Skocz do zawartości

byry007 i jego poszukiwania


byry007

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 154
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Pytam bardziej z ciekawości czy ktoś takie coś może wyczyścić i sprzedać przyczepę żeby wiedział przy następnych przyczepach jak będę oglądał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyczyścić?.Zlikwidujesz skutek a przyczyna pozostanie.Powiem tak-z tego co widać ze zdjęc przod z parapetem do remontu oraz ścienki boczne conajmniej do polowy.Taki remont robilem u siebie.Koszty ok.2500 przy wlasnej robocie.Ale u mnie bylo tylko to-jak w tej zgnity bedzie tył to jest to nieoplacalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 ze jest szczelna i możemy lac wodą i zobaczymy

Przyczepa zazwyczaj podcieka bardzo powoli.

Zazwyczaj trzeba kilku lat aby powstały takie zniszczenia.

Po całym dniu lania możesz niczego nie stwierdzić. Jak by po godzinie lania miała 

coś pokazać w środku, to pewno już dawno by jej nie było na rynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe czyli nie ma sensu się pakować w kupno ? Kupił ja 2015 w maju i sprzedaje bo w tym roku nie będzie jeździł i w następnym bo dziecko w drodze .

Nie ma sensu sobie głowy tą przyczepą zajmować.Przednia ściana do wymiany w całości plus boki .Nie wiadomo,czy będzie się jak przyczepić  do tych boków,jeżeli też są przegnie.Dla mnie to jest  szrot .Odradzam :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe czyli nie ma sensu się pakować w kupno ? Kupił ja 2015 w maju i sprzedaje bo w tym roku nie będzie jeździł i w następnym bo dziecko w drodze .

Ta brednie sprzedawcy widać na topie. W tym roku nie będzie jeździć bo rodzinę planuje powiększyć? Czy może po prostu nie chce rodziny narażać na grzyba i stąd decyzja o nie jeżdżeniu z przyczepą?

 

U mnie też dziecko w drodze i już planujemy z nim wakacje ;-)

Powiem wam że nie było w niej zapachów właśnie , powiedzcie mi czy jest możliwość wyczyszczenie takich zaciekow żeby nic nie było widać ? Sprzedawca twierdził że tak było jak kupił i ze jest szczelna i możemy lac wodą i zobaczymy

Ale to że nie cieknie czego ma dowodzić? Przyczepa to nie namiot gdzie jak masz dziurę to się leje do środka. W ścianie przyczepy masz jeszcze coś w środku i woda się tam dostaje.

 

A skoro nie cieknie to skąd te zacieki na ścianie? Herbata mu się wylała jak szedł do łóżka? A może właściciel się tak poci, że nie daje rady parować i osiada na ścianach?

 

Prawda jest taka. To była przyczepa raczej stacjonarna na co wskazuje klimatyzacja. I tak stała i nikt o nią nie dbał. Pewnie cały rok. I teraz widzisz tego efekty.

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj przeglądałem remonty przyczep i stwierdziłem ze bardzo ciężko sprawdzić czy przyczepa nie gnije i mnie strach oblecial żeby nie wydać 7 tys i w domu nie dorwać tapety i nie sprawdzać czy jest sucha , jestem po remoncie n126 i ostatnim n126n która jeszcze nie sprzedana, remont w niewiadowce to pikuś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj sprzedałem swoją n126n pierwszy kupiec , jednak dzień na olx i juz poszła wiec teraz już odwrotu nie ma . Teraz pytanie czy napewno dobrym wyjściem będzie dla mojej rodziny 2 dorosłych i synek 4 l i dwóch bliźniaków po 2 l czyli 5 sądziłem ze starczy nam wersja z 2 łóżkami powiedzmy jedno 120 cm a drugie 150 cm szerokości ale czy to nie jest opcja tylko na sezon góra dwa ? Dzieciaki szybko rosną ☺ czy odrazu szukać czegoś z wersją 2 łóżka piętrowe plus pojedyncze i duże ? Widziałem takie rozmieszczenie w LMC w Wilamowie

http://olx.pl/oferta/przyczepa-kempingowa-lmc-pietrowe-lozko-1000-kg-wilamow-kolo-szadku-CID5-IDcJNoR.html

Ale dmc 1000kg to nie ściema ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem tą przyczepę na jesieni i wyglądała ok ale nie oglądałem jej zbyt szczegółowo bo mnie interesowało co innego.

DMC 1000 kg niby ona ma ale nie wiem ile waży i może się okazać że ma tylko z 50 kg ładowności (bardzo realne przypuszczenia).

Układ w moim odczuciu bardzo praktyczny dla rodziny 2+2 bo wtedy dzieciaki na piętrusach rodzice na przednim łóżku którego nawet nie trzeba składać a do posiłków mały stolik naprzeciw kuchni.

Przy rodzinie 2+3 też się ten układ sprawdzi tylko nie będzie już tak luksusowo :)

Faktem jest że dzieciaki po 2 lata to raczej będą wolały spać z rodzicami ale jest sporo miejsca do spania i jakoś da się rozlokować.

Te LMC (taki układ) na pewno się sprawdzi ale jej walory w pełni docenisz za kilka lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kupiłem. Byłem tam po drodze bo swojego dethleffsa też kupiłem w okolicach Łodzi i tak dla porównania byłem w Wilamowie. Było z czego wybierać ale ja tylko utwierdziłem się w przekonaniu ze biorę tego dethleffsa. Akurat był nawet podobny dethleffs na placu ale ten który kupiłem był od właściciela i sporo tańszy.

Ogólnie mogę polecić do poszukiwań to miejsce, konkretne egzemplarze trzeba sobie dokładnie obejrzeć ale spory wybór i na pewno coś wartego uwagi idzie znaleźć. Właściciel nie robi problemów z oglądaniem - wszędzie można zajrzeć, wszystko sprawdzić a do tego ma sporą wiedzę na temat przyczep, ich konstrukcji i wyposażenia.

Nie wiem jak sprawa wyglądałaby gdybym tam kupił przyczepę ale właściciel zrobił na mnie dobre wrażenie i jak będę kiedyś szukał przyczepy to na pewno przejrzę ofertę tego sprzedawcy i być może coś u niego wybiorę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje szybkiej odp czy warta ta przyczepa 9 tys oglądałem ja bo jest z mojej miejscowość http://olx.pl/oferta/przyczepa-kempingowa-chateau-4-osobowa-z-namiotem-CID5-IDeBlBn.html

Szyby podwójne środek biały nigdzie nie zacieka podłoga i zakamarki ok musze dać odp za 10 min bo jedzie klient

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.