Skocz do zawartości

Prośba o ocenę przyczepy z ogłoszenia


smkrot

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich . Po raz kolejny zwracam się z prośbą o ocenę przyczepy z ogłoszenia :

 

http://olx.pl/oferta/adria-CID5-IDb1MVt.html#8c8e46d886

 

Z innej beczki pytanie do bardziej doświadczonych czy jeśli będę miał jeszcze zapytanie o inna przyczepę lepiej utworzyć nowy temat czy jakoś podpiąć pod ten ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej bym odpuścił. Zwróć uwagę za lewą ścianę z tyłu. Pewnikiem po jakimś dzwonie.

A pęknięcie i tak jest widoczne nad prawym narożnikiem ramy drzwi.

Edytowane przez DOMINO7 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej bym odpuścił. Zwróć uwagę za lewą ścianę z tyłu. Pewnikiem po jakimś dzwonie.

A pęknięcie i tak jest widoczne nad prawym narożnikiem ramy drzwi.

I przednią , prawa strona pod oknem .

Cały dół , pod listwami bocznymi - prawa strona.

Edytowane przez Maras (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszczelnienie brodzika od strony kibelka tez pozostawia wiele do zyczenia szpara jak były brane prysznice a nie wierzę że nie były to pod brodzikiem moe już nie być podłogi lub są jej śladowe ilości i tak już moi przedmówcy pisali pomięta jakaś jest  :miga: może to być mina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej mieć jeden "swój " temat

W związku z tą podpowiedzią jeśli któryś z moderatorów czyta ten temat prosiłbym o zmianę tytułu na coś w stylu "Prośba o ocenę przyczepy z ogłoszenia"

 

Dziękuje poraz kolejny za podpowiedzi odnośnie przyczepy , mam nadzieję ze bedzie mi kiedys dane się odwdzięczyć  :piwo:

 

Kontynuując temat wrzucę kolejne ogłoszenie które mnie interesuje , przyczepa troche starsza niż planowałem ale to w końcu HOBBY. Może ktoś zna  lub oglądał :

 

http://olx.pl/oferta/przyczepa-hobby-420-jasny-srodek-2-2-zadbana-CID5-IDbdlmH.html#5e99649a15

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To budka Kotiego

Zadbana, przecież to forumowa.

RobiBona - Dzięki za opinię w końcu widziałeś ją na żywo :)

 

Czyli co forumowe to można brać w ciemno  bez oglądania ?  :hmm:  :niewiem:

Nie, ale jeśli ktoś ma budkę ponad 5 lat i widziałeś ją w realu kilka razy to raczej można ją polecić z czystym sumieniem. 

 

Absolutnie nie brać w ciemno. Na forum były juz przypadki sprzedaży zgniłków.

 

 

Absolutnie nie brać w ciemno. Na forum były juz przypadki sprzedaży zgniłków.

 

Dokładnie jestem tego samego zdania. Nigdy nic nie kupować w ciemno!!!

 

 

 

Co do mojej przyczepy to jest jaka jest i zbytnio się nie zmieniła od tych kilku lat jak mi służy. 

Wiadomo kilka napraw i modernizacji w tym czasie zostało wykonanych ale opowiadania o tym pisać nie będę. 

Poza tym info o tym można znaleźć na forum.

Osobą zainteresowanym oczywiście odpowiem na pytania.

Cena do negocjacji ale tylko i wyłącznie na miejscu po oględzinach.

 

Mogę dodać że przyczepa mimo swojego wieku wygląda świeżo i jest sucha.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patrząc na fotki i opis wyposażenia to przy tej cenie wydaje się, że jest to dobra przyczepa dla rodzinki zaczynającej przygodę z karawaningiem.

 

zapytam jedynie o zawieszenie, bo na fotkach stoi ona mocno na kołach, są głęboko schowane w nadkolach - jaki tam jest stan ?

 

edit - doczytałem :)

Edytowane przez maarec (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.