Skocz do zawartości

Prośba o ocenę przyczepki


zibs87

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Bardzo proszę o Waszą opinię o przyczepce z linku poniżej:

 

http://karawaning.net/tabbert450.htm

 

Przyczepka nie za tania i kawał drogi ode mnie. Ale ma to, co dla mnie najważniejsze: DMC <1300kg i jest 5os. Czy uważacie, że warta swojej ceny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dziękuję za odpowiedzi. Jest wiekowa, to prawda. Kolor też nie wygląda nadzwyczajnie (cała żółta). Ze sprzedawcą już rozmawiałem telefonicznie i wydaje się bardzo kompetentny, ale będzie to moja pierwsza przyczepa i poza wiedzą z tego forum jestem kompletnym laikiem. Czytałem na forum wszystkie opinie o sprzedawcy i wiem, że jak każdemu sprzedawcy zależy na sprzedaży i jak sam wszystkiego nie sprawdzę, to nie mam co liczyć na uzyskanie prawdy o jej defektach. Ps. Ta rura to poważnie jest kanalizacja? Wygląda śmiesznie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, ta rura umieszczona z tyłu to nie jest kanalizacja tylko miejsce na schowanie np: węża do wody lub innych dłuższych przedmiotów. Mam coś podobnego tylko dłuższą, ma 2 metry, fi 150 mm.

Edytowane przez Kogi (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Kolor też nie wygląda nadzwyczajnie (cała żółta). ....

 

To jest charakterystyczny kolor Tabberta :ok:

 

 

Co to za rura z tyłu przyczepy :hmm:

 

To jest rura w która chowa się rurki od przedsionka :skromny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, o tym nie pomyślałem. Ogólnie przyczepka mi się podoba i chcę ją w niedzielę zobaczyć mimo, że mam tam prawie 300km w jedną stronę... Sprzedawca zapewnia, że jest w idealnym stanie. Co do okien, to widzę, że dramatu nie ma:

http://allegro.pl/szyba-okno-do-przyczepy-tabbert-86x38-267-i5123291884.html

http://allegro.pl/szyba-okno-do-przyczepy-tabbert-125-5x37-572-i5123345389.html

Więc w razie czego mam blisko do Kielc, a tam jest komis, który sprowadza części do przyczep z Holandii (Komis Odrowążek).

Najbardziej martwi mnie cena, bo jest trochę ponad nasz budżet, a sprzedawca za bardzo nie chce spuścić z ceny. Ale oglądając przyczepki od prawie pół roku dla 5 osobowej rodziny z DMC<1300 nie udało mi się znaleźć czegoś porządnego taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tabbert  to sama klasa dla siebie, najwyższa półka.  Naprawdę warto, oczywiscie jezeli odpowiada Ci układ miejsc do spania  oraz wyposazenie.  Jezeli spełnia Twoje oczekiwania - kupując  bedziesz zadowolony.  Sprzedawca jest konkretny, ale też trzyma ceny swoich przyczep. Warto pojechac aby kupić tę przyczepę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolor jest taki jak z fabryki, na żywo ma swój styl, urok.

 

z oknami problemu absolutnie nie będzie, przetestowałem to na sobie. W Niemczech jest tego dużo na rynku wtórnym, a ceny nie zabijają od razu - tylko trzeba kogoś, kto napisze maila po angielsku.

 

Zresztą po co komu okno ? tak łatwo się tego nie wybija :)

 

rura kanalizacyjna to wiadomo, do przewozu rurek, wędek, węży, co wpakujesz to pojedzie - byle nie za ciężkie w końcu wisi to na tylnej ścianie.

 

jest tylko jeden problem jak dla mnie - jak tu przespać wygodnie 5 osób ? Rozumiem, że trójka dzieci na podkowie ? w jakim są wieku, lubią spać razem ?

 

ja mam podobny, nawet wygodniejszy układ i powoli myślę o zmianie na coś większego.

 

A w tej przyczepie to wrzucić grzałkę do zbiornika na wodę i można spokojnie korzystać z ciepłej wody bo bojlera chyba nie ma ?

 

Byłem wewnątrz takiego tabberta z podobnego rocznika, stan po kilkunastu latach użytkowania był dalej idealny, ale to zależy kto tym jeździł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolor jest taki jak z fabryki, na żywo ma swój styl, urok.

 

z oknami problemu absolutnie nie będzie, przetestowałem to na sobie. W Niemczech jest tego dużo na rynku wtórnym, a ceny nie zabijają od razu - tylko trzeba kogoś, kto napisze maila po angielsku.

 

Zresztą po co komu okno ? tak łatwo się tego nie wybija :)

 

rura kanalizacyjna to wiadomo, do przewozu rurek, wędek, węży, co wpakujesz to pojedzie - byle nie za ciężkie w końcu wisi to na tylnej ścianie.

 

jest tylko jeden problem jak dla mnie - jak tu przespać wygodnie 5 osób ? Rozumiem, że trójka dzieci na podkowie ? w jakim są wieku, lubią spać razem ?

 

ja mam podobny, nawet wygodniejszy układ i powoli myślę o zmianie na coś większego.

 

A w tej przyczepie to wrzucić grzałkę do zbiornika na wodę i można spokojnie korzystać z ciepłej wody bo bojlera chyba nie ma ?

 

Byłem wewnątrz takiego tabberta z podobnego rocznika, stan po kilkunastu latach użytkowania był dalej idealny, ale to zależy kto tym jeździł

Podaj proszę jakieś namiary na częsci do Tabbert. Poszukuje górnego tylnego  łóżka do Tabbert Rossini 2009.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście to może być mały problem z tymi 2 łóżkami. Dzieci mamy na razie 2-kę, a o 3-cie się staramy:) A chłopaki teraz mają 1 i 3 latka. Najlepszym rozwiązaniem byłoby łóżko z barierką dla najstarszego, bo woli spać sam, ale takiej przyczepki nie znalazłem ponizej dmc 1300kg. A kupując ta przyczepkę chcielibyśmy mieć ją na co najmniej kilka najbliższych lat. O tym bojlerze rzeczywiście nie ma żadnej informacji, więc muszę dopytać sprzedawcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.