Skocz do zawartości

Przesiadka polo63 składu


polo63

Rekomendowane odpowiedzi

[mention=5596]chris_66[/mention] buhaha

Dzięki, a Twój nowy nabytek "jak się zapatruje na poluzowanie ograniczeń "?

Jeszcze wymaga trochę dłubania. Chociaż jakby co to można jechać tak jak jest. Totalny brak czasu dobija mnie . Miałem nadzieję na poluzowanie w czasie zarazy a jest tak samo albo nawet gorzej . Powoli bunt rodzi się i myślę o rezygnacji pracy w piątki

 

 

Wysłane z telefonu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, chris_66 napisał:


Jeszcze wymaga trochę dłubania. Chociaż jakby co to można jechać tak jak jest. Totalny brak czasu dobija mnie emoji31.png. Miałem nadzieję na poluzowanie w czasie zarazy a jest tak samo albo nawet gorzej emoji2957.png


Wysłane z telefonu emoji12.png

a to jak poluzowanie następuje obostrzeń to może i u Ciebie będzie luźniej i ruszysz jak my "w dzicz"?- tego wyczekując poniedziałku życzę wszystkim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to jak poluzowanie następuje obostrzeń to może i u Ciebie będzie luźniej i ruszysz jak my "w dzicz"- tego wyczekując poniedziałku życzę wszystkim.

Już nie mam nadziei na poluzowanie w pracy .

Jedź i wypoczywaj, my dołączymy niebawem

Zdrówka i pogody

 

 

Wysłane z telefonu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też sobie nie przypominam czego tak bardzo w życiu wyczekiwałem jak teraz tego poniedziałku :lol:no może za dziecka choinki i prezentów :D my co prawda nie mamy ciągle wolnego ale da radę wyszarpać dzień, dwa i powiększyć weekend. 

Chris, popatrz na to z innej strony. Dużo pracy to dużo kasy a to poniekąd może rekompensować brak czasu. Niektórzy nie mają tego szczęścia i muszą się o pracę martwić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

......dużo kasy a to poniekąd może rekompensować brak czasu.......


Niestety nie . W pewnym wieku pojawiają się inne priorytety niż kasa.
Co mi z kasy jak nie mam kiedy i gdzie jej wydać.
Z drugiej strony bardzo lubię to co robię. I to jest dopiero dramat



Wysłane z telefonu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, marek230482 napisał:

To faktycznie masz ciężko :lol:

to nie jest śmieszne :foch:

 

tak na marginesie, co ciekawego jest w Strzelinie i czy są różne Strzeliny ? Pytam, bo nazwa jest mi znana i z czymś mi się kojarzy, ale nie mam pojęcie z czym/kim :mlot:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zrozum mnie źle. Napisałem ze śmiechem że "faktycznie masz ciężko" ponieważ w zasadzie sam tego chcesz :) to tak jak ja ciągle narzekam że mam ciężko z autami które ciągle naprawiam a żona się ze mnie śmieje, że przecież sam tego chciałem i nie wyobraża sobie jakbym miał bez tego żyć :D 

W Strzelinie? Szczerze? To nora jakich mało. Syf kiła i mogiła :lol:żadnych knajp, nędzny rynek. Sołtys asfalt zwija wraz z kurami..... Na dodatek rolnictwo tu kwitnie bo czarnoziem I kl. co owocuje zabłoconymi i nędznymi drogami. Mamy kopalnie granitu, zakład karny i..... 3 biedronki :lol:ale na szczęście mieszkam obok Strzelina :D i jestem napływowy więc się nie utożsamiam :D po prostu tu w rozsądnych pieniądzach kiedyś działkę kupiłem i się wybudowałem. Relatywnie blisko Wrocławia żeby do pracy dojeżdżać. Ale i tak pracuję w przeciwnym kierunku :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, marek230482 napisał:

sam tego chciałem i nie wyobraża sobie jakbym miał bez tego żyć :D 

W Strzelinie? Szczerze? To nora jakich mało

nie śmiećmy w ogródku polo63 :P

sami sobie kręcimy bat, czy to z pracy czy hobby :bevil:, wziąłem się dziś za mycie silnika, w zasadzie za odkuwanie syfu z 8 lat - bo trochę się poci i gdzieś sączy olej, więc syf jest masakryczny :zly: 1/4 roboty dopiero zrobiona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szykuję się na powdychanie jodu?, więcej nie napiszę, bym miał jakieś wolne miejsce?, planów na ten urlop było tyle, że ciężko było wybrać gdzie na te 3 ostatnie jego dni pojechać ?, ale ważne że pojedziemy?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.