Skocz do zawartości

Sylwester 2015/2016 w promieniu 150 km od Katowic. Ktoś coś organizuje?


Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiamy sie czy tez byśmy nie przyjechali tylko nurtuje nas pytanie czy załogi które piszą że przyjadą z dziećmi to dzieci w wieku do 12 lat ? Bo nasze mają 9,7

 

My przyjeżdżamy z siedmiolatkiem, starszy niestety się wyłamał i idzie na sylwka ze znajomymi :oslabiony:. Ale takie prawo natury.

 

Osobom które wyjeżdżają pierwszy raz zimą przypominam, że dobrze byłoby zabrać butlę z samym propanem. Bo gdyby był duży mróz to nie będzie marznąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 199
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Trochę informacji oraz moje rady ;

- Proszę nie stawać przy wiacie. Jest tam grząsko i można zniszczyć nawierzchnię. Nasze miejsca są za budynkiem socjalnym. Jest tam twardo i sporo gniazdek prądowych. Dalej na końcu, pod płotem jest zlewnia ścieków i WC.

Rozmieszczać się tak aby " plecami " p-pki stać w kierunku budynku socjalnego lub wału ziemnego - stamtąd najczęściej wieje.

Zabrać butle z propanem i maleńkie farelki. Nie zasłaniać otworów wentylacyjnych bo będzie się zbierać wilgoć w środku.

Jedzenie w campingowej restauracji jest smaczne ale nie najtańsze.

Imprezę sylwestrową robimy sami. Zabieramy do wiaty coś do jedzenia i wypicia. Grill jest w kominku.

Kupcie jakieś fajerwerki!!!!!! Ostatnim razem mieliśmy największy pokaz ogni sztucznych w okolicy.

Do zobaczenia :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adaś, masz racje, tylko przypominam aby farelki nie zostawiać włączonej na noc, tak bezpieczniej, może olejaczek mały byłby lepszy- nie huczy i  bezpieczniej. Mrozy faktycznie zapowiadają od środy, czyli w nocy poniżej 10 stopni. Ale ekipa zbiera się przednia, czegoś takiego jeszcze nie było. :yay:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam butle pb 11kg i taką zabieram bo od maja mam jeszcze 8kg gazu :) nie wiem czy komuś taka duza butla zamarzła i przy jakiej temp. Mam kuferek w miarę ocieplony i sprawdzalem przy -7°C - grzejnik działał. :) Dodatkowo w kuferku będę miał zbiornik wody ( koło butli ) w którym zrobiłem ogrzewanie z grzałki akwariowej z termostatem do 35°C. sprawdzane przy -1 i woda była ciepła. Juz dawno kupiłem też maly grzejnik olejowy 600 W z jego jestem zadowolony bo takie małe (za 50 zl ) juz nie idzie kupić :) Tak czy inaczej jadę :) Cieszy mnie ze beze zima bo miała być. Fajnie by było jakby trochę posypalo. :) Miała być ekstrema to niech jest :) Jestem bardzo podekscytowany bo to mój pierwszy taki sylwester ! Bardzo się cieszę że będę miał przyjemność bić rekord uczestników Wami. Juz nie długo do zobaczenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będziecie jechać to obserwujcie googla albo słuchajcie CB. Ostatnio w okolicach Rabki było kilka wypadkow które skutecznie zatamowały Zakopiankę. My jechaliśmy objazdem. Gdyby na googlu od Pcimia było czerwono to atakujcie drogą 968 na Mszanę.

 

Aktualnie pogoda dobra, temp lekko <0, mgła zamarza na samochodzie. Uważajcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do grzejnika to uparlem się ze znajde taki i znalazlem szukając na internecie po intensywnie kilka razy dziennie przez 2 tyg. Oplacalo się :)

My akurat przez Andrychów i tez przeglądałem mapę i jakby było czerwono od Rabki to po prawej stronie widziałem fajny objazd 958. Może też się przyda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani :przytul: my jedziemy :drive: 30 pod wieczór lub 31 rano - camperek w trakcie przygotowań  :biwak::gitara::balwanek::jump: ....

1 AdamH dwoje
2 Mateo77 2os
3 Marmatjul 2+3 sooby
4 Grace & adje
5 Batmobil 2+1+pies
6 vrs 2+3
7 JacekSz i Szaraja
8 Konop 2+1 ...jeżeli warunki pogodowe nie przeszkodzą...
9 Barwol 2+3
10 Simbus 2+1
11 PiotrMig 2os
12 jacekL 2+2 ?
13 Epsbeton 2+2+pies
14 Apacz 4os
15 Mariusz124 2os
16 DJ PIETROZA 2+2

Edytowane przez DJ PIETROZA (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani :przytul: my jedziemy :drive: 30 pod wieczór lub 31 rano - camperek w trakcie przygotowań  :biwak::gitara::balwanek::jump: ....

1 AdamH dwoje

2 Mateo77 2os

3 Marmatjul 2+3 sooby

4 Grace & adje

5 Batmobil 2+1+pies

6 vrs 2+3

7 JacekSz i Szaraja

8 Konop 2+1 ...jeżeli warunki pogodowe nie przeszkodzą...

9 Barwol 2+3

10 Simbus 2+1

11 PiotrMig 2os

12 jacekL 2+2 ?

13 Epsbeton 2+2+pies

14 Apacz 4os

15 Mariusz124 2os

16 DJ PIETROZA 2+2

Witam Tak na co dzień nie choruje na zazdrość ale jak czytam o tym sylwestrze to chyba mam objawy zazdrości. Chętnie bym tez dojechał ale 31 pracuje jeszcze do 10.00 i do Niedzicy mam 300 km no i dzieci 1 i 3  ale duchem będę z wami i tez wypije za was Pozdrawiam i życzę udanej imprezy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.też chcemy się dołączyć do imprezy dojedziemy chyba 30 po południu, czy warto brać narty?

 

1 AdamH dwoje
2 Mateo77 2os
3 Marmatjul 2+3 sooby
4 Grace & adje
5 Batmobil 2+1+pies
6 vrs 2+3
7 JacekSz i Szaraja
8 Konop 2+1 ...jeżeli warunki pogodowe nie przeszkodzą...
9 Barwol 2+3
10 Simbus 2+1
11 PiotrMig 2os
12 jacekL 2+2 ?
13 Epsbeton 2+2+pies
14 Apacz 4os
15 Mariusz124 2os
16 DJ PIETROZA 2+2

17.Adamo64 2 os.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest szansa, że my też się pojawimy w składzie: epsbeton (2+2+pies) - wszystko wyjaśni się na dniach - dam znać

 

Pozdrawiamy EP

No niestety mimo starań, nie uda nam się z Wami spędzić tego Sylwestra. Postaramy się pojawić na następnym. Poproszę o wykreślenie z listy.

 

Pozdrawiamy EPS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem wcześniej - lista jest otwarta do wpisu i wypisu. Jeżeli już ktoś pisze o dopisanie lub wypisanie to bardzo proszę to poprostu zrobić :) będzie miło.

 

Aktualizuję:

 

1 AdamH dwoje

2 Mateo77 2os

3 Marmatjul 2+3 sooby

4 Grace & adje

5 Batmobil 2+1+pies

6 vrs 2+3

7 JacekSz i Szaraja

8 Konop 2+1 ...jeżeli warunki pogodowe nie przeszkodzą...

9 Simbus 2+1

10 PiotrMig 2os

11 jacekL 2+2 ?

12 Apacz 4os

13 Mariusz124 2os

14 DJ PIETROZA 2+2

15.Adamo64 2 os.

 

Witamy nowych cieszymy się ze dołączyli :) i przykro nam że niektórzy nie będą z nami. :(

 

Dzwonił juz do mnie w tej sprawie dj pietroza. U niego syn ma tyle co moja córa a znów jego córa ma tyle co mój synek. Także chyba się też zjawimy tylko nie widzę jakoś rozbierania i na nowo ubierania cepki.

{style_image_url}/attachicon.gif WP_20151018_10_04_13_Pro.jpg{style_image_url}/attachicon.gif WP_20151018_10_04_23_Pro.jpg

Dzięki za podpowiedz z aktualizacją bo mi umknelo. I jaka decyzja ? Z tego co widzę to poświęcisz mniej czasu z tym zabezpoeczeniem niż rozłożenie przedsionka ;) także mam nadzieje ze naszyte to dla Ciebie motyw i się poznamy :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.