Skocz do zawartości

Międzynarodowy Zlot Miłośników Karawaningu 7 - 10 maj 2016 r. - Białoruś


Rekomendowane odpowiedzi

@rafal.wosik > ... Ja jeżdżę z polskim dokumentem i nigdy na Białorusi nie miałem problemu.

 

Nawet w czasach CCCP z polskim prawem jazdy NIGDY nie było problemu.

 

Pozdrawiamy,

Ir & Ed

PS

Nie tylko w Mińsku byliśmy wielokrotnie, ale i dalej...  zawsze  0 = "zero problemów"

Edytowane przez Ir & Ed (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 105
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie, napisałem tylko to co mi się udało znaleźć. Takie były wytłummaczenia na temat jazdy z nacjonalną formą, a nie międzynarodową tego prawa jazdy. Udaje się i tak- no i super.

A co do opon w kolce- jak tylko zobaczą na przejściu granicznym- zawrót i nie ma Zmiłuj się! Natychmiast.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam 

Organizator (camping Nr1) prosi już podać mu dane ponieważ czas już się zbliża a on ma jeszcze na tydzień do Niemiec wyjechać. Obecnie lista wygląda tak (z całej Polski) 
1 Adam Hardt 
Marta Olejak-Hardt 
2 Edward Bednarz 
Krystyna Bednarz 
3 Roman Eugeniusz Pudło 
Halina Adela Pudło 
4 Grażyna Janina Ojrzanowska 
Jan Marian Ojrzanowski 
5 Marcin Kuczyniecki 
Jowita Kuczyniecka 
Stanisław Kuczyniecki 
Jan Kuczyniecki 
6 Jerzy Dąbrowski 
Dorota Dąbrowska 
7 Edward Piotr Krężel 
Lucyna Jolanta Krężel 
8 Zenon Olech 
Wioletta Barbara Olech 
9 Roman Andrzej Rozanski 
Maria Michalina Rozanska 
Teresa Karwowska 
Bartosz Piotr Rozanski 
Magdalena Markowska 
10 Ireneusz Stanislaw Domagala 
Elzbieta Teresa Domagala 
11 Zbigniew Janusz Ciemiński 
Anna Teresa Ciemińska 
12 Witold Olszewski 
Zofia Olszewska 

Proszę mnie poinformować jeżeli kogo zapomniałem dopisać. Kto nie wysłał jeszcze danych - czekam do niedzieli 13.03 na mój mail: mizida@tut.by. Imie Nazwisko w-g paszp, data urodzenia i nr paszportu. tylko to 516.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero tera zorientowałam się, że założyłam ten temat w niewłaściwym miejscu. Prawdopodobnie dlatego jest takie nikłe nim zainteresowanie.

Czy można prosić moderatora o przeniesienie tematu do  :

Spotkania forumowiczów i inne imprezy

Dziękuję. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero tera zorientowałam się, że założyłam ten temat w niewłaściwym miejscu. Prawdopodobnie dlatego jest takie nikłe nim zainteresowanie.

Czy można prosić moderatora o przeniesienie tematu do  :

Spotkania forumowiczów i inne imprezy

Dziękuję. Pozdrawiam

 

Przeniesione :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Pytałem wczoraj organizatora to powiedział mi tak: sprawa jest zaakceptowana na najwyższym u nas poziomie teraz lista uczęstników leży w ministerstwie sportu i turystyki i w tym tygodniu ma trafić przez mst spraw zagranicznych do konsulatów. Spodziewamy się więcej informacji na początku następnego tygodnia. Niestety funkcjonariusze wiemy jak działają.

Mamy info że będą poinformowane służby graniczne i celne na organizacje szybkiego przejazdu granicy, ale to też jeszcze dodatkowo napiszemy tutaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich
Wczoraj doszła informacja że MSZ przekazali list uczęstników zlotu już do ambasady
Na wszelki lepiej poczekać do początku następnego tygodnia oby tam doszło.

Ja myśle że procedura wydawania wizy przez wypełnienie **** anket pozostanie w tej samej formie, tylko że bez pobrania opłat. 
Nie jesteśmy w stanie sprawdzić dalszych wymagań konsulatu w Warszawie. Super żeby kto spróbował i dodał nam jasności wszystkim jak to robić dalej

Ale powinno już wszystko grać
Pozdrawiam z Mińska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Wczoraj doszła informacja że MSZ przekazali list uczęstników zlotu już do ambasady

Na wszelki lepiej poczekać do początku następnego tygodnia oby tam doszło.

Ja myśle że procedura wydawania wizy przez wypełnienie **** anket pozostanie w tej samej formie, tylko że bez pobrania opłat. 

Nie jesteśmy w stanie sprawdzić dalszych wymagań konsulatu w Warszawie. Super żeby kto spróbował i dodał nam jasności wszystkim jak to robić dalej

Ale powinno już wszystko grać

Pozdrawiam z Mińska

Białoruś to porządna Firma - zgodnie z przewidywaniami Michała lista jest już w Ambasadzie BY i można wklepać wizy w siedzibie ambasady w Warszawie lub w konsulacie w Gdańsku. Według informacji Pani z ambasady - odbiór paszportu po ok. 5 dniach od daty złożenia.

Pozdrawiam - WiOl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Białoruś to porządna Firma - zgodnie z przewidywaniami Michała lista jest już w Ambasadzie BY i można wklepać wizy w siedzibie ambasady w Warszawie lub w konsulacie w Gdańsku. Według informacji Pani z ambasady - odbiór paszportu po ok. 5 dniach od daty złożenia.

Pozdrawiam - WiOl.

 

Dobra wiadomość. !! Zastanawiamy się jak zorganizować samo wbicie wizy do paszportu i po 5 dniach jego odbiór. Chyba zlecimy to do biura podróży za jakąś opłatą. Nie mamy tyle czasu żeby jechać dwa razy do Wa-wy.

Jak to rozwiązujecie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.