Skocz do zawartości

Sylwester 2015/2016 w promieniu 150 km od Katowic. Ktoś coś organizuje?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 199
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

elvis52 - masz prąd, ciepłą wodę, ogrzewany kibel - co Ci więcej potrzeba???  Nawet na imprezę można zabrać wózek - bawimy się z umiarem.

Dostaliśmy pozwolenie na dodatkowe zaanektowanie wiaty 30.12 oraz sobotę.

Oczywiście można przyjechać wcześniej lub wyjechać póżniej. Camp jest całoroczny.

:yes: AH

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny takie jak w cenniku ? A te ogrzewanie w cepkach daje rade zimą ?

 

 

Ja żeby sie dowiedzieć czy ogrzewanie daje rady w zimie w przyczepie w któryś mróżny  wekkend nagrzałem w niej iposzłem spać do niej   , tobie radze to samo i bedziesz wiedział czy daje rady czy nie  bo ciepło to rzecz względna.

 

:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

Tydzień temu kupiłem cepke Hobby 370 i mam nadzieję, że uda mi się namówić żonkę na wyjazd. Jestem dobrej myśli, ogrzewanie działa, instalacja zmodernizowana +12v. Proszę dopisać na 31. 

Pozdrawiam i do zobaczenia.

PiotrMig Kraków.

Edytowane przez PiotrMig (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Myślę że na pewno uda Ci się ją namówić. Myślę że dobrym motywem jest spędzenie sylwestra inaczej niż zwykle. :)

 

1 AdamH dwoje

2 Mateo77 2os

3 Marmatjul 2+3 sooby

4 Grace & adje

5 Batmobil 2+1+pies

6 vrs 2+3

7 JacekSz i Szaraja

8 Konop 2+1 ...jeżeli warunki pogodowe nie przeszkodzą...

9 Barwol 2+3

10 Simbus 2+1

11 Zbyszekbianco 2os

12 PiotrMig 2os

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jestem za. A nawet -5°C i śnieg. Oby nie było -20. Sprawy się dobrze ukladają i na pewno będziemy wyjezdzac rano 31. Mozemy wyjechać tez 30go ok15:00 ale nie wiem czy to ma sens bo będę wieczorem a skasują mnie jakbym bym całą dobę. Kończymy Sylwka w sobotę po śniadaniu. Już nie mogę się doczekać. Mam nadzieję że cała lista osób zapisanych się pojawi.

Jestem w trakcie namawiania :skromny:

Witaj Piotrze. Jak się udają rozmowy? Pytam bo też nie miałem lekko. Trzymamy kciuki. Dla nas to tez pierwszy raz z przyczepą w zimę. Jestem podekscytowany. W kupie siła. Daj znać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma być w dzień kilka stopni powyżej zera a w nocy kilka poniżej. I bez deszczu a prawdopodobnie słońce.

Czyli będzie dobrze :yes:  :skromny:

To wspaniała prognoza. Niezbyt uciążliwa dla karawaningowców a jednocześnie całkiem dobra narciarsko, bo armatki w nocy będą mogły sypać by w dzień korystać. Kluszkowce chodzą,(zaledwie ~10km)mam nadzieję,że się nie pogorszy a wręcz przeciwnie. O wyciągach w Niedzicy naprzeciw kempingu nie ma informacji ale chyba nieczynne  :'( .Ostatnio, podczas sylwestrowego pobytu w Niedzicy jeździliśmy też na Słowacji, chyba to była Spiska Stara Wieś, o tym wyciągu nie mogę znaleźć żadnych informacji.

Jak aura nadal będzie tak jak teraz to może lepiej będzie rowery zabrać?  :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za. A nawet -5°C i śnieg. Oby nie było -20. Sprawy się dobrze ukladają i na pewno będziemy wyjezdzac rano 31. Mozemy wyjechać tez 30go ok15:00 ale nie wiem czy to ma sens bo będę wieczorem a skasują mnie jakbym bym całą dobę. Kończymy Sylwka w sobotę po śniadaniu. Już nie mogę się doczekać. Mam nadzieję że cała lista osób zapisanych się pojawi.

Witaj Piotrze. Jak się udają rozmowy? Pytam bo też nie miałem lekko. Trzymamy kciuki. Dla nas to tez pierwszy raz z przyczepą w zimę. Jestem podekscytowany. W kupie siła. Daj znać.

Jest dobrze :skromny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.