Skocz do zawartości

RELACJA ZE ZLOTU W SANDOMIERZU


Rysiaczek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 166
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

My też na miejscu. Przyczepa już rozpakowana i odbłocona, teraz walczę z ciuchami i butami, co by nie zaschło do jutra,choć niektórzy radzili zostawić,bo ponoć wtedy samo odpada :ok:

Kochani moi, dziękuję za rewelacyjnie spędzone wspólne chwile, cieszę się że mimo niepogody, nie wszyscy stracili pogodę ducha.

Yabulonku myślę że terier znów sie uaktywni jak zobaczy zdjęcia :ok:, za które ja osobiście Cie powieszę przy najbliższej okazji :ok:

ThOrn nie wiem jak Ty, ale ja postanowiłam, że z Yabulonem już nie piję :ok::ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za które ja osobiście Cie powieszę przy najbliższej okazji

Czyli zostało mi jeszcze około 3 tygodni życia. Muszę wobec tego szybko się nim nacieszczyć. :ok:

myślę że terier znów sie uaktywni jak zobaczy zdjęcia

Tam zaraz zobaczy :ok:

ThOrn nie wiem jak Ty, ale ja postanowiłam, że z Yabulonem już nie piję

Straszne się sugerujecie. Parę bezalkoholowych piwek jeszcze nikomu nie zaszkodziło. A poza tym ja mam duże umiejętności przekonywania :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My też na miejscu. Przyczepa już rozpakowana i odbłocona, teraz walczę z ciuchami i butami, co by nie zaschło do jutra,choć niektórzy radzili zostawić,bo ponoć wtedy samo odpada :ok:

Kochani moi, dziękuję za rewelacyjnie spędzone wspólne chwile, cieszę się że mimo niepogody, nie wszyscy stracili pogodę ducha.

Yabulonku myślę że terier znów sie uaktywni jak zobaczy zdjęcia :ok:, za które ja osobiście Cie powieszę przy najbliższej okazji :ok:

ThOrn nie wiem jak Ty, ale ja postanowiłam, że z Yabulonem już nie piję :ok::ok:

 

Nie no co ty....ja Yabulonowi nie odmowie przy najblizszej okazji,,,,musze tylko uwazac zeby nie miszac wszystkiego naraz )))))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.

Yabulonku myślę że terier znów sie uaktywni jak zobaczy zdjęcia :ok:

ThOrn nie wiem jak Ty, ale ja postanowiłam, że z Yabulonem już nie piję :ok::ok:

 

uuuuuuuu oj bedzie dym .... :ok::ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

z racji przyjazdu na koniec to i wyjechaliśmy jako ostatnia załoga pozostawiając lekko zaorany plac i tony błota , jesteśmy już w domku , i serdecznie dziękujemy za miła atmosferę i wspólną zabawę .Do zobaczenia na kolejnym zlocie Paweł , Grażyna , Ania , Adam :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serek, Ty się ze mnie nie nabijaj, bo tak wiałeś ze zlotu, aż przedsionek został :ok:

 

oj dobrze juz dobrze ...sie mi zapomniało :ok:

 

a tak a propo , to gdzie on teraz jest :ok::ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak a propo , to gdzie on teraz jest

No chyba został w Sandomierzu :ok:

 

 

No nie jesteśmy tacy. Chyba Ed go zabrał bo macie do siebie najbliżej :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak a propo , to gdzie on teraz jest

No chyba został w Sandomierzu :ok:

 

 

No nie jesteśmy tacy. Chyba Ed go zabrał bo macie do siebie najbliżej :ok:

 

a no tak tak ,

 

Yabulonczekaj Ty coś uciekłeś na koniec ...a my jeszcze z Rysiaczkiem cos tam :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.