Skocz do zawartości

Ostatecznie: Dzień Karawaningowca


Socale

  

52 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Która sobota CZERWCA* będzie Dniem Karawaningowca?

    • Pierwsza
      6
    • Druga
      7
    • Trzecia
      1
    • Czwarta
      4
    • Najbliższa po Bożym Ciele, bez względu na miesiąc
      34


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Najlepiej by było razem z camperteam   2 maja

Dlaczego my mamy dostosowywać się do CT,jeżeli  u nas 29 osób wybrało -pierwszą sobotę po Bożym Ciele,a u nich największym wynikiem było : 28 osób za 02 maja.Druga sprawa jest taka ,że na forum CT- 12 osób głosowało za pierwszą sobotą ,po Bożym Ciele,a u nas nikt za majem.

Nasz wynik  za w/w sobotą to 64,44 % plus 22 % z CT-wniosek nasuwa się sam,ze nasz dzień wygrał w ogólnym rozrachunku.

Dzień 02 maja każdego roku nie dla każdego jest dniem wolnym i nie zawsze będzie dniem ciepłym ( w maju przeważnie jest niższa temperatura niż w czerwcu).

Wiadome jest tez ,ze niektórzy i w sobotę po Bożym Ciele pójdą do pracy,np.praca ciągła,ale bankowo procentowo będzie to mniej osób niż 2 maja,który będzie wypadał jako różny dzień tygodnia w każdym innym roku.

 

Dla dobra wszystkich można tez zrobić ostatnią ankietę na dwóch forach,gdzie będą tylko i wyłącznie dwa terminy: 02 maja i sobota po Bożym Ciele-i wtedy dodać procentowo wyniki na dwóch forach ,jak zrobiłem to wyżej i nikt nie będzie miał pretensji.

Edytowane przez belmondo (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba dlatego, że kol. Zbychuu jest posiadaczem kampera :)

.

Można zrobić ostatnią ankietę z dwoma wyznaczonymi propozycjami, ale to już byłoby przegięcie, coś jak "powtarzamy wybory bo wyniki nie są satysfakcjonujące".

Musimy uszanować wolę Kolegów którzy oddali głos na zwycięskie terminy na obydwu forach i niech tak pozostanie, do puki ktoś nie wyskoczy z naprawdę fajnym pomysłem/rozwiązaniem.

Tak czy siak, najpierw zabawa.

 

Edit: Razem pisaliśmy :)

Edytowane przez WojtEwa (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ ja nie nalegam na to co piszesz, wręcz przeciwnie. To była odpowiedź na posta, nie propozycja.

.

Niemniej jednak, dziś zrobiłbym to w zupełnie inny sposób, ale nikt nie jest A/OM by w debiucie wstrzelić się trafnie na pewniaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

TO JEST DZISIAJ > 20 kwietnia  > Ważna data dla wszystkich miłośników turystyki na czterech kółkach: na dzisiaj przypada kolejna rocznica rozpoczęcia pierwszej podróży mobilnym domem. W 1879 r. z Londynu na Cypr wyruszył pierwszy „kamper”. Jak przystało na XIX w. - napędzany końmi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zbyszek > ...TO JEST DZISIAJ > 20 kwietnia 

                     .W 1879 r. z Londynu na Cypr wyruszył pierwszy „kamper”

                      Jak przystało na XIX w. - napędzany końmi.

 

                            

 

Pozdrawiamy,

Ir & Ed

Edytowane przez Ir & Ed (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ed > ...I po co ta ankieta i cudowanie skoro data została znaleziona...

 

              attachicon.gifświęto.png

Pozdrawiamy,

Ir & Ed

My piszemy o dacie którą znalazł Zbyszek a Ty pokazujesz co innego - czytanie ze zrozumieniem :yay:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie, jako osoby nieco z zewnątrz - "Dzień Karawaningowca" brzmi czarnohumorzaście: kojarzy mi się z świętem facetów w eleganckich czarnych strojach i białych rękawiczkach, których zawód polega na powolnym i poważnym transporcie trumien do właściwego dołka. :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie, jako osoby nieco z zewnątrz - "Dzień Karawaningowca" brzmi czarnohumorzaście: kojarzy mi się z świętem facetów w eleganckich czarnych strojach i białych rękawiczkach, których zawód polega na powolnym i poważnym transporcie trumien do właściwego dołka. :-P

 

a pamiętacie policyjną wizytę w Suchedniowie :hehe:  - karawaniarze :)

 

 

20 kwiecień aż grzech tą datę zmieniać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.