Skocz do zawartości

byry007 i jego poszukiwania


byry007

Rekomendowane odpowiedzi

 

Ta jest nadal do sprzedania , dzwonił właściciel czy nie jestem zainteresowany 

daj sobie spokój z tym sprzedającym, to że ktoś dawał mniej niż on chce, świadczy o tym że nie warta tyle, przyczepa jest tyle warta ile chcą za nią zapłacić a nie tyle ile chce sprzedający

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 154
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Zaczynam się zastanawiać skąd to parcie na przedsionek i "duperele" typu lampa albo jej brak.

Czyżby wyznacznikiem wartości/jakości przyczepy był przedsionek ?? :look:

 

Skup się kolego na przyczepie bo to jest najistotniejsze - reszta to sprawa wtórna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko myślałem o przyczepie z dmc 1000kg i tak żeby ona sam ważyła ze 700 czy 800kg a ta waży 1000 kg sam a dmc 1200 moje auto max 1300 czy nie zjeździe auta w dwa sezony ? Na to tez patrze nie wiem już sam

 

Na tyle osób, nie znajdziesz przyczepy z małym DMC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.klaja.pl/oferta/przyczepy-kempingowe/uzywane-przyczepy-kempingowe/przyczepa-kempingowa-hobby-10-l tu jest zgrabna mała i nie za ciężką , niby jakieś starsze małżeństwo jeździło przez 4 ostatnie lata i zostawiło do sprzedania u tego sprzedawcy

Tylko ze nie mój budżet

Żeby tak 11 coś kosztowała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze, pewnie można się potargować.

po drugie, strasznie małą ładowność będzie miała ta cepka realnie (nie w papierach). Mam podobną 10D (u mnie podwójna szafa - tylko taka różnica oraz otwierane wszystkie okna)

po trzecie, to starsze małżeństwo rewelacyjnie zlikwidowało nawiew ciepłego powietrza do łazienki, zaślepiając otwór szczotką klozetową, masakra. 

 

Nie wygląda źle, "Klaja" ma serwis więc nie powinien się tłumaczyć, że o czymś nie wiedział. Na 100% jak ją przyjmował to sprawdził ją bardzo dokładnie. 

Ja bym spróbował, a nóż/widelec/łyżka uda się potargować i coś zejdzie z ceny, dołożyć parę groszy i będzie cepka.

Tylko układ na 2+3 jest słaby, dobry na 2+2 a idealny na mój czyli 2+1, rewelacyjny dla 2+0 :).

 

 

Byry007, przedsionek to nie wszystko i zawsze można dokupić na "kolejny sezon" lub w jego trakcie :). Buda jest najważniejsza, dodatki to sprawa drugorzędna.

Ja np z Hobby dostałem nowy (1-dno roczny) duży (270cm głęboki) przedsionek Goldcamp - Castello 270XL i na razie nawet go nie rozłożyłem, leży i czeka ale już wiem, że w tym roku też go nie rozłożę, daszek/markiza wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z zona rozmawialiśmy i może my jesteśmy przyzwyczajeni do niewiadow ze tam całe życie było w przedsionku bo w przyczepie się tylko spało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to wszystko zależy jak wolisz.

Większa cepka daje większe możliwości ;).

na pewno jest dużo lepiej niż w "N-ce" ale każdy swoje chwali.

nie mniej na weekendowych wypadach to z całego grona z forum jakie znam tylko 3 załogi rozkładają przedsionki, reszta daszki/markizy lub wcale.

Na długim urlopie (stacjonarnym) też kiedyś rozkładałem, teraz już nie ;)

przedsionek możesz podkupić za ~ 1000zł więc warto znaleźć dobrą budę a przedsionkiem się martwić później bo go zawsze dokupisz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam się zastanawiać skąd to parcie na przedsionek i "duperele" typu lampa albo jej brak.

Czyżby wyznacznikiem wartości/jakości przyczepy był przedsionek ?? :look:

 

Skup się kolego na przyczepie bo to jest najistotniejsze - reszta to sprawa wtórna.

Masz rację ale nie do końca, bo potem się okaże że jak dokupisz brakujące lub uszkodzone rzeczy to w sumie przyczepka będzie kosztowała drożej niż myślisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację ale nie do końca, bo potem się okaże że jak dokupisz brakujące lub uszkodzone rzeczy to w sumie przyczepka będzie kosztowała drożej niż myślisz.

Tylko nie wiem czy znajdziesz kogoś kto zakładał górną granicę wydatków i się w niej zmieścił i powiedział basta, ani grosza więcej   :hmm:

Co roku jakieś dodatki i inne duperele się dokupuje , takie hobby ,które nie ma określonej kwoty do wydania.   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co roku wydatki są ale ja zaczynałem szukać przyczep od 6 tys w górę a jest teraz na 10 11 tys i bym chciał stanąć na tym budżecie ^_^

Rozumiem Ciebie doskonale . Tylko czy jest mus ?Czy nie lepiej odłożyć zakup np. na następny sezon i kupić coś lepszego ?

Bo może się okazać ,że to co teraz kupisz na szybko  będziesz  musiał zaraz sprzedać .    

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.