Skocz do zawartości

Lubuski spot - Jezioro Kuźnickie 15-17 kwietnia 2016


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 148
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Dzięki za spotkanie, nie bez kłopotów ale dojechaliśmy do Jelonki. U bram miasta musieliśmy gasić oś, Poszukuję do naszej babci osi Al-Ko Delta, jak ktoś ma jakieś wiadomości w tym temacie proszę o info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uuuuu...... :( Mam nadzieję, że obyło się bez strat??? Trzeba szybką akcję zrobić, aby budka była sprawna na zlot.

Artur, czy raczej regeneracja, wymiana na używkę, czy nowa? W Poznaniu jest Al-ko, jeśli potrzebna jakaś pomoc, to daj znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dominik z tego co wyszukałem to już tego typu nie robią. Jutro rozbiorę i obadam co tam się zadziało. Ale chyba skończy się pełnym remontem - regeneracją osi. Przynajmniej miałem okazję zobaczyć jak i czy działa nasza gaśnica z cepki, teraz już muszę kupić nową. Dobrze że gościu który jechał za nami nas zatrzymał bo być może byśmy już cepkę stracili. Ach szkoda gadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jestem zabity.

Żałuję

żałuję

żałuję!

To nasze ulubione klimaty, las, woda, dzicz, a do tego Wy. Samo miodzio.

Straty mam, czasowe, nie do odzyskania, strata nie bycia wśród Was optymistycznie da się odzyskać i to dodaje mi otuchy.

Do następnego oczekuję, może nawet zainspiruję...


...U bram miasta musieliśmy gasić oś,

...

Uj... łożysko się zagrzało czy opona?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba szczęki, bo bęben był rozgrzany do czerwoności i buchały płomienie. Opona nie była nawet zbyt gorąca. Przed Kaczorowem wszystko było OK a w Maciejowej gościu nas zatrzymał i była akcja gaśnicza.

Edytowane przez AKISSJG (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i my dziękujemy nowym i starym znajomym za wspólnie spędzony czas, :piwo: ognisko :pub: i gitarre.   :gitara:  

 

Artur, szczęście w nieszczęściu.Raz, że blisko od domu, dwa że na powrocie a nie starcie i trzy naprawdę mogło się to skończyć wielkimi stratami - aż strach myśleć. 

 

Trzymam kciuki za szybką naprawę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My również dziękujemy wszystkim za towarzystwo oraz za pomoc przy naszej małej ,, powodzi,,.

Pożyczone szmatki - wyprane oddamy przy kolejnym spotkaniu.

Przepraszamy że wyjechaliśmy równie niespodziewanie jak się pojawiliśmy,

ale obowiązki wzywały. Już wiemy że będziemy się spotykać.

Pozdrawiamy

Iza i Zbyszek

Z pozdrowieniami dla Zbyszka. Niech się nie martwi. Ryby już biorą. :)post-20152-0-36231100-1460973041_thumb.jpeg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oś zdemontowana, jadę za chwilkę do Bolesławca oddać do regeneracji.

Oj powiem Wam że w ostatnim momencie gościu nas zatrzymał bo nadkole się już przepaliło i zaczął się topić styropian nad nim. Pożar powstał od smaru. A co było pierwotną przyczyną? Albo tak jak podejrzewam zacięte szczęki albo łożysko, ale 8 km wcześniej koła były zimne. 

 

P.S.

 

Ela zadzwoniłem tam ale stwierdzili że nie regenerują.

Edytowane przez AKISSJG (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.