Skocz do zawartości

Zakup duzej przyczepy kempingowej ponad 7m 5 osob


Arecky69

Rekomendowane odpowiedzi

Najstarsza z chłopakiem to sobie namiot rozłoży, w takiej odległości aby Ci podsłuchiwanie do głowy nie przyszło. Nie myśl że będzie chciała z chłopcem w przyczepie spać.

 

 

Nie zostawie 17latki samej z Niemcem pod namiotem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 95
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ta jest fajna,co prawda ma 6,5 m a nie 7 jak pisałeś ale  jest w niej wszystko co potrzeba......podkowa do siedzenia dla trójki młodych,ośla ławka dla rodziców(oddział geriatryczny i dziecięcy nie mogą być razem ;)  ).W tej konfiguracji będzie Wam też wygodnie się spało bez konieczności spania razem obu córek i chłopaka w jednym łóżku-będziesz tata mógł wysłać młodego na oślą ławkę albo przynajmniej  wolną córkę by po ciemku młody ich ze sobą nie pomylił    :]   DMC 1800kg czyli wózek Twój powinien dać radę                                      

       http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=212939351&isSearchRequest=true&scopeId=MH&sortOption.sortOrder=DESCENDING&sortOption.sortBy=creationTime&ambitCountry=DE&makeModelVariant1.makeId=13300&makeModelVariant1.modelDescription=s%C3%BCdwind+650&pageNumber=1#          

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj bezpośredniego linka...nie wiemy jaki masz login i hasło na mobile.de :]

 

Teraz bedzie widac ??

https://home.mobile.de/home/index.html?partnerHead=false&colorTheme=default&customerId=452700#des_219091275

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że z uporem maniaka się czepiam nieprzerwanie tego samego, ale nie ma znaczenia dla Ciebie by każdy mieszkaniec miał jednocześnie gdzie usiąść wewnątrz przyczepki-pogoda czy pora dnia nie zawsze zachęca do wyjścia do przedsionka ?  Ta ma dosyć oryginalny układ wnętrza(wypoczynek 3 os. a naprzeciw sofa 2 os :look: .)               http://www.mobile.de/pl/Samoch%C3%B3d-kempingowy/Adria-Adiva-553-PH/vhc:motorhome,pgn:1,pgs:10,srt:price,sro:asc,mke:400,frn:2010,prn:5000,prx:13000,vcg:caravan,le:7001-/pg:vipmotorhome/219334961.html#

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że z uporem maniaka się czepiam nieprzerwanie tego samego, ale nie ma znaczenia dla Ciebie by każdy mieszkaniec miał jednocześnie gdzie usiąść wewnątrz przyczepki-pogoda czy pora dnia nie zawsze zachęca do wyjścia do przedsionka ?  Ta ma dosyć oryginalny układ wnętrza(wypoczynek 3 os. a naprzeciw sofa 2 os :look: .)               http://www.mobile.de/pl/Samoch%C3%B3d-kempingowy/Adria-Adiva-553-PH/vhc:motorhome,pgn:1,pgs:10,srt:price,sro:asc,mke:400,frn:2010,prn:5000,prx:13000,vcg:caravan,le:7001-/pg:vipmotorhome/219334961.html#

Jeśli są miejsca do spania, to są i do siedzenia.

Zawsze marzyła mi się przyczepa z piękną podkową. Ot, podobało mi się. Ale... ostatni raz widziałem podkowę jak kupowałem budę w 2010. Od tej pory jest rozłożona na wyro i już. A jak nawet pogoda fatalna, aż tak fatalna aby nie wychodzić do przedsionka, to siadamy na wyrku z wyciągniętymi kopytami i opieramy się wygodnie o oparcie. A jak jeść? No przecież w zamkniętej budzie nie będę kotletów smażył, a więc jeśli coś zjem to kanapkę, a do tego stół mi nie jest potrzebny. Drina czy puszkę browara tez mogę trzymać w ręce. 

A jeśli już trzy dni jest pogoda do bani, to się pakuje i zmieniam miejscówkę albo wracam do domu.  O wyjazdach zimowych nie mówię, bo do tego się moja buda nie nadaje.

 

 

@Arecky: zwróć uwage na nośność piętrusa. Moja ma 50 kg, a więc obecnie łóżko służy już tylko jako półka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie czy aby trzeba mieć taką przyczepę aby dla 5 osób było spanie rozłożone i jednocześnie miejsce ze stolikiem lub podkowa?

Ileż można siedzieć w przyczepie, nawet jakby to wszytko było :hmm:

 

A znajdzie sie takowa w rozsadnej cenie jeszcze zeby moj ciagnik mogl ja ogarnac ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.