Skocz do zawartości

RELACJA ZE ZLOTU W SANDOMIERZU


Rysiaczek

Rekomendowane odpowiedzi

No i w końcu ja dojechałem. Dzięki ED- owi udało się ominąć korek w Krakowie- Dzięki ED. :ok: Zabawa przednia- do zobaczenia. :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 166
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ja już spokojnie w domciu również po rodzinnych obowiązkach, teraz zbieramy siły na następny zlot, moje dziewczyny się zaraziły :ok: .

Chce wam powiedzieć że jesteśmy sławni dzisiaj byliśmy w TVP Kielce, jutro daje link. Bardzo dziękujemy wszystkim za przemiło spędzony czas, i czekamy na następne. :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yabulonczekaj Ty coś uciekłeś na koniec ...a my jeszcze z Rysiaczkiem cos tam

Bo nie chciałem się do końca zesz.... Ty wiesz co :ok:

ja Yabulonowi nie odmowie przy najblizszej okazji

Porządny jesteś chłopaku :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł 66, A jak wam poszło z wyjazdem ? Nie było problemów ?

 

a mówiłem że małe jest piękne to i lekkie ZERO problemów tylko koleżanka małżonka już pralkę włączyła bo z tym błotkiem to w sumie fajna zabawa :ok: no przepraszam muszę zaprowadzić chałupkę do miejsca zakwaterowania Pa Pa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oprócz błota nasze kochane dzieciaki przywiozły nadmiary piasku, który jest wszędzie :ok:

Witaj sąsiedzie! Moja Ola dziś rano przed samym wyjazdem wykąpała się w piaskownicy (dla niezorientowanych,więcej tam było wody niż piachu). Z przyczepy wysypalam dwie szufelki, z brudnych ubranek jedną, nie wiem jak z pozostałą ilością poradzi sobie filtr w pralce :/

Pozdrawiam Was serdecznie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yabulonczekaj Ty coś uciekłeś na koniec ...a my jeszcze z Rysiaczkiem cos tam

Bo nie chciałem się do końca zesz.... Ty wiesz co :ok:

ja Yabulonowi nie odmowie przy najblizszej okazji

Porządny jesteś chłopaku :ok:

 

mowa! :ok: jakos tak czuje sie dziwnie.....to chyba niedobor alkoholu we krwi :ok:

 

aaaa zebyscie widzieli mojego psa wczoraj...jezu sodoma i gomora...dzis dopiero bylo czyszczenie i czesanie....caly dzien sie zeszlo :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również dojechałem do swojego lokum w Puszczy Kampinowskiej.Dziękuję wszystkim za miłe spotkania ,zwłaszcza sobotnie przy grilu. Przesyłam wszystkim pozdrowienia .Do zobaczenia na nastepnych zlotach , a może wcześniej? :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że jeszcze wiele osób się nie wypowiedziało. Tak się trochę martwię jak dojechali do domów, bo pogoda na podróż raczej kiepskawa.

Na 21-25 maja to ja sie zapisuje wszystkimi konczynami na 350%

No to widzę, że jakiś kolejny zlocik może zorganizujemy. :ok: Jak myślicie ziomale ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My też już w domu :ok:.

 

Przed Górą Kalwarią był 14 km korek :ok:.

 

Dziękujemy wszystkim za wspaniałą zabawę :ok:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi wspaniali

Srdeczne dzięki za te kilka fantastycznych dni. Niezmiernie sie cieszymy z Jolą ze spotkania z Wami. Były to naprawdę dni, których się nie zapomina. Ściskamy już z domu w Gliwicach.

A gitara już jęczy za WAMI

Serku Twoje części namiotu czekają na Ciebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serku Twoje części namiotu czekają na Ciebie

Bardzo się cieszę ,że dotartłeś szczęśliwie do domu... co do ścianek , to skontaktuję się z Tobą w tygodniu... :ok:

 

Póki co dziękuję :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.