dochodzi realizacja zleceń.

Dasz radę :) Co z gazem , że nie masz? Toroidala jakiegoś 44L brutto mam chyba w piwnicy. Potrzebujesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wszystko na półkach, brakuje tylko czasu na poskładanie a robię priorytety dla ukochanej, potem sobie luxus. Nawet oświetlenia nie mam bo nie jest najważniejsze. Jakość moich prac jest najważniejsza, żadnych półśrodków nie stosuję dlatego to trwa.

Z gazem to do gazownika trzeba pojechać a on też ma terminy, dzień trzeba zorganizować.

W niedziele nikt do pracy mnie nie zmusi :)

.

Mam przyczepę jeszcze, ale ona jest tylko lux hotelem dla moich gości w dziczu i bez kampera jest to tylko spanie, nawet ogrzewanie uzależnione jest od kampera.

Edytowane przez WojtEwa (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i super!!!

Uaktualniam listę przybywających:

 

1. AgaMar - 2+2

2. krzysiek iza - 2+1

3. Bartekzg 2

4. Tec - 2 + 2

5. WojtEwa 2+ piesioł

6. DOMINO7 - 2+1

7. Mik media - 3

8. AKISSJG - 2 ( czy więcej?)

dwie

 

Załoga Atikiss to już odrębna załoga  :biwak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wszystko na półkach, brakuje tylko czasu na poskładanie a robię priorytety dla ukochanej, potem sobie luxus. Nawet oświetlenia nie mam bo nie jest najważniejsze. Jakość moich prac jest najważniejsza, żadnych półśrodków nie stosuję dlatego to trwa.

Z gazem to do gazownika trzeba pojechać a on też ma terminy, dzień trzeba zorganizować.

W niedziele nikt do pracy mnie nie zmusi :)

.

Mam przyczepę jeszcze, ale ona jest tylko lux hotelem dla moich gości w dziczu i bez kampera jest to tylko spanie, nawet ogrzewanie uzależnione jest od kampera.

sorry przeglądam ten temat i nie wytrzymałem, musiałem to napisać. Tu z jednej strony ktoś organizuje spotkanie, a z drugiej inny ktoś zgłasza swoje uczestnictwo i krótko potem stawia je "pod znakiem zapytania" z powodu braku jakiegoś zbiornika gazu. Człowieku, to ja Ci zaraz wyślę DARMO kurierem kuchenkę dwupalnikową i butlę z gazem. Zderzak też chyba nie jest problemem, ale niestety nie posiadam. Tylko proszę, jedźcie na ten zlot, bo ludzie co go organizują są naprawdę warci uczestnictwa jak największej liczby osób w nim. Ekspert karawaningu napisał taki post... obciach. Czy dostanę karne punkty za ten post? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry przeglądam ten temat i nie wytrzymałem, musiałem to napisać. Tu z jednej strony ktoś organizuje spotkanie, a z drugiej i

Spokojnie, tylko spokój nas uratuje. WojtEWa od początku stawiali pod znakiem zapytania swój przyjazd bo jest to uzależnione od postępów i tempa prac ( post 11 tego wątku).

To jest niezobowiązujące  przecież spotkanie i wręcz samograj organizacyjny więc kto chce niech jest, kto nie niech żałuje. Punkty karne za co? Toż od tego jest forum, żeby wyrażać swoje zdanie i opinie- te niepopularne również.

 

No to do południa 15.04 zostało nam:

 

  • 536400 Sekund
  • 8940 minut
  • 149 Godziny
  • 6 Dni, 5 Godzin
Edytowane przez AgaMar (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.