Skocz do zawartości

Zakup duzej przyczepy kempingowej ponad 7m 5 osob


Arecky69

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 95
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

5-6 osób w przyczepie o oznaczeniu zaczynającym się na 5?To jak puszka dla sardynek :) W TEC brak brodzika,łóżka piętrowe fajne ale nie da się ich rozłożyć na dzień a 1 stolik w dodatku malutki to może być trochę mało by wszyscy mogli siedzieć jednocześnie inaczej niż na kolankach.Knaus nie lepszy.................  W towarzystwie tylu osób to przyczepka minimum 650,dwie osie,łazienka bez osobnej kabiny prysznicowej to według mnie też nie łazienka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Guzik prawda, u mnie spokojnie śpi 5 osób bez najmniejszego tłoku.

 

No wlasnie my tez lubimy tloki ;)

Ostatnio w Miedzyzdrojach w lecie pomiescilismy sie moim zestawie z przedsionkiem w 5 osob ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie bardziej odpowiadałby TEC. W zależności od potrzeb ale podoba mi sie funkcja "garażu" z dolnego łóżka i chyba jest szerzej przy kuchni.

Pytanie czy te 5-6 osób to na stale czy okazyjnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkość wielkością ale układ wnętrza ma duże znaczenie czy będzie wygodnie czy nie.

 

 

Dokladnie liczy sie funkcjonalnosc ;)

A 5 osob to stale bo 3 corki na pokladzie a czasem mozemy wziac chlopaka dla najstarszej tak wiec okazjonalnie wpuszcze mlodego Niemiaszka na poklad ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie funkcjonalność ich jest taka sobie.Przede wszystkim nie będziecie mieli tam jak siedzieć,szczególnie w TEC w której jest tylko "ośla ławka" dla dwóch osób.Przy tej wielkości przyczep łóżko stałe to zbędny luksus wyłączający prawie pół przyczepy z użyteczności w ciągu dnia- jak pokój gościnny w M3 wyłącznie dla teściowej która przyjeżdża w odwiedziny raz do roku na 2dni a 363dni stojący niewykorzystywany a domownicy gnieżdżą się cały rok w jednym pokoju :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam racji mówiąc że lepsza by była dla 5 osób przyczepa tej wielkości bez stałego(stałych) łóżka-(połowa przyczepy wtedy w dzień nie jest wyłączona z użytku)?Widziałem mniejsze w których dzięki braku łóżek stałych tylko 2 rozkładanych wygodnie się mieszka w dzień jak i śpi w nocy a z takim układem wnętrza jakim jest w tych przyczepach co podesłał w nocy jest ok ale w dzień tragedia-nie ma gdzie usiąść a ile można leżeć w łóżku lub siedzieć w przedsionku?Praktyczność,funkcjonalność najważniejsza a w tych przyczepach w zasadzie nie istnieje,dobre dla pary emerytów+psa ale nie dla 5-os.Takie jest moje zdanie ale odnoszę wrażenie że kupujący już dokonał wyboru i każde chłodne opinie inne niż pochlebne i tak zostaną potraktowane słowami "co ty wiesz"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.