Skocz do zawartości

Ostatecznie: Dzień Karawaningowca


Socale

  

52 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Która sobota CZERWCA* będzie Dniem Karawaningowca?

    • Pierwsza
      6
    • Druga
      7
    • Trzecia
      1
    • Czwarta
      4
    • Najbliższa po Bożym Ciele, bez względu na miesiąc
      34


Rekomendowane odpowiedzi

Vitaycie.

Wszyscy wiedzą o co chodzi więc głosujmy.

Ankieta trwać będzie 7 dni i zobaczymy jak się wybór potoczy.

.

Na zaprzyjaźnionym CT.pl koledzy wybrali miesiąc Maj, zatem zrobił się podział, więc przyczepkowicze będą świętować w czerwcu a kamperowicze w maju.

:)

Dziękowanko za głosiki.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ale jaja :)

Jak WielkanOOcne conajmniej.

Nikt jeszcze nie zagłosował :)

Święta nie będzie :)

Nie dygaj  :ee: :ee: :ee:

 

bullet_star_rated.png Najbliższa po Bożym Ciele, bez względu na miesiąc (17 głosów [60.71%])     34097542-smiley-emotikon-kresk%C3%B3wki-

 

Proste do zapamiętania  :yes:

Kto by pamiętał o tym dniu  -1,2,3 czy 4 sobota czerwca  :hmm: :hmm: :hmm:

,a tak pierwsza sobota po Bożym Ciele  :miga:

Edytowane przez belmondo (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym sie wspólnie z Wami zastanowić nad tym, jak po ankietach osiągnąć jakiś kompromis jeśli będą różne wyniki z naszego forum i CT.pl

Tam Koledzy bardziej preferują 2 maja.

Tak myślę czy jest jakiś mądry sposób by rzetelnie podsumować obydwie te ankiety i wyłonić zwycięski dzień?

Poniżej zrzut z ekranu dla tych co nie mają dostępu.

post-2083-0-16193500-1458675841.txt

Edytowane przez WojtEwa (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ Powolniaku, dostęp do bieżących wyników jest otwarty dla każdego.

Poza tym to nie agitacja tylko w porę dostrzeżona zagadka do rozwiązania z poziomu sondażu, opisałem to już w pierwszym poście:

 

"Na zaprzyjaźnionym CT.pl koledzy wybrali miesiąc Maj, zatem zrobił się podział, więc przyczepkowicze będą świętować w czerwcu a kamperowicze w maju."

 

Zatem z czystym sumieniem możesz oddać głos, ale nie musisz :)

Edytowane przez WojtEwa (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Publikowanie wyników ankiety przed jej zakończeniem jest swoistą formą agitacji przedwyborczej. Afuj. Nie podoba mi się takie zagranie.

Dlatego powstrzymuję się od oddania głosu.

 

Ależ Powolniaku, dostęp do bieżących wyników jest otwarty dla każdego.

Poza tym to nie agitacja tylko w porę dostrzeżona zagadka do rozwiązania z poziomu sondażu, opisałem to już w pierwszym poście:

 

"Na zaprzyjaźnionym CT.pl koledzy wybrali miesiąc Maj, zatem zrobił się podział, więc przyczepkowicze będą świętować w czerwcu a kamperowicze w maju."

 

Zatem z czystym sumieniem możesz oddać głos, ale nie musisz :)

 

Ja myślę, że Powolniakowi chodziło o Belmonda, który opublikował wstępny sondaż. Czyli nie zachował ciszy wyborczej  :nono:  :policja:  :banned:  :-]  :-]  :hehe:  :hehe:

Hmm a no wszystko pięknie i fajnie, a co by taki dzień miał wnieść oprócz zabawy w ankietę i dodatkowej okazji do  :pub: i  :piwo:. Chyba że tymi emotami osiągnąłem konsensus całej sprawy co też jest fajne :)

 

Sądzę, że właśnie o to chodzi  :-]  Ale zabawa jest  :jump:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i być może w kalendarzu naszym forumowym dzionek w świątecznych barwach będzie.

pod warunkiem, że nie będzie to kalendarz trójdzielny jak w tym roku. Naniesienie czegokolwiek na kalendaria generuje poważne koszty. Chciałem to zrobić w tym roku na moich firmowych kalendarzach. Przy 300 sztukach było to zdecydowanie za mało aby negocjować cenę z drukarniami a tutaj nawet 100 sztuk nie zeszło.

 

P.S. W temacie ustanowienia takie święta moje zdanie jest takie jak zainteresowanie forumowiczów - 38 oddanych głosów świadczy o zapotrzebowaniu na takie święto.

jak obiecasz dzień wolny od pracy dla wszystkich :] to proponuję 5 maja - rozciągniemy majówkę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i mamy sprawę wyklarowaną :)
Na zaprzyjaźnionym CT.pl zdecydowanie zwyciężył dzień 2 Maja.

Mam kampera i mam przyczepkę, zatem jako kamperowiec i przyczepkowiec będę swoje święto obchodził 2 razy :)

:yay:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.