Skocz do zawartości

Sylwester 2015/2016 w promieniu 150 km od Katowic. Ktoś coś organizuje?


Rekomendowane odpowiedzi

Cieszę się, że Sylwester obchodzony był tak licznie.Tego się nie spodziewałem mimo sporej listy chętnych. Nawet polarna aura nie odstraszyła Was.

Pozdrawiam wszystkich imprezowiczów, szczególnie tych, którzy dotrwali do ostatniego - wczorajszego - wieczoru. :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 199
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

To był nasz pierwszy Sylwester na kempingu i muszę powiedzieć że było super.

Dzieci zachwycone, planujemy wrócić na Polanę na ferie Warszawskie.

Trochę szkoda że nie mogliśmy dotrzeć na wszystkie wieczorne integracje ale wyjazdy z dziećmi rządzą się swoimi prawami ;)

 

Pozdrawiamy Michał, Patrycja i nasze trzy córy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla nas to był czwarty sylwester w Niedzicy - i był oczywiście udany. Frekwencja rekordowa, więc duch przygody nie ginie w narodzie. Miło było spotkać starych i nowych znajomych. Nasza budka czeka na kempingu, juro ją zabieramy w drodze do domu. Pozdrawiamy gorąco wszystkich uczestników spotkania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

http://www.czarnygron.pl

 

Mój kolega z technikum, jest tam taką "ważniejszą" personą :foch:  :]  i jestem po wstępnych rozmowach z nim na ten temat  :klotnia:  On również jest karawaningowcem (obecnym na tym Forum ale się nie udziela) więc wie dobrze, jakie mamy potrzeby :-]  :-]  

 

Nie wiem do końca, w którym miejscu, ale mielibyśmy do dyspozycji plac, z dostępem do wody, prądu i sanitariatów. I oczywiście zadaszenie do imprezowania z ogniskiem. Dla narciarzy, specjalne ceny na ośrodek (pakiet) dla chętnych również na baseny (pakiet) .

 

Wstępnie, ustaliliśmy cenę za weekend (od piątku do niedzieli), bo tak wypada w tym roku sylwester, na 100 zł. od załogi, za cały pobyt. W cenie prąd, woda itd., oczywiście bez nart i basenów  :-]  :-]

 

Przykładowa trasa z Katowic: https://goo.gl/maps/gpyVu5c8FRU2

 

Pytanie, czy byliby chętni  :hmm:  Czy mam ciągnąc dalej temat?  :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to nie camping??

 

A czy musi być kemping ??  :]  :]  Plac będzie, dostęp do prądu i sanitariatów ma być również zapewniony.  Czy potrzeba coś więcej ???  :hmm:  :]

 

Czy pobyt w Brdach jest możliwy jeżeli tak jaka byłaby cena i za co konkretnie

dla w naszym przypadku 2 osób chyba, że ktoś dołączy/

 

Rozeznam  :hmm:

 

Ciągnij Kajtek bo brzmi ciekawie

 

Czyli rozumiem, że chętni się znajdą  :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.