Skocz do zawartości

Przesiadka polo63 składu


polo63

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Misio napisał:

Ja niestety raczej sierpień/wrzesień...

Ja też raczej we wrześniu po szczycie urlopowym ;)
Pierwszy 2 tygodniowy urlop mam przełom czerwca/lipca... I właśnie się zastanawiam nad celem :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, polo63 napisał:

myślałem że @lbuster mnie podpuszcza

Nie zawsze się nabijam czy głupoty piszę :P

17 godzin temu, polo63 napisał:

Lampy po zamontowaniu wyglądają o nieba dwa lepiej niż stare:

Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Mam nadzieję, że nie wydałeś fortuny?

Braciak wymieniał lampy w Range Rowerze na lampy z (chyba) Golfa za symboliczne pieniądze i świecą milion razy lepiej. Oczywiście pasowały, a oryginały kosztowały fortunę ?

13 godzin temu, Paweł7 napisał:

Pierwszy 2 tygodniowy urlop mam przełom czerwca/lipca... I

Ja mam wtedy drugi urlop trzytygodniowy i na 99% będzie to zagranica, a gdzie to jeszcze nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, lbuster napisał:

Ja mam wtedy drugi urlop trzytygodniowy i na 99% będzie to zagranica, a gdzie to jeszcze nie wiem.

Kolega mnie na Balaton namawia i się zastanawiam... Tylko musiałbym wykupić full assistace :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Balaton dla mnie to był zawsze przystanek na południe, ale mimo wszystko polecam. Duża kałuża, ale klimat dla mnie ma.

Asistance na te kilkaset kilometrów :puk: Myślę, że swoją starą Mazdą bym tam poleciał bez stresu. Oprócz Słowacji masz płasko jak po stole ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, lbuster napisał:

Balaton dla mnie to był zawsze przystanek na południe, ale mimo wszystko polecam. Duża kałuża, ale klimat dla mnie ma.

Asistance na te kilkaset kilometrów :puk: Myślę, że swoją starą Mazdą bym tam poleciał bez stresu. Oprócz Słowacji masz płasko jak po stole ;)

W zeszłym roku stojąc na czerwonym świetle miałem problem z wybiciem 5 biegu :(...
Po kilku zgaszeniach i odpaleniach silnika i jeszcze innych kombinacjach udało mi się wrzucić na luz... i już normalnie wszystkie biegi wchodziły.
Ani wcześniej ani później nie pojawił się ten problem. Jednak gdzieś w głowie mi to siedzi. A że, kamper to nie osobówka i 3m z hakiem ma, nie da się go od tak zepchać na pobocze itd...
Już nie wspomnę reakcji mojej pani, jakby nam wszystkie koła odpadły :D.
Chciałem wymienić olej w skrzyni ale im więcej czytam na ten temat tym mniej wiem jaki nalać i ile go nalać :hmm:

Balaton to oczywiście nie jedyny cel, bo ja to tak 3 dni max w jednym miejscu i w drogę. Choć niektóre miejsca mają taki klimat i urok że się ruszać nie chce ;)

Edytowane przez Paweł7 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam holowanie z PZMot... 1000km...niedrogo a inni bardzo niechętnie dają asistance do kampera...

Jednak mimo wszystko w razie awarii łatwiej jest gdy ma się zestaw...Tym bardziej jak kamper ma 2,9m+ i 30lat...

 

Nam się marzy od 3lat Rumunia, Czarnogóra a nawet Grecja...ale te wakacje jednak raczej będą po Polsce - budżetowe...

PS. Aleśmy zrobili śmietniczek Polowi :wacko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Misio napisał:

PS. Aleśmy zrobili śmietniczek Polowi :wacko:

Myślę, że się nie obrazi :P

A gdyby wybierał lepsze terminy wyjazdów, to byśmy przy ognisku gadali :biwak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, lbuster napisał:

Myślę, że się nie obrazi :P

A gdyby wybierał lepsze terminy wyjazdów, to byśmy przy ognisku gadali :biwak:

Zależy jak będziecie przy tym ognisku gadali:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.